Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 1.třídy A
Spartak Rožmitál pod Třemšínem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Horst1975kraj. muži 100N 
2.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 161. - 200. 
3.Zajíček Michal1976kraj. muži 161. - 200. 
4.Zvelebil Miloš ml.1976kraj. muži 251. - 300. 
5.Eisenreich Lukáš1982kraj. muži 251. - 300. 
6.Hořejší Miroslav1948reg. muži 71. - 100. 
7.Eisenreich Jindřich st.1950reg. muži 71. - 100. 
8.Melichar Luboš1962reg. muži 71. - 100. 
9.Drozen Jan1963reg. muži 100N 
Sokol Nižbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Milan1973kraj. muži 51.-70. 
2.Rujder David1971kraj. muži 101.-130. 
3.Pech Jan1968kraj. muži 161.-200. 
4.Rákosník Petr1961kraj. muži 201.-250. 
5.Šturc Jaroslav1964kraj. muži 201.-250. 
6.Hakl Petr1969reg. muži 41.-50. 
7.Šmíd Miroslav1954reg. muži 51.-65. 
8.Dvořák Jan1963reg. muži 66.-80. 
9.Homolka Tomáš1972reg. muži 81.-100. 
Tatran Sedlčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocura Jiří1963kraj. muži 41.-50. 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 71.-100. 
3.Janda Jaromír1998kraj. muži 131.-160. 
4.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 160. N 
5.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
6.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
7.Poslední Pavel1961reg. muži 51.-70. 
8.Černý Pavel1998reg. muži 51.-70. 
9.Procházka Michal1967reg. muži 51.-70. 
10.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
11.Strnad Vladimír1961reg. muži 51.-70. 
12.Černý Jan2002reg. muži 51.-70. 
13.Homolka Libor1970reg. muži 70N 
14.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
Sokol Příbram A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Martin1990kraj. muži 71. - 100. 
2.Jaroš Antonín1986kraj. muži 101. - 130. 
3.Sýkora Josef1995kraj. muži 101. - 130. 
4.Mráz Roman1964kraj. muži 131. - 160. 
5.Císař Jan1965kraj. muži 161. - 200. 
6.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 301. - 350. 
7.Váňa Miroslav1972kraj. muži 301. - 350. 
8.Máša Jan2003reg. muži 31. - 50. 
9.Šprysl Josef1945kraj. muži 31. - 50. 
10.Müller Patrik2004reg. muži 100.N 
Sokol Králův Dvůr A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1961kraj. muži 51-70 
2.Sobková Martina1988kraj. muži 70N 
3.Kotrbatý Petr1968kraj. muži 71-100 
4.Řejha Pavel1974kraj. muži 71-100 
5.Křikava Richard1994reg. muži 21-30N 
6.Včelička Lubomír1969reg. muži 31-40 
7.Vrecion Jiří1999reg. muži 41-50 
8.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 66-80 
9.Hucek Filip2003reg. muži 81-100 
10.Bielčik Miroslav1982reg. muži 81-100 
11.Bielčik Ondřej2010reg. muži 181-185 
12.Řejha Filip2007reg. muži 181-185N 
KK Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Pavel1965kraj. muži 51.-70. 
2.Lédl Jiří1963kraj. muži 71.-100. 
3.Štengl Jan1963kraj. muži 131.-160. 
4.Koloc Miroslav1964kraj. muži 201.-250. 
5.Cír Libor1979nez. muži  
6.Holý Jiří1957nez. muži  
7.Sušánka Pavel1954nez. muži  
Lokomotiva Zdice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gregor Martin1990kraj. muži 130. N 
2.Bláha Hynek2000kraj. muži 131. - 160. 
3.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 161. - 200. 
4.Šín Jaroslav ml.1977kraj. muži 201. - 250. 
5.Flodr Leoš1976kraj. muži 201. - 250. 
6.Slezák Václav1967kraj. muži 301. - 350. 
7.Prokop Břetislav1969reg. muži 41. - 50. 
8.Praizler Roman1963reg. muži 41. - 50. 
9.Červenka Miroslav1964reg. muži 51. - 65.N 
10.Spousta Martin2000reg. muži 81. - 100. 
Sokol Mníšek pod Brdy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Jan1998kraj. muži 71-100 
2.Fiala Ondřej1991kraj. muži 100.N 
3.Drbohlav Marek1970kraj. muži 131-160 
4.Urban Jan1957kraj. muži 161-200 
5.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
6.Stacho Libor1966kraj. muži 201-250 
7.Horák Ondřej1990kraj. muži 201-250 
8.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 201-250 
9.Kilian Vít1989kraj. muži 301-350 
10.Skoupil Lukáš1984reg. muži 31-40 
11.Bujárek Milan1954reg. muži 40,5 
12.Zamazal Pavel1962reg. muži 51-60 
SLAVOJ Obecnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 71.-100. 
2.Srch Radek1977kraj. muži 71.-100. 
3.Herink Jan1993kraj. muži 131.-160. 
4.Hála Pavel1977kraj. muži 161.-200. 
5.Tůma Radek1992kraj. muži 161.-200. 
6.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 201.-250. 
7.Lukeš Tomáš1993kraj. muži 201.-250. 
8.Steiner František1983kraj. muži 251.-300. 
9.Ječmen Jaroslav1962kraj. muži 301.-350. 
10.Steiner Petr1971kraj. muži 350. N 
11.Brabenec Václav1959reg. muži 70. N 
12.Král Pavel1970reg. muži 71.-100. 
13.Vinš Stanislav1979reg. muži 71.-100. 
14.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 100. N 
15.Samková Alena2003reg. muži 101.-128. 
Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pacourek Jan1974kraj. muži 161-200. 
2.Chaloupka Mikuláš2005kraj. muži 200.NHostování z TSM Kladno, z.s.
3.Vojna Daniel2004kraj. muži 201-250.Hostování z TSM Kladno, z.s.
4.Mrázek Jindřich st.1972kraj. muži 251-300. 
5.Šerák Miloš1965kraj. muži 251-300. 
6.Novák Tomáš1975kraj. muži 251-300. 
7.Beránek Josef1958reg. muži 51.-100. 
8.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 51.-100. 
9.Martínek Jaromír1962reg. muži 51.-100. 
10.Vyskočil Jiří1999reg. muži 51.-100. 
11.Vitner Kamil1983reg. muži 51.-100. 
12.Vitner Radim1976reg. muži 100,5 
13.Fencl Petr1964reg. muži 100,5 
SK Březnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Zbyněk1974kraj. muži 131-160 
2.Čížek Marek1995kraj. muži 201-250 
3.Šimek Jakub1994kraj. muži 201-250 
4.Drábek Martin1996kraj. muži 251-300 
5.Petrovic Pavel1964kraj. muži 251-300 
6.Soused Milan1970kraj. muži 251-300 
7.Michal Radek1976kraj. muži 301-350 
8.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
9.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 51-70 
10.Haník Josef1961reg. muži 51-70 
11.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
12.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
13.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
14.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
TTC Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 51-70 
2.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
3.Mencl Jiří1990kraj. muži 100,N 
4.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
5.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
6.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
7.Vychodil Luděk1966kraj. muži 200,N 
8.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
9.Pírka Josef1965kraj. muži 201-250 
10.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 251-300 
11.Pachman Tomáš1967kraj. muži 350,N 
12.Tuček Miroslav1963reg. muži 36-40 
13.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
14.Horbaj Dušan1980reg. muži 51-60 
15.Fleislébr Jiří1969reg. muži 91-100 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Jiří1963kraj. muži 70.N 
2.Adamczuk Jan2002kraj. muži 131.-160. 
3.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
4.Kos Zdeněk1966kraj. muži 161.-200. 
5.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
6.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
7.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 200.N 
8.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
9.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
10.Barsa Tomáš1987reg. muži 31.-50. 
11.Hospodářský Jonny1994reg. muži 31.-50. 
12.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
13.Krůta Václav1987nez.  
14.Tvrz Jaroslav st.1975nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy