Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní prebor 4. třídy
M.Knínice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koláček Ivan1964reg. muži 171-180 
2.Špaček Zdeněk1967reg. muži 221-230 
3.Pleskač Miroslav1956reg. muži 231-240 
4.Vojanec Libor1962reg. muži 251-260 
5.Toldy Jozef1972reg. muži 281-290 
6.Adamíková Petra1984reg. muži 291-300 
7.Kachlík Jan1969nez. muži  
8.Kahle Marek1968nez. muži  
Ivančice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chytka Tomáš1964reg. muži 141-150 
2.Schlosser Jiří2003reg. muži 271-280 
3.Dedek Daniel2003reg. muži 271-280 
4.Ondráček Tomáš2002reg. muži 311-320 
5.Absolín Karel st.1973reg. muži 311-320 
6.Wasserbauer Jaromír1985nez. muži  
Tvarožná "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Václav1988reg. muži 210 
2.Lindovský Adam1998reg. muži 228 
3.Daňková Lucie1991reg. ženy 264 
4.Forman Tomáš1997reg. muži 268 
5.Hylmar Miroslav1981reg. muži 288 
6.Dostál Tomáš1991reg. muži 303 
7.Malý Jan1989reg. muži 309 
8.Zeman Pavel1956nez. muži  
9.Daněk Vojta2004nez. dci  
10.Pokorný Adam2007nez. dci  
11.Kreuter Jonáš2009nez. mži  
12.Moore Adam2008nez. mži  
13.Moore David2008nez. mži  
14.Pohanka Antonín2005nez. dci  
15.Prudký Martin2009nez. mži  
16.Rybář Teodor2009nez. mži  
17.Vetyšková Michaela2005nez. dky  
Nosislav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Miroslav1961reg. muži 231-240 
2.Nekvapil Pavel1964reg. muži 241-250 
3.Ondrušíková Petra1975reg. ženy 251-260 
4.Bohunický Pavel1969reg. muži 271-280 
5.Pilát Libor1966reg. muži 291-300 
6.Rylich Bohuslav1970reg. muži 291-300 
7.Mušálek Pavel1967reg. muži 301-310 
8.Chumela Ondřej1982reg. muži 301-310 
9.Kříž Jindřich1981reg. muži 311-320 
10.Ondrášek Peter1967reg. muži 311-320 
11.Slouk Martin1968reg. muži 321-330 
12.Španiel Libor1982reg. muži 321-330 
13.Zástěra Tomáš1976nez. muži  
Lomnička "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koumar Radim2003reg. muži 211 
2.Sova Jaromír1969reg. muži 241 
3.Hrabec Pavel1971reg. muži 281 
4.Karkulín Jaroslav1959reg. muži 281 
5.Černý Radomír1965reg. muži 291 
6.Horna Jan1992reg. muži 311 
7.Němec Leopold1976reg. muži 331 
8.Hnízdil Miroslav1956reg. muži nezařazen 
9.Kitner Stanislav1959reg. muži nezařazen 
Mokrá "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 231-240 
2.Gruška Milan1991reg. muži 241-250 
3.Gruška Pavel1995reg. muži 261-270 
4.Kubičík Michal1975nez. muži  
5.Meluzín Ondřej2001nez. muži  
6.Otych Roman ml.2008nez. mži  
7.Otych Lukáš2010nez. nži  
8.Vojtěchová Martina2009nez. mžy  
9.Vojtěch Tomáš2011nez. nži  
10.Kousalíková Nela2008nez. mžy  
11.Blažek Libor1984nez. muži  
Březina "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahovzal Miroslav1970reg. muži 201-210 
2.Kousalík Marek1994reg. muži 231-240 
3.Hloušek Petr1976reg. muži 241-250 
4.Medla Tomáš1954reg. muži 251-260 
5.Walsberger Jan1948reg. muži 261-270 
6.Kalivoda Zdeněk1960reg. muži 261-270 
7.Ognar Pavel1975reg. muži 321-330 
8.Machát Tomáš1976reg. muži N 
Hrušovany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodec Pavel1964reg. muži 231-240 
2.Havlík Jan1947reg. muži 241-250 
3.Karban Aleš1978reg. muži 271-280 
4.Kijac Zdeněk1959reg. muži 281-290 
5.Přidal Jiří1973reg. muži 291-300 
6.Pirožek David2002reg. muži 321-330 
7.Zabloudil Adam2004reg. muži 331-340 
8.Pirožek Tomáš2006reg. muži 331=340 
9.Pirožek Petr2005reg. muži 341-350 
Oslavany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studený Lubomír1977reg. muži 171.-180. 
2.Králíček Pavel1976reg. muži 201.-210. 
3.Němec Martin1998reg. muži 261.-270. 
4.Koudelný Vojtěch1997reg. muži 281.-290. 
5.Faltýnek Josef1951reg. muži 291.-300. 
6.Vaňková Petra1997reg. muži 301.-310. 
7.Kolář Petr1988reg. muži 311.-320. 
8.Vaněk Jan1994reg. muži 311.-320. 
S. Kuřim "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meluzín Tomáš1985reg. muži 181.- 190. 
2.Krebs Pavel1973reg. muži 221. - 230. 
3.Šafář Bohuslav1957reg. muži 241. - 250. 
4.Vasas Miroslav1968reg. muži 261. - 270. 
5.Ptáček Tomáš1967reg. muži 281. - 290. 
6.Hnilička Michal1975reg. muži 281. - 290. 
7.Racek Oldřich1955reg. muži nezař. 
8.Valenta Ondřej1992reg. muži nezař. 
9.Kočková Andrea1969reg. ženy nezař. 
10.Lattenberg Jiří2005reg. dci nezař. 
11.Frank Vojtěch2006reg. sži nezař. 
12.Prachár Patrik2006reg. sži nezař. 
Ostrovačice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Jaroslav1969reg. muži 141-150 
2.Bartoš Jan1976reg. muži 221-230 
3.Krška Bohumil1958reg. muži 241-250 
4.Rousek Miloslav1968reg. muži 251-260 
5.Serhij Kis1963reg. muži 291-300 
6.Česnek Pavel1993reg. muži 331-340 
7.Moučka Patrik2006reg. sži nezařazen 
Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Martin1972reg. muži 231.-240. 
2.Španihel Jaroslav1967reg. muži 261.-270. 
3.Nivnický Václav1952reg. muži 271.-280. 
4.Bernard Stanislav1981reg. muži 251.-260. 
5.Kepák Libor1970reg. muži 291.-300. 
6.Gold Jiří1977reg. muži nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy