Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třída
TJ Sokol Mníšek pod Brdy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kilian Vít1989kraj. muži 301-350 
2.Skoupil Lukáš1984reg. muži 31-40 
3.Bujárek Milan1954reg. muži 40,5 
4.Zamazal Pavel1962reg. muži 51-60 
5.Tůma Martin1982reg. muži 61-70 
6.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 61-70 
7.Freisleben Radek1984reg. muži 71-80 
8.Doležal Tomáš1988reg. muži 71-80 
9.Macháček Pavel st.1963reg. muži 71-80 
10.Stržínek Jiří1950reg. muži 101-110 
11.Polavka Zdeněk1959reg. muži 121-130 
12.Kalbáč Karel1998reg. muži 121-130 
13.Vilimovský Miroslav1962reg. muži 130,5 
14.Petkanič Vladimír1965reg. muži 131-140 
15.Kalousek Jindřich1950reg. muži 145,5 
16.Kokeš Oldřich1945reg. muži nez. 
SK Viktorie Ořech A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Redlich Michal2003reg. muži 21.-30.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
2.Ptáčník Martin1989reg. muži 30,5 
3.Skřivánek Jiří1973reg. muži 31.-40. 
4.Krasničan Jaroslav1977reg. muži 31.-40. 
5.Škoda Jiří1992reg. muži 51.-60. 
6.Matoušek Michal1982reg. muži 71.-80. 
7.Bulín Zdeněk1972reg. muži 71.-80. 
8.Novák Marek1996reg. muži 80,5. 
9.Zacharda Aleš1972reg. muži 81.-90. 
10.Pavlín Jiří1962reg. muži 81.-90. 
11.Fürst Mirko1946reg. muži 111.-120. 
12.Novák Tomáš1968reg. muži 130,5. 
13.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 131.-140. 
14.Blažek Jiří1994reg. muži nezařazen 
15.Šrenk Štěpán2001reg. muži nezařazen 
Sokol Libčice nad Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Jaroslav ml.1973reg. muži 31-40 
2.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 40,5 
3.Bartoň Milan1975reg. muži 41-50 
4.Manek Jakub2000reg. muži 51-60 
5.Telipský Josef1968reg. muži 51-60 
6.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 71-80 
7.Klinga Petr1963reg. muži 80,5 
8.Špiegel Jan1961reg. muži 81-90 
9.Framberk Jan1977reg. muži 91-100 
10.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 101-110 
11.Beltrám Javier Ernesto1978reg. muži N 
12.Dostál Zdeněk1976reg. muži N 
TJ Viktoria Vestec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hozman Bohumil1954reg. muži 20,5 
2.Kurková Marie1973reg. muži 41-50 
3.Ráb Václav1983reg. muži 41-50 
4.Jungvirt Tomáš1981reg. muži 41-50 
5.Šveňha Jiří1951reg. muži 80,5 
6.Řízek Jiří1956reg. muži 90,5 
7.Ihl Roman1967reg. muži nez. 
8.Král Jan1955reg. muži nez. 
9.Lachout Miroslav1954reg. muži nez. 
10.Rusová Barbora1985reg. muži nez. 
Sokol Lety A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodička Jiří1962reg. muži 21 
2.Dvořák Pavel1975reg. muži 31 
3.Urban Roman1965reg. muži 41 
4.Květoň Jan1964reg. muži 51 
5.Kosek Jiří1971reg. muži 71 
6.Holeček David1975reg. muži 71 
7.Nykl Václav1970reg. muži 81 
8.Černý Radek1987reg. muži 111 
9.Knýbel Pavel1976reg. muži 120,5 
10.Krisová Marcela1978reg. muži 999 
11.Fryje Jindřich1946reg. muži 999 
Sokol Rudná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barcal Petr1966kraj. muži 101-130 
2.Jelínek Vladimír1964reg. muži 50,5 
3.Nágr Pavel1966reg. muži 51-60 
4.Mitáš Josef1987reg. muži 70,5 
5.Sedmík Zdeněk1980reg. muži 51-60 
6.Vraštil Petr1975reg. muži 61-70 
7.Foltyn Jiří1985reg. muži 80,5 
8.Charvát Vojtěch1951reg. muži 91-100 
9.Wimmerová Lucie1975reg. muži 100,5 
10.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 101-110 
11.Sloup Jiří1966reg. muži 101-110 
12.Šenbauer Jiří1958reg. muži 101-110 
13.Křižka Václav1972reg. muži 111-120 
SK Viktorie Ořech B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávra Aleš1998reg. muži 41.-50. 
2.Hlaváč Jan2001reg. muži 51.-60. 
3.Píš Daniel1969reg. muži 61.-70. 
4.Čierny Alexander1971reg. muži 61.-70. 
5.Rein Tomáš2005reg. muži 61.-70.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
6.Matoušek Tomáš1985reg. muži 71.-80. 
7.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 71.-80. 
8.Soukup Vojtěch2002reg. muži 81.-90. 
9.Veverka Jan1997reg. muži 91.-100. 
10.Hruška Ondřej1995reg. muži 91.-100. 
11.Poncar Karel2001reg. muži 101.-110. 
12.Sladovník David1995reg. muži nezařazen 
13.Krolop David1991reg. muži nezařazen 
Sokol Černošice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Deré Michal1974reg. muži 31.-40. 
2.Fischer Jiří1964reg. muži 41.-50. 
3.Růžička Petr1960reg. muži 51.-60. 
4.Cimler Lukáš1987reg. muži 61.-70. 
5.Lágner Petr1974reg. muži 81.-90. 
6.Zmatlík Lukáš1993reg. muži 81.-90. 
7.Charvát Petr1947reg. muži 91.-100. 
8.Čáp Martin1975reg. muži 91.-100. 
9.Zmatlík Petr1957reg. muži 101.-110. 
10.Hrdina Pavel1971reg. muži 101.-110. 
11.Veselý Petr1987reg. muži 111.-120. 
12.Tichý Jiří1947reg. muži 111.-120. 
13.Suchý Michal1976reg. muži 121.-130. 
14.Nosek Michal1985reg. muži 131.-140. 
15.Souček Jan2000reg. muži 140,5 
16.Keclík Rostislav1964nez.  
17.Šteiger Dominik2002nez.  
18.Roztočilová Tereza2001nez.  
TJ Úholičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák František2002reg. muži 61-70 
2.Krásný Antonín1952reg. muži 81-90 
3.Tesař Ondřej1982reg. muži 81-90 
4.Dalihod Jakub2001reg. muži 91-100 
5.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
6.Kozel Vilém1966reg. muži 100,5 
7.Kapusta Arnošt1948reg. muži 111-120 
8.Dvořák Jiří1970reg. muži 111-120 
9.Kozel Petr1968reg. muži 131-140 
10.Ducháčková Radka1979reg. ženy 131-140 
11.Horony Tibor1971reg. muži 141-145 
12.Dvořáková Martina1971reg. ženy 141-145 
13.Navrátil Lukáš1998nez. muži  
TJ Sokol Unětice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faltin Miloš1972reg. muži 31 
2.Potužník Václav1972reg. muži 61 
3.Freisleben Robin1971reg. muži 111 
4.Kratochvíl Jiří1969reg. muži 121 
5.Franc Martin1973reg. muži 131 
6.Trubnikov Stanislav1965reg. muži 131 
7.Krupička Radim1974reg. muži 141 
8.Anderson Ben1958nez. muži ne 
9.Honek Jan1991nez. muži ne 
10.Sitta Radomír1969nez. muži ne 
11.Bartoš Jiří1957nez. muži ne 
12.Faltin Bohumil2003nez. dci ne 
13.Freislebenová Sára2005nez. dky ne 
14.Potužník Adam2003nez. dci ne 
TJ Sokol Roztoky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Jiří1975kraj. muži 70N 
2.Levenec Petr1978kraj. muži 100N 
3.Žáček Josef1970kraj. muži 101-130 
4.Vodňanský Martin1981reg. muži 31-40 
5.Švarc Martin1976reg. muži 40,5 
6.Eibich Jan1999reg. muži 51-60 
7.Bárta Kryštof1998reg. muži 61-70 
8.Vacek Jiří1978reg. muži 70,5 
9.Antoš Vojtěch2003reg. muži 80,5 
10.Šturm Vojtěch2002reg. muži 100,5 
11.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 100,5 
12.Šimon Matyáš2003reg. muži 111-120 
13.Fišman Alexandr2003reg. muži 130,5 
14.Lukáš Lukáš2006reg. muži 145,5 
15.Lukáš Jakub1979reg. muži 145,5 
16.Lauermann Matěj2002reg. muži 145,5 
17.Vágner Jonáš2005reg. muži 145,5 
18.Pöschl Miroslav st.1960nez.  
19.Černý Vojtech ml.2008nez.  
20.Ciněk David2008nez.  
21.Fabiánek David1983nez.  
22.Jakoubek Jakub1998nez.  
23.Kaláb Adam2006nez.  
24.Lederer Jan2004nez.  
25.Machek Jan ml.2008nez.  
26.Kuchtová Klára2005nez.  
27.Litoš Josef2003nez.  
28.Tolárek David2002nez.  
29.Valek Tomáš2003nez.  
30.Vašků Karolína2010nez.  
31.Vondrová Kristýna nejst.2003nez.  
32.Lukáš Filip nejml.2011nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy