Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní prebor 1. třídy
Řeznovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 241-250 
2.Striegler Tomáš1982reg. muži 41-50 
3.Široký Pavel1980reg. muži 101-110 
4.Stix Jiří1981reg. muži 121-130 
5.Staněk Milan1958reg. muži 121-130 
6.Pavliš Josef1957reg. muži 151-160 
7.Tichý Jaroslav1981reg. muži 171-180 
8.Petržilka Karel2005reg. muži 221-230 
Řeznovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Michal1995kraj. muži 271-280 
2.Brzkovský Pavel1962reg. muži 51-60 
3.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 101-110 
4.Halačka Milan1972reg. muži 111-120 
5.Makovický Michal1971reg. muži 131-140 
6.Továrek Jiří1972reg. muži 181-190 
7.Uhliar Libor1966reg. muži 131-140 
Ořechov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Jan1994reg. muži 74 
2.Novák Ondřej1995reg. muži 77 
3.Vaverka Viktor1998reg. muži 78 
4.Friš Vojtěch1996reg. muži 172 
5.Vaněk Jaroslav1970reg. muži 147 
6.Šmíd Bronislav1967reg. muži 182 
7.Němec Petr1955reg. muži 186 
8.Smejkal Jaromír1964reg. muži 220 
9.Nesrsta Zdeněk1975reg. muži 263 
10.Kačur Michal st.1976reg. muži 307 
Ivančice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Miloš1968kraj. muži 191-200 
2.Feith Marek1968reg. muži 41-50 
3.Minstr Jan1952reg. muži 61-70 
4.Minster Roman1977reg. muži 141-150 
5.Chytka Tomáš1964reg. muži 141-150 
6.Schlosser Jiří2003reg. muži 271-280 
7.Dedek Daniel2003reg. muži 271-280 
8.Feith Erik1976nez. muži  
Tvarožná "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kousal Pavel1985reg. muži 42 
2.Novotný Zdeněk1963reg. muži 69 
3.Kousal Michal1989reg. muži 83 
4.Neužil Antonín1993reg. muži 102 
5.Mazel Milan1976reg. muži 140 
6.Krčková Dana1967reg. ženy 151 
7.Krček Štěpán1996reg. muži 155 
8.Malý Václav1988reg. muži 210 
9.Procházka Jiří1950reg. muži 215 
10.Lindovský Adam1998reg. muži 228 
11.Daňková Lucie1991reg. ženy 264 
12.Forman Tomáš1997reg. muži 268 
13.Hylmar Miroslav1981reg. muži 288 
14.Dostál Tomáš1991reg. muži 303 
15.Malý Jan1989reg. muži 309 
Rebešovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Josef1984kraj. muži 291-300 
2.Vrbacký Pavel1974reg. muži 51-60 
3.Sekanina Jiří1995reg. muži 91-100 
4.Kukla Jan1963reg. muži 91-100 
5.Němec Stanislav1956reg. muži 101-110 
6.Černý Libor1991reg. muži 111-120 
7.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 142 
8.Vašulka Pavel1984reg. muži 141-150 
9.Šenkýř Jan1958reg. muži 191-200 
10.Klíma Jiří1970reg. muži 211-220 
11.Hrdý Petr st.1963reg. muži 241-250 
M.Knínice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabryš Milan1976reg. muži 51-60 
2.Vlček Dalibor1976reg. muži 51-60 
3.Němec Jaromír1972reg. muži 81-90 
4.Veselovský Vlastimil1947reg. muži 181-190 
5.Koláček Ivan1964reg. muži 171-180 
6.Špaček Zdeněk1967reg. muži 221-230 
7.Pleskač Miroslav1956reg. muži 231-240 
8.Vojanec Libor1962reg. muži 251-260 
9.Toldy Jozef1972reg. muži 281-290 
10.Adamíková Petra1984reg. muži 291-300 
Oslavany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koudelka Stanislav1961reg. muži 81.-90. 
2.Šimerle Miloš1952reg. muži 111.-120. 
3.Pirochta Pavel1966reg. muži 111.-120. 
4.Skrutek Jakub1992reg. muži 121.-130. 
5.Studený Lubomír1977reg. muži 171.-180. 
6.Králíček Pavel1976reg. muži 201.-210. 
7.Němec Martin1998reg. muži 261.-270. 
8.Koudelný Vojtěch1997reg. muži 281.-290. 
9.Faltýnek Josef1951reg. muži 291.-300. 
10.Kolář Petr1988reg. muži 311.-320. 
11.Vaněk Jan1994reg. muži 311.-320. 
S. Kuřim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrádek Kamil1964reg. muži 61. - 70. 
2.Štourač Milan1963reg. muži 81. - 90. 
3.Foltýn Jiří1974reg. muži 121. - 130. 
4.Kočka Miroslav1968reg. muži 141. - 150. 
5.Štefl Vladimír1978reg. muži 151. - 160. 
6.Morawski Radoslaw1982reg. muži 171. - 180. 
7.Hýsek Jaroslav1971reg. muži 171.- 180. 
8.Šlezinger Aleš1985reg. muži 181. - 190. 
9.Meluzín Tomáš1985reg. muži 181.- 190. 
10.Krebs Pavel1973reg. muži 221. - 230. 
11.Šafář Bohuslav1957reg. muži 241. - 250. 
12.Vasas Miroslav1968reg. muži 261. - 270. 
13.Ptáček Tomáš1967reg. muži 281. - 290. 
14.Hnilička Michal1975reg. muži 281. - 290. 
N. Bránice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Květoslav1982reg. muži 61-70 
2.Zittner Jiří1960reg. muži 71-80 
3.Daniel Petr1965reg. muži 91-100 
4.Schoř Karel1960reg. muži 101-110 
5.Indra Zdeněk1956reg. muži 91-100 
6.Zerzáň Jaroslav1969reg. muži 161-170 
7.Eleder Jan1951reg. muži 171-180 
8.Kašparovský Pavel1977reg. muži 201-210 
9.Svoboda Ondřej1985reg. muži 221-230 
10.Čermák Vitězslav1966reg. muži 261-270 
Hrušovany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolegar Tomáš st.1968reg. muži 51-60 
2.Odložilík Vít1972reg. muži 131-140 
3.Krupica Zdeněk1976reg. muži 161-170 
4.Škarda Oldřich1957reg. muži 211-220 
5.Hodec Pavel1964reg. muži 231-240 
6.Havlík Jan1947reg. muži 241-250 
7.Karban Aleš1978reg. muži 271-280 
8.Kijac Zdeněk1959reg. muži 281-290 
9.Přidal Jiří1973reg. muži 291-300 
10.Pirožek David2002reg. muži 321-330 
11.Zabloudil Adam2004reg. muži 331-340 
12.Pirožek Tomáš2006reg. muži 331=340 
13.Pirožek Petr2005reg. muži 341-350 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy