Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy A
Tatran Sedlčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
2.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
3.Poslední Pavel1961reg. muži 51.-70. 
4.Černý Pavel1998reg. muži 51.-70. 
5.Procházka Michal1967reg. muži 51.-70. 
6.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
7.Strnad Vladimír1961reg. muži 51.-70. 
8.Černý Jan2002reg. muži 51.-70. 
9.Homolka Libor1970reg. muži 70N 
10.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
11.Lesák Jakub1987nez.  
Sokol Příbram B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Jan1965kraj. muži 161. - 200. 
2.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 301. - 350. 
3.Váňa Miroslav1972kraj. muži 301. - 350. 
4.Máša Jan2003reg. muži 31. - 50. 
5.Šprysl Josef1945reg. muži 31. - 50. 
6.Müller Patrik2004reg. muži 100.N 
TTC Příbram A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánek Aleš1990kraj. muži 161. - 200. 
2.Silavecký Ladislav1974kraj. muži 201. - 250. 
3.Hykl Václav1992kraj. muži 301. - 350. 
4.Štefan Radko1968kraj. muži 301. - 350. 
5.Pinkava Pavel2001reg. muži 71. - 100. 
6.Švec Martin1999reg. muži 71. - 100. 
7.Říha Vladislav1970reg. muži 71. - 100. 
8.Bláha Jiří2001reg. muži 100N 
9.Silavecká Julie2004reg. muži 100N 
10.Silavecká Ema2006kraj. sžy 8. 
11.Hejhal Tomáš2004kraj. dci 56. 
12.Zeman Lukáš2005kraj. sži 46. 
Sokol Mníšek pod Brdy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
2.Stacho Libor1966kraj. muži 201-250 
3.Horák Ondřej1990kraj. muži 201-250 
4.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 201-250 
5.Kilian Vít1989kraj. muži 301-350 
6.Skoupil Lukáš1984reg. muži 31-40 
7.Bujárek Milan1954reg. muži 40,5 
8.Zamazal Pavel1962reg. muži 51-60 
9.Tůma Martin1982reg. muži 61-70 
10.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 61-70 
11.Freisleben Radek1984reg. muži 71-80 
12.Doležal Tomáš1988reg. muži 71-80 
13.Selement Jaroslav1967reg. muži nez. 
TJ Chaloupky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 160.N 
2.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 201.-250. 
3.Lysý Tomáš1986kraj. muži 300.N 
4.Nguyen Van Vui1958reg. muži 51.-65.Ncizinec 
5.Chinh Ngo Van1955reg. muži 51.-65. 
6.Sedláček Petr1997reg. muži 66.-80. 
7.Novák Stanislav1967reg. muži 66.-80. 
8.Větrovský Petr1979reg. muži 81.-100. 
9.Mraček František1961reg. muži 141.-160. 
10.Růžička Jaroslav1951reg. muži 161.-181. 
11.Löffelmann Jan1965reg. muži 161.-181. 
SLAVOJ Obecnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 201.-250. 
2.Lukeš Tomáš1993kraj. muži 201.-250. 
3.Steiner František1983kraj. muži 251.-300. 
4.Ječmen Jaroslav1962kraj. muži 301.-350. 
5.Steiner Petr1971kraj. muži 350. N 
6.Brabenec Václav1959reg. muži 70. N 
7.Král Pavel1970reg. muži 71.-100. 
8.Eršil David2004reg. muži 100. N 
9.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-128. 
10.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-128. 
11.Landsperská Michaela2004reg. muži 128. N 
Viktoria Vestec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Michal1998kraj. muži 131-160 
2.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 200 N 
3.Sedláček Luděk1973reg. muži 21-30 
4.Novák Ondřej1992reg. muži 31-40 
5.Kurková Marie1973reg. muži 41-50 
6.Ráb Václav1983reg. muži 41-50 
7.Jungvirt Tomáš1981reg. muži 41-50 
8.Šveňha Jiří1951reg. muži 80,5 
9.Řízek Jiří1956reg. muži 90,5 
Sokol Voznice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilecký Jiří1978reg. muži 31-50 
2.Chmelař Miroslav1961reg. muži 51-70 
3.Selucký David1968reg. muži 51-70 
4.Soukup Michal1977reg. muži 51-70 
5.Čížková Sylva1965reg. muži 70N 
6.Vacek Pavel1980reg. muži 71-100 
7.Palan Josef1980reg. muži 71-100 
8.Skopec Martin1989reg. muži 71-100 
9.Hovorka Karel1976reg. muži 100N 
10.Šimek Josef1959reg. muži 128N 
11.Hušek Antonín1968reg. muži N 
Sokol Hořovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Josef1962kraj. muži 71-100 
2.Drož Jan1965kraj. muži 131-160 
3.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
4.Hnízdil Tomáš ml.2006kraj. muži 251-300 
5.Čepelák Vladimír ml.1988kraj. muži 251-300 
6.Skalka Josef1974kraj. muži 301-350 
7.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
8.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
9.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
10.Kebrle Josef1955reg. muži N 101-120 
11.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
SK Březnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Pavel1967kraj. muži 161-200 
2.Petrovic Pavel1964kraj. muži 251-300 
3.Soused Milan1970kraj. muži 251-300 
4.Michal Radek1976kraj. muži 301-350 
5.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
6.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 51-70 
7.Haník Josef1961reg. muži 51-70 
8.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
9.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
10.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
11.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
Slovan Lochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirkovský Antonín ml.2004kraj. muži 71-100 
2.Zitta Přemysl1969reg. muži 21-30N 
3.Dražan Jiří1983reg. muži 31-40 
4.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
5.Nevolný Milan1975reg. muži 51-65 
6.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 66-80 
7.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
8.Kureš Milan1978reg. muži 121-140 
9.Červený Tomáš2004reg. muži 121-140 
10.Plecitý Stanislav1970reg. muži 141-160 
11.Anděl Miloš1956reg. muži 141-160 
12.Hrdlička Tomáš2004reg. muži 141-160 
13.Chot Vladimír1979reg. muži 141-160N 
14.Janda Filip2005reg. muži 161-180 
15.Matia Martin2004reg. muži 161-180 
16.Souček Pavel2004reg. muži 161-180 
Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Petr1970kraj. muži 251.-300. 
2.Müller Jiří1976kraj. muži 301.-350. 
3.Svoboda Jaromír1973kraj. muži 301.-350. 
4.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
5.Roztočil Jiří1961reg. muži 66.-80. 
6.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
7.Koros Zdeněk1980reg. muži 81.-100. 
8.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
9.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
10.Drsek Václav1973reg. muži 101.-120. 
11.Kuška Miroslav1957reg. muži 101.-120. 
12.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
13.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
14.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
15.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120.N 
16.Koros Filip2010reg. muži 141.-160. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy