Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 2.třídy
TJ Sokol Všetaty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček David1980reg. muži 61-68 
2.Jablončík Tomáš2006reg. muži 95N 
3.Kovacs Václav1953reg. muži 103 N 
4.Ducháčková Lucie1996reg. muži 104-115 
5.Kůsová Adéla2007reg. muži 115 N 
6.Franěk David1973reg. muži 126-133 
7.Pešl Dominik2002reg. muži 126-133 
8.Bartoníčková Lucie2007reg. muži 133 N 
9.Kulíšek Matěj2007reg. sži 12 N 
10.Trnková Soňa2005nez.  
11.Přibyl Marek2007nez.  
12.Kopecký Václav2004nez.  
Sokol Mělník - Pšovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Michal2001reg. muži 61.-68 
2.Carva Pavel1981reg. muži 69.-79. 
3.Štros Jan1977reg. muži 80.-90. 
4.Čech Miroslav1958reg. muži 90.N 
5.Zelenka Rostislav1957reg. muži 116.-122. 
6.Dvořák Miroslav1969reg. muži 116.-122. 
7.Kostrhoun Michal1968reg. muži 125.N 
8.Prokeš Filip1978nez.  
9.Růně Milan1979nez.  
10.Vítek Václav1962nez.  
TJ KRALUPY C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Stanislav1957reg. muži 46.-60. 
2.Růžička Petr1973reg. muži 69.-79. 
3.Borecká Světluška1948reg. muži 91.-95. 
4.Slapnička Karel1953reg. muži 96.-103. 
5.Bjalončík Emil1970reg. muži 96.-103. 
6.Sobota Miroslav1971reg. muži 96.-103. 
7.Budák Vladimír1946reg. muži 103.N 
8.Karas Ivan1960reg. muži 103.N 
9.Raček Jan1950reg. muži 115.N 
10.Schweizer Tomáš2004reg. muži 125.N 
11.Brauner Josef1941reg. muži 126.-133. 
12.Krejčová Eliška1927reg. muži 126.-133. 
TJ Dynamo Nelahozeves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tobiášek Martin1980reg. muži 46.-60. 
2.Karas Jiří1983reg. muži 68.N 
3.Ovsenáková Alena1952reg. muži 91.-95. 
4.Hamák Václav1969reg. muži 104.-115. 
5.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 104.-115. 
6.Kotrč Miloslav1975reg. muži 104.-115. 
7.Kebrle Jindřich2007reg. muži 122.N 
8.Koudelka Patrik2006reg. sži 12. 
9.Dvořák Vojtěch2007reg. sži 21. 
10.Hollein Adam2008reg. sži 24.N 
11.Hamák Adam1976nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloda Jiří1966reg. muži 61.-68. 
2.Kloda Stanislav1999reg. muži 61.-68. 
3.Točík David1996reg. muži 69.-79. 
4.Kebrle Jakub2000reg. muži 79.N 
5.Kebrle Jan2000reg. muži 90.N 
6.Motl Ludvík1982reg. muži 103.N 
7.Polách Vojtěch2003reg. muži 103.N 
8.Novotný Petr1988reg. muži 115.N 
9.Popová Kateřina2002reg. muži 122.N 
10.Kuchta Šimon2006reg. sži 5. 
11.Kuchta Adam2006reg. sži 9. 
12.Schäfer Erik2007reg. sži 14.N 
13.Steinhauser Jakub2006reg. sži 19. 
14.Fikejs Kristián2010reg. sži 22. 
15.Bálek Ondřej2006reg. sži 23. 
16.Pop Petr1971nez.  
17.Štibinger Michal2002nez.  
18.Fikejs Michal1977nez.  
TJ Neratovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jan1949reg. muži 61.-68. 
2.Klouček Milan1957reg. muži 80.-90. 
3.Guth Michael1999reg. muži 91.-95. 
4.Novák Jiří1969reg. muži 104.-115. 
5.Krojidlo Jan2005reg. muži 104.-115. 
6.Žitník Samuel2005reg. muži 104.-115. 
7.Sauer Jan1960reg. muži 115.N 
8.Čubová Jana1988nez.  
9.Mekiš Milan1954nez.  
10.Urban Jaroslav1943nez.  
TJ Neratovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Tomáš2006reg. muži 69.-79. 
2.Hurdálek Pavel2004reg. muži 80.-90. 
3.Kovařík Pavel1974reg. muži 96.-103. 
4.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 104.-115. 
5.Kovaříková Marcela1979reg. muži 125.N 
6.Špinka Karel1949nez.  
TJ Sokol Byšice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vais Jindřich1971reg. muži 69.-79. 
2.Horák Milan1973reg. muži 80.-90. 
3.Kolka Daniel1979reg. muži 103.N 
4.Ducháček Milan1969reg. muži 122.N 
5.Loudín Přemysl1986reg. muži 96.-103. 
6.Píša Martin1974reg. muži 104.-115. 
7.Žára Robert1976reg. muži 123.-125. 
8.Kubánek Kamil1974reg. muži 125.N 
9.Krejčí František1975reg. muži 125.N 
10.Žára Michal1986reg. muži 125.N 
11.Hájek Jaroslav1978reg. muži 133.N 
SK Mšeno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 61.-68. 
2.Koloc Milan1961reg. muži 69.-79. 
3.Stritzko Vojtěch1953reg. muži 69.-79. 
4.Hájková Magdalena1974reg. muži 80.-90. 
5.Vaněk Jindřich1953reg. muži 90 N 
6.Živec Petr1948nez.  
7.Vysloužil Jaroslav1960nez.  
TJ Start Mlékojedy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týnek Jan1958reg. muži 80 - 90 
2.Novotný Petr1964reg. muži 80 - 90 
3.Nikolov Kiril1947reg. muži 104 - 115 
4.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 116 -122 
5.Lhotský Miroslav1963reg. muži 104 - 115 
6.Pelikán Luboš1958reg. muži 123 - 125 
7.Pilinský Michal1994reg. muži 125 N 
8.Čermák Vladimír1957nez.  
9.Všetečka Ondřej1978nez.  
10.Pilinský Tomáš1993nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy