Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2. třídy
TJ Sokol Oldřichov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Aleš1972reg. muži 4 
2.Špaček Oskar1956reg. muži 1 
3.Štoček Jiří1945reg. muži 2 
4.Němec Josef1945reg. muži 3 
5.Němec Martin1969reg. muži 5 
ST Frýdlant D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-197 
2.Syrový Roman1976reg. muži 101-197 
3.Hauer Marek1973reg. muži 101-197 
4.Žabka Kryštof2002reg. muži 101-197 
5.Elis Petr1973reg. muži 101-197 
6.Nohejl Matěj2005reg. muži 101-197 
7.Závětová Lucie2004reg. muži 101-197 
SKST Liberec N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Donát Ondřej2000reg. muži 149 
2.Nevery Filip2001reg. muži 149 
3.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 149 
4.Misař Daniel1999reg. muži 149 
5.Horák Ondřej2003reg. muži 149 
6.Tůma Daniel2002nez. muži xxx 
7.Glázr Tomáš2000nez. muži xxx 
8.Veselý Martin1999nez. muži xxx 
SKST Liberec O
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harries Charlie2008reg. muži 149 
2.Faltus Dominik2008reg. muži 149 
3.Kovář Samuel2009reg. muži 149 
4.Heller Šimon2009reg. muži 149 
5.Kos Vincent2009nez. muži xxx 
6.Naiman Milan Daniel2007nez. muži xxx 
7.Šedo Pavel2005nez. muži xxx 
8.Posledník Matouš2005nez. muži xxx 
SKST Liberec P
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reslerová Věra2003reg. muži 149 
2.Kopecká Barbora1994reg. muži 149 
3.Sálová Anežka2000reg. muži 149 
4.Richterová Adéla2004reg. muži 149 
5.Holasová Sofie2007reg. muži 149 
6.Hůlková Anna2005nez. muži xxx 
7.Krotilová Adéla2007reg. muži xxx 
8.Svatoňová Eliška2001nez. muži xxx 
9.Vlčková Viktorie2006nez. muži xxx 
SKST Liberec Q
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Petr1968reg. muži 149 
2.Bohata Antonín1968reg. muži 149 
3.Hůlka Rudolf1953reg. muži 149 
4.Ryška Tomáš2003reg. muži 149 
5.Hauptig Tomáš2003reg. muži 149 
6.Vašák Otakar2006nez. muži xxx 
7.Sýkora Jiří2003nez. muži xxx 
8.Fiřt Miroslav1978nez. muži xxx 
TJ Viktoria Dětřichov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brelka Zdeněk1969reg. muži 101-197 
2.Hejduk Alexander1955reg. muži 101-197 
3.Vacek Stanislav1975reg. muži 101-197 
4.Brelka Zdeněk ml.2008reg. muži 101-197 
5.Tomašiak Luboš1966reg. muži 101-197 
Spartak Chrastava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimon Miroslav1967reg. muži 61-100 
2.Palušová Jana1967reg. muži 101-197cizinec 
3.Brož Adam2009reg. muži 101-197 
4.Nováková Tereza2006reg. muži 101-197 
5.Fiala Martin2007reg. muži 101-197 
6.Klustová Tereza2007reg. muži 101-197 
7.Kašínská Michaela2007reg. muži 101-197 
8.Rambousek Jan2008reg. muži 101-197 
9.Iodi Claudie Nela2008nez. muži  
10.Lipenský Robert1972nez. muži  
11.Severyn Kryštof2010nez. muži  
12.Živnůstka Miroslav1960nez. muži  
TTC Jablonné v Podještědí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trojan František1984reg. muži 101-197 
2.Kováč Ondřej2006reg. muži 101-197 
3.Kvapil Anh Hai2002reg. muži 101-197 
4.Motyčková Kristýna2004reg. muži 101-197 
5.Vastl Milan1960reg. muži 101-197 
6.Vastl Ivan1960reg. muži 101-197 
7.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-197 
8.Kitzler Lubor st.1964reg. muži N 
9.Machálek Tomáš2002reg. muži N 
10.Říčař Rudolf1956reg. muži N 
11.Blahovec Ondřej2007reg. muži N 
SKST Liberec R
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ortová Pavlína2009nez. muži xxx 
2.Pytlounová Nikola2008nez. muži xxx 
3.Bartoň David2007nez. muži xxx 
4.Vele Marek2008nez. muži xxx 
5.Žďárský Marek2008nez. muži xxx 
6.Kuntoš Filip2006nez. muži xxx 
7.Lénart Matěj2007nez. muži xxx 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy