Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
KST Victory Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buzek Josef1970reg. muži 101-197 
2.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-197 
3.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-197 
4.Lanková Martina1973nez. muži  
5.Hasil Tomáš1986nez.  
KST Victory Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
2.Plíšek Jan1979reg. muži 61-100 
3.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
4.Hruda Kamil1965reg. muži 101-197 
5.Cmunt Martin1982reg. muži 101-197 
TTC Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušková Stanislava1956reg. muži 61 -100 
2.Boháč Miloš1955reg. muži 101 -197 
3.Kačírek Miloslav1957reg. muži 101 -197 
4.Záleský Vlastimil1954reg. muži 101 -197 
5.Engerer Jiří1960reg. muži 101 -197 
Jiskra Raspenava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sršeň Jiří1948reg. muži 61. - 100. 
2.Ryšavý Milan1967reg. muži 61. - 100. 
3.Horák David1998reg. muži 61. - 100. 
4.Špryňar Pavel1971reg. muži 101. - 197. 
5.Boháč Vladimír1951reg. muži 101. - 197. 
6.Čapek Josef1948reg. muži 101. - 197. 
7.Schiller Miroslav1935reg. muži 101. - 197. 
8.Suchánková Sylvie1986reg. muži 101. - 197. 
9.Horák Čeněk1965reg. muži 101. - 197. 
10.Skákalíková Lucie1990kraj. ženy 24. 
ST Frýdlant A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Václav1975reg. muži 61-100 
2.Nohejl Václav ml.2005reg. muži 61-100 
3.Nohejl Martin1975reg. muži 101-197 
4.Nohejl Martin ml.2005reg. muži 101-197 
5.Nohejl Matěj2005reg. muži 101-197 
6.Závětová Lucie2004reg. muži 101-197 
ST Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potenský Jan1955reg. muži 101-197 
2.Krošlak Eduard1965reg. muži 101-197 
3.Hyršl Jiří1971reg. muži 101-197 
4.Široký Jiří1964reg. muži 101-197 
5.Hauer Marek1973reg. muži 101-197 
6.Syrový Roman1976reg. muži 101-197 
ST Frýdlant C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Starý Jiří ml.1987reg. muži 100N 
2.Nohejl Tomáš2000reg. muži 101-197 
3.Škeřík Petr1974reg. muži 101-197 
4.Halík Jiří1999reg. muži 101-197 
5.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-197 
6.Elis Petr1973reg. muži 101-197 
7.Žabka Kryštof2002reg. muži 101-197 
SKST Liberec L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojkovič Karel st.1959reg. muži 80,5 
2.Berger Jan1984reg. muži 80,5 
3.Knot Jan1994reg. muži 80,5 
4.Mikula Oldřich1935reg. muži 100N 
5.Perný Matěj2003reg. muži 149 
6.Richter Pavel1970reg. muži 149 
7.Kriegelstein Petr1962reg. muži 149 
8.Zacharová Kateřina1980kraj. muži 149 
9.Donát Ondřej2000reg. muži 149 
10.Nevery Filip2001reg. muži 149 
11.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 149 
12.Misař Daniel1999reg. muži 149 
13.Horák Ondřej2003reg. muži 149 
14.Reslerová Věra2003reg. muži 149 
15.Kopecká Barbora1994reg. muži 149 
16.Sálová Anežka2000reg. muži 149 
17.Richterová Adéla2004reg. muži 149 
18.Holík Petr1968reg. muži 149 
19.Bohata Antonín1968reg. muži 149 
20.Hůlka Rudolf1953reg. muži 149 
21.Ryška Tomáš2003reg. muži 149 
22.Hauptig Tomáš2003reg. muži 149 
23.Šedo Pavel2005nez. muži xxx 
SKST Liberec M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žmuda Petr2007reg. muži 80,5 
2.Wolf Filip2008reg. muži 149 
3.Němec Štěpán2008reg. muži 149 
4.Fiřt Jan2009reg. muži 149 
5.Jandák Jan2004reg. muži 149 
6.Harries Charlie2008reg. muži 149 
7.Kovář Samuel2009reg. muži 149 
8.Heller Šimon2009reg. muži 149 
9.Faltus Dominik2008reg. muži 149 
10.Kos Vincent2009nez. muži xxx 
11.Naiman Milan Daniel2007nez. muži xxx 
TJ Viktoria Dětřichov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohuněk Bohumil1962reg. muži 101-197 
2.Tomíček Evžen1968reg. muži 101-197 
3.Konečný Josef1959reg. muži 101-197 
4.Chmelař Milan1972reg. muži 101-197 
5.Hejduk Alexander1955reg. muži 101-197 
6.Vacek Stanislav1975reg. muži 101-197 
7.Brelka Zdeněk1969reg. muži 101-197 
8.Tomašiak Luboš1966reg. muži 101-197 
9.Brelka Zdeněk ml.2008reg. muži 101-197 
TTC Hrádek nad Nisou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromník Mojmír1974reg. muži 61-100 
2.Novotný Jaroslav1956reg. muži 61-100 
3.Najman Mariusz Seweryn2005reg. dci 61-100cizinec 
4.Vele Ondřej1998reg. muži 101-197 
5.Šedina František ml.1979nez.  
6.Doležalová Monika2005nez.  
7.Volf Radek1964nez.  
8.Vlach Miroslav1956nez.  
TTC Jablonné v Podještědí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Milan1970reg. muži 61-100 
2.Havlík Jaroslav st.1949reg. muži 61-100 
3.Flégl Pavel1957reg. muži 101-197 
4.Pýcha Patrik1975reg. muži 101-197 
5.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-197 
6.Vastl Milan1960reg. muži 101-197 
7.Vastl Ivan1960reg. muži 101-197 
8.Trojan František1984reg. muži 101-197 
9.Motyčková Kristýna2004reg. muži 101-197 
10.Kvapil Anh Hai2002reg. muži 101-197 
11.Kováč Ondřej2006reg. muži 101-197 
12.Kitzler Lubor st.1964reg. muži N 
13.Machálek Tomáš2002reg. muži N 
14.Říčař Rudolf1956reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy