Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sadská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
2.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
3.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
4.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
5.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
6.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
7.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
8.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
9.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
10.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
11.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
12.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
13.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
14.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
15.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 71 - 100 
16.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 100 N 
STC Slaný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 4. 
2.Černý Martin2005kraj. muži 51.-70. 
3.Řeháček Jiří2007kraj. muži 131.-160. 
4.Makara Jakub2006kraj. muži 161.-200. 
5.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131.-160. 
6.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
7.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
8.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
9.Zýmová Pavla1971reg. muži 50,5 
10.Macák Petr1960reg. muži 50,5 
11.Bouška Jiří1948reg. muži 60,5 
12.Poláček Vladimír1953reg. muži 60,5 
Sokol Hudlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Martin1976kraj. muži 51.-70. 
2.Dřevěný Petr1981kraj. muži 71.-100. 
3.Vajs Karel1992kraj. muži 71.-100. 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 101.-130. 
5.Hrabár Jiří1962kraj. muži 71.-100. 
6.Lev Daniel1996kraj. muži 201.-250. 
7.Sklenář David1981reg. muži 31.-40. 
8.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
9.Lev Leoš1963reg. muži 51.-65.N 
10.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80.N 
11.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
12.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
Sokol Čáslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2000kraj. muži 101-130 
2.Lövl Jan1984kraj. muži 101-130 
3.Sosnovec Martin1973kraj. muži 101-130 
4.Koždoň Roman1981kraj. muži 131-160 
5.Hrobař Jaroslav1965kraj. muži 250N 
6.Mucha Ondřej1974kraj. muži 251-300 
7.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
8.Cikán Michal1989reg. muži 31-40 
9.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
10.Líska Filip2001reg. muži 31-40 
11.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
12.Petržílka Ondřej1998reg. muži 51-60 
13.Širák Daniel1972reg. muži 51-60 
14.Dusil Filip2000kraj. muži 201.-250.Střídavý start z TJ Sokol Malín z.s.
15.Cincibus Milan ml.2003reg. muži nezař.Střídavý start z TJ Sokol Velký Osek
TTC Brandýs n.L B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
2.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
3.Blažek Martin1995kraj. muži 101-130 
4.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
5.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
6.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
7.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
8.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
9.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
10.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
11.Svoboda Milan st.1975reg. muži 81-100 
12.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
13.Nádvorník Václav2006nez. muži Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1992kraj. muži 51-70 
2.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
3.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
4.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
5.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
6.Spiegl Richard1963kraj. muži 300,5 
7.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
8.Chrt Lukáš1989reg. muži 31-50 
9.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
10.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
11.Trpák Radek1972reg. muži 31-50 
12.Cholínský Jan1965nez.  
13.Moravec Ladislav ml.1993nez.  
Spartak Čelákovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1965kraj. muži 21-30 
2.Iglo Leypold Matěj1979kraj. muži 41-50 
3.Kurel David1982kraj. muži 71-100 
4.Dražinovský Tomáš1983kraj. muži 160 N 
5.Mlejnek Jiří1977kraj. muži 161-200 
6.Přichystal Jiří1973reg. muži 11-15 
7.Dlouhý Martin1971reg. muži 41-60 
8.Bodlák Jan1972reg. muži 41-60 
9.Pavlišák Jan1965reg. muži 41-60 
10.Duška Daniel1982reg. muži 61-80 
11.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
12.Šnajdr Jakub2001reg. muži 81-100 
13.Vlček Matěj2005reg. dci 161-190 
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 21-30 
2.Špalek Jiří1973kraj. muži 51-70 
3.Řáha Vladimír1965kraj. muži 71-100 
4.Macák Milan1976kraj. muži 130.N 
5.Špalek Miroslav1978kraj. muži 71-100 
6.Krous Martin1970kraj. muži 201-250 
7.Čermák Milan1956reg. muži 41-50 
8.Jůza Jan1976reg. muži 51-60 
9.Kříž Petr1959reg. muži 51-60 
10.Peltán Petr1956reg. muži 61-70 
11.Frolík Petr1953reg. muži 81-90 
12.Slabý Jiří1948reg. muži 81-90 
13.Škach Pavel1952reg. muži 91-100 
14.Škach Jaroslav1947reg. muži 101-110 
15.Preis František1933reg. muži 120,5 
TTC Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 41-50 
2.Škach Martin1970kraj. muži 51-70 
3.Novák Petr1970kraj. muži 51-70 
4.Prágr Lukáš1987kraj. muži 51-70 
5.Bajer Jiří1976kraj. muži 51-70 
6.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
7.Mencl Jiří1990kraj. muži 100,N 
8.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
9.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
10.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
11.Vychodil Luděk1966kraj. muži 200,N 
12.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
KST Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 41.-50. 
2.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
3.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
4.Rezek Jan1985kraj. muži 101.-130. 
5.Adamczuk Jan2002kraj. muži 131.-160. 
6.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
7.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
8.Kos Zdeněk1966kraj. muži 161.-200. 
9.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
10.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 200.N 
11.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
12.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
13.Barsa Tomáš1987reg. muži 31.-50. 
14.Hospodářský Jonny1994reg. muži 31.-50. 
15.Pisár Petr1976nez.  
TJ Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzybohatý Aleš1977kraj. muži 31.-40. 
2.Ehl Ladislav1984kraj. muži 51.-70. 
3.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 51.-70. 
4.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 71.-100. 
5.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
6.Michal Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
7.Sauer Ondřej1996kraj. muži 160.N 
8.Němeček Jakub1989kraj. muži 251.-300. 
9.Weisser Petr1984kraj. muži 251.-300. 
10.Jelínek Pavel1977kraj. muži 301.-350. 
11.Čuba Milan1965kraj. muži 301.-350. 
12.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 301.-350. 
13.Chaloupka Mikuláš2005kraj. muži 200.NStřídavý start z TSM Kladno, z.s.
14.Vojna Daniel2004kraj. muži 201-250.Střídavý start z TSM Kladno, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy