Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní prebor 2. třídy
Řeznovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchařík Pavel1964reg. muži 91-100 
2.Staněk Milan1958reg. muži 121-130 
3.Uhliar Libor1966reg. muži 131-140 
4.Pavliš Josef1957reg. muži 151-160 
5.Makovický Michal1971reg. muži 131-140 
6.Hájek Marek2002reg. muži 161-170 
7.Tichý Jaroslav1981reg. muži 171-180 
8.Továrek Jiří1972reg. muži 181-190 
9.Kroutil Vladimír1976reg. muži 191-200 
10.Missbach Tomáš1982reg. muži 191-200 
11.Aubrecht Pavel1970reg. muži 201-210 
12.Petržilka Karel2005reg. muži 221-230 
Lažánky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steinhauser Petr1974reg. muži 91-100 
2.Steinhauser Filip2001reg. muži 101-110 
3.Urbánek Pavel1974reg. muži 121-130 
4.Perka Jiří1965reg. muži 141-150 
5.Nečas Robert1969reg. muži 161-170 
6.Steinhauser Jan2006reg. muži 161-170 
7.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 171-180 
8.Baier Radek1973reg. muži 201-210 
9.Hloska Martin1970reg. muži 251-260 
10.Procházka Dominik2007reg. muži nez. 
11.Samsonová Markéta2007reg. muži nez. 
12.Soukupová Natálie2006reg. muži nez. 
13.Spurná Markéta2006reg. muži nez. 
Tvarožná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazel Milan1976reg. muži 140 
2.Krčková Dana1967reg. ženy 151 
3.Krček Štěpán1996reg. muži 155 
4.Procházka Jiří1950reg. muži 215 
5.Malý Václav1988reg. muži 210 
6.Lindovský Adam1998reg. muži 228 
7.Daňková Lucie1991reg. ženy 264 
8.Forman Tomáš1997reg. muži 268 
9.Hylmar Miroslav1981reg. muži 288 
10.Dostál Tomáš1991reg. muži 303 
11.Malý Jan1989reg. muži 309 
12.Zeman Pavel1956nez. muži  
Tišnov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krištof Lukáš2005reg. muži 121.-130. 
2.Dospíšil Jiří1945reg. muži 121.-130. 
3.Bahenský Zdeněk2006reg. muži 211.-220. 
4.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 211.-220. 
5.Bahenský Tomáš2006reg. muži 231.-240. 
6.Dreits Anastasiia2008kraj. mžy 38.cizinec 
7.Krištof Martin2010kraj. mži 46 
8.Dospíšil Pavel1969nez. muži  
9.Svoboda Milan1974nez. muži  
10.Krištof Vítězslav1974nez. muži  
Lomnička "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horna Ivo1961reg. muži 31 
2.Koumar Radek1971reg. muži 111 
3.Pásek Zdeněk1961reg. muži 131 
4.Malík Libor1970reg. muži 191 
5.Koumar Radim2003reg. muži 211 
6.Sova Jaromír1969reg. muži 241 
7.Kytner Matěj1998reg. muži nezařazen 
8.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži nezařazen 
9.Siegel Filip1969reg. muži nezařazen 
10.Karkulín Jaroslav1959reg. muži 281 
11.Hrabec Pavel1971reg. muži 281 
12.Černý Radomír1965reg. muži 291 
13.Horna Jan1992reg. muži 311 
14.Němec Leopold1976reg. muži 331 
15.Mach Antonín1943reg. muži nezařazen 
Mokrá "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 131-140 
2.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 151-160 
3.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170 
4.Harašta Ludislav1947reg. muži 191-200 
5.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 231-240 
6.Gruška Milan1991reg. muži 241-250 
7.Gruška Pavel1995reg. muži 261-270 
Rebešovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Stanislav1956reg. muži 101-110 
2.Černý Libor1991reg. muži 111-120 
3.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 131-140 
4.Vašulka Pavel1984reg. muži 141-150 
5.Šenkýř Jan1958reg. muži 191-200 
6.Klíma Jiří1970reg. muži 211-220 
7.Hrdý Petr st.1963reg. muži 241-250 
8.Zemachová Monika2004reg. muži 321-330 
9.Pavelec Šimon2004reg. muži 331-340 
Střelice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Vojtěch1992reg. muži 131-140 
2.Horký Lukáš1992reg. muži 141-150 
3.Bukáček Ivo1966reg. muži 151-160 
4.Zátrapa Petr1971reg. muži 191-200 
D.H. Loučky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Martin1989reg. muži 111.-120. 
2.Wünsch Vlastimil1982reg. muži 121.-130. 
3.Bednář Miroslav st.1955reg. muži 131.-140. 
4.Pololáník Jan1986reg. muži 171.-180. 
5.Tun Karel1961reg. muži 191.-200. 
6.Pololáník Karel1963reg. muži 201.-210. 
7.Smejkal Jan1997reg. muži 221.-230. 
8.Halouzka Zdeněk1960reg. muži 231.-240. 
9.Kotlín Vladimír1972reg. muži 231.-240. 
10.Pololáník Pavel1996reg. muži 271.-280. 
11.Mašek Jiří1995reg. muži 291.-300. 
Radostice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Pavel1979reg. muži 111-120 
2.Slezák Petr1980reg. muži 161-180 
3.Kratochvíl Michal1980reg. muži 161-180 
4.Kratochvíl David1981reg. muži 181-190 
5.Novotný Jan1984reg. muži nezařazen 
Ostrovačice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palko Michal1967reg. muži 71-80 
2.Pokorný Jan1994reg. muži 161-170 
3.Pokorný Marek2000reg. muži 191-200 
4.Krška Rostislav1976reg. muži 201-210 
5.Bartoš Jan1976reg. muži 221-230 
6.Krška Bohumil1958reg. muži 241-250 
7.Rousek Miloslav1968reg. muži 251-260 
8.Serhij Kis1963reg. muži 291-300 
9.Česnek Pavel1993reg. muži 331-340 
10.Moučka Patrik2006reg. sži nezařazen 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy