Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 3.třídy
TJ Sokol Libiš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škaloud Martin1978reg. muži 96-103 
2.Douša Pavel1997reg. muži 116-122 
3.Pour Svatopluk1974reg. muži 116-122 
4.Mróz Roman1977reg. muži 122N 
5.Šebek Eduard1949reg. muži 126-133 
6.Homola Marek1975nez.  
7.Havlík Ivo1972nez.  
8.Holub Petr1975nez.  
9.Homolová Martina1975nez.  
10.Ryšlavá Pavla1976nez.  
11.Ryslavý Marek1976nez.  
12.Šebek Martin1976nez.  
TJ Sokol Dřínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Jiří1956reg. muži 60.N 
2.Pleticha Robert1995reg. muži 95.N 
3.Šály Vladimír1987reg. muži 116.-122. 
4.Feriová Marie Rozálie2006reg. muži 123.-125. 
5.Chvojková Štěpánka1974reg. muži 126.-133. 
6.Olmer Vladimír1969reg. muži 126.-133. 
7.Dvořáková Lucie1975reg. muži 133.N 
8.Krumlová Lucie2005nez.  
9.Ransdorf David2008nez.  
10.Krumlová Veronika2008nez.  
11.Hyška Jáchym2010nez.  
12.Šályová Nicol2011nez.  
13.Olmer Lukáš2011nez.  
TJ Sokol Byšice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Loudín Přemysl1986reg. muži 96.-103. 
2.Píša Martin1974reg. muži 104.-115. 
3.Žára Robert1976reg. muži 123.-125. 
4.Kubánek Kamil1974reg. muži 125.N 
5.Žára Michal1986reg. muži 125.N 
6.Krejčí František1975reg. muži 125.N 
7.Hájek Jaroslav1978reg. muži 133.N 
8.Hora Martin1975nez.  
9.Vacek Karel1992nez.  
SK Liběchov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vít Miloslav1973reg. muži 80.-90. 
2.Mikyska Radek1972reg. muži 91.-95. 
3.Miženko Milan1991reg. muži 91.-95. 
4.Gregorová Markéta1975reg. muži 104.-115. 
5.Pokorný Dominik2004reg. muži 115N 
6.Vítová Johana2007reg. sži 18 
7.Ryšavý Jiří2007reg. sži 20 
TJ Neratovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žitník Samuel2005reg. muži 104.-115. 
2.Krojidlo Jan2005reg. muži 104.-115. 
3.Sauer Jan1960reg. muži 115.N 
4.Kovaříková Marcela1979reg. muži 125.N 
5.Šťastný Ondřej2008nez.  
6.Beneš Pavel2006nez.  
7.Blecher Tobiáš2009nez.  
8.Hnátek Lukáš2004nez.  
9.Kratochvíl Lukáš2003nez.  
10.Homola Ondřej2007nez.  
11.Musil Adam Matyáš2008nez.  
12.Spousta Ondřej2008nez.  
13.Káš Pavel ml.2005nez.  
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lhotský Miroslav1963reg. muži 104 - 115 
2.Pelikán Luboš1958reg. muži 123 - 125 
3.Štěpán Stanislav1965reg. muži 125 N 
4.Pilinský Michal1994reg. muži 125 N 
5.Kundera Martin1988reg. muži 126 - 133 
6.Čáp Kamil1965reg. muži 133 N 
7.Šebek Petr1978reg. muži 133 N 
8.Havel Jiří1961nez.  
9.Herain David1973nez.  
10.Petržílka Ivan1965nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy