Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní prebor 3. třídy
Řeznovice "G"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makovický Michal1971reg. muži 131-140 
2.Tichý Jaroslav1981reg. muži 171-180 
3.Továrek Jiří1972reg. muži 181-190 
4.Petržilka Karel2005reg. muži 221-230 
5.Záviška Josef ml.1983reg. muži 231-240 
6.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 61-65 
7.Radkovský Adam2005nez.  
8.Švéda Bořivoj ml.1991nez.  
9.Pop Daniel2006nez.  
MK Řeznovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Marek2002reg. muži 161-170 
2.Kroutil Vladimír1976reg. muži 191-200 
3.Missbach Tomáš1982reg. muži 191-200 
4.Aubrecht Pavel1970reg. muži 201-210 
5.Makovický Tomáš1977reg. muži 211-220 
6.Novák Aleš1969reg. muži 251-260 
7.Pyrochta David2000reg. muži 301-310 
8.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 3011-310 
9.Semrád Marcel1970reg. muži 311-320 
Lažánky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas Robert1969reg. muži 161-170 
2.Steinhauser Jan2006reg. muži 161-170 
3.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 171-180 
4.Baier Radek1973reg. muži 201-210 
5.Hloska Martin1970reg. muži 251-260 
6.Burian Lubomír1954reg. muži nez. 
7.Simetinger Petr1980reg. muži nez. 
8.Zvěřina Zdeněk1963reg. muži nez. 
9.Krupička Martin1980reg. muži nez. 
10.Špaček Petr1973reg. muži nez. 
11.Doležel Tomáš1989reg. muži nez. 
12.Gabriela Valachová2005reg. muži nez. 
13.Dvořák Jakub2005reg. muži nez. 
14.Špaček David2006reg. muži nez. 
15.Šimon Honců2008reg. muži nez. 
16.Sendler Tobiáš2005reg. muži nez. 
17.Kadlecová Markéta2008reg. muži nez. 
18.Honců Tomáš2005reg. muži nez. 
19.Eremiášová Natálie2007reg. muži nez. 
20.Eremiáš Michal2008reg. muži nez. 
Ořechov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Jaroslav1970reg. muži 147 
2.Šmíd Bronislav1967reg. muži 182 
3.Němec Petr1955reg. muži 186 
4.Smejkal Jaromír1964reg. muži 220 
5.Nesrsta Zdeněk1975reg. muži 263 
6.Kačur Michal st.1976reg. muži 307 
7.Vaněček Jakub2005reg. dci 319 
8.Kouba Tomáš2006reg. sži 323 
9.Smejkal Adam2005reg. dci 326 
10.Kafrda Ladislav1976nez. muži  
11.Kunický Libor1971nez. muži  
Nosislav "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Josef1956reg. muži 91-100 
2.Tvarůžek Petr1980reg. muži 121-130 
3.Smetana Vladimír1971reg. muži 191-200 
4.Broskva Alois1967reg. muži 221-230 
5.Zbořil Miroslav1961reg. muži 231-240 
6.Nekvapil Pavel1964reg. muži 241-250 
7.Ondrušíková Petra1975reg. ženy 251-260 
8.Bohunický Pavel1969reg. muži 271-280 
9.Pilát Libor1966reg. muži 291-300 
10.Rylich Bohuslav1970reg. muži 291-300 
11.Mušálek Pavel1967reg. muži 301-310 
12.Chumela Ondřej1982reg. muži 301-310 
13.Kříž Jindřich1981reg. muži 311-320 
14.Ondrášek Peter1967reg. muži 311-320 
D.H. Loučky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tun Karel1961reg. muži 191.-200. 
2.Pololáník Karel1963reg. muži 201.-210. 
3.Smejkal Jan1997reg. muži 221.-230. 
4.Halouzka Zdeněk1960reg. muži 231.-240. 
5.Kotlín Vladimír1972reg. muži 231.-240. 
6.Pololáník Pavel1996reg. muži 271.-280. 
7.Mašek Jiří1995reg. muži 291.-300. 
8.Pavlíček David1988nez. muži  
Kratochvilka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverka Vojtěch1993reg. muži 91 
2.Uj Kamil1980reg. muži 211 
3.Duda Robert1960reg. muži 201 
4.Vaverka Josef1965reg. muži 191 
5.Křivánková Dana1965reg. ženy 251 
6.Hamříková Eva1982reg. ženy nez 
7.Hyspecký Petr1965reg. muži nez 
8.Trnavský Dezider1957reg. muži nez 
S. Kuřim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefl Vladimír1978reg. muži 151. - 160. 
2.Morawski Radoslaw1982reg. muži 171. - 180. 
3.Hýsek Jaroslav1971reg. muži 171.- 180. 
4.Šlezinger Aleš1985reg. muži 181. - 190. 
5.Meluzín Tomáš1985reg. muži 181.- 190. 
6.Krebs Pavel1973reg. muži 221. - 230. 
7.Šafář Bohuslav1957reg. muži 241. - 250. 
8.Vasas Miroslav1968reg. muži 261. - 270. 
9.Ptáček Tomáš1967reg. muži 281. - 290. 
10.Hnilička Michal1975reg. muži 281. - 290. 
Kanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vystrčil Aleš1992reg. muži 171.-180. 
2.Kolínek Josef1961reg. muži 181.-190. 
3.Fojtl Radoslav1958reg. muži 201.-210. 
4.Kejla Tomáš1965reg. muži nez. 
5.Kopecký Zdeněk1953reg. muži nez. 
N. Bránice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Indra Zdeněk1956reg. muži 91-100 
2.Zerzáň Jaroslav1969reg. muži 161-170 
3.Eleder Jan1951reg. muži 171-180 
4.Kašparovský Pavel1977reg. muži 201-210 
5.Svoboda Ondřej1985reg. muži 221-230 
6.Procházka Petr1963nez. muži  
7.Čermák Vitězslav1966reg. muži 261-270 
8.Kulíšek Jan1955reg. muži 251-260 
9.Chalupa Svatoslav1964nez. muži  
Říčany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tureček Roman1978reg. muži 111.-120. 
2.Vudia Robert1971reg. muži 181.-190. 
3.Marek Josef1988reg. muži 151.-160. 
4.Eftimiadis Thomas1988reg. muži 241.-250. 
5.Mrázek Martin1972reg. muži 231.-240. 
6.Španihel Jaroslav1967reg. muži 261.-270. 
7.Nivnický Václav1952reg. muži 271.-280. 
8.Bernard Stanislav1981reg. muži 251.-260. 
9.Kepák Libor1970reg. muži 291.-300. 
Prace "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lattenberg Richard1962reg. muži 101-110 
2.Kupčíková Michaela1975reg. muži 161-170 
3.Cimbálník Radek1971reg. muži 181-190 
4.Boleslav Josef1956reg. muži 241-250 
5.Urbanec Martin1982reg. muži 271-280 
6.Ševčenko Igor1974reg. muži 301-310 
7.Gajdoštín Tomáš2004reg. muži 301-310 
8.Mráček Jan2007reg. muži 241-250NStřídavý start z Sportovní klub Slatina, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy