Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 2.třídy
TJ Sokol Velký Osek C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čebiš Luboš1973reg. muži 21-40 
2.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
3.Koubek Václav1976reg. muži 41-70 
4.Laštovička Jiří1952reg. muži 101-130 
5.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
6.Hanušová Blanka1951reg. muži 101-130 
7.Psota Karel1958reg. muži 161-190 
8.Čebiš Patrik2006reg. muži 161-190 
9.Čebišová Linda2010reg. muži 161-190 
10.Chod Jakub2004reg. muži 191-200 
11.Myška Michal2006reg. muži N 
Viktoria Radim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojša Petr1968reg. muži 21-40 
2.Doskočil Václav1960reg. muži 41-70 
3.Prorok Jaroslav1965kraj. muži 70-100 
4.Hovorka Tomáš1973reg. muži 70-100 
5.Thiel Pavel1950reg. muži 101-130 
6.Němeček Robert1971kraj. muži 131-160 
7.Proroková Eliška1998reg. muži 131-160 
8.Hovorka Marek2005reg. muži 131-160 
9.Vaníček Ivan1968reg. muži 161-190 
10.Mašín Miloslav1948nez. muži  
11.Josífek Jaroslav1984nez. muži  
12.Klimák Josef1945nez. muži  
Sokol Zásmuky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš Vladimír1982reg. muži 71 - 100 
2.Skývová Lenka1977reg. muži 71 - 100 
3.Suchý Ladislav1963reg. muži 101 - 130 
4.Švec Josef1968reg. muži 101 - 130 
5.Cikán Miloslav1965reg. muži 101 - 130 
6.Kašpar Milan1957reg. muži 131 - 160 
7.Neštuk Jaroslav1970reg. muži 999 
8.Kormaňák Pavel1958reg. muži 999 
9.Gubiš Vojtěch2005reg. dci 999 
10.Michálek Michael2007reg. muži 999 
11.Keder Igor1961nez. muži 999 
12.Kederová Jana1961nez. muži 999 
TJ Sokol Starý Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Jan1966reg. muži 41-70 
2.Melichar Lukáš1977reg. muži 71-100 
3.Vyšata Pavel1971reg. muži 71-100 
4.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 131-160 
5.Pánek Daniel1976reg. muži 161-190 
TJ Klučov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mukařovský Aleš1972reg. muži 71. - 100. 
2.Heřtus Michal1962reg. muži 71. - 100. 
3.Nekolný Josef1970reg. muži 101. - 130. 
4.Bossanyi Michal1962reg. muži 101. - 130. 
5.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101. - 130. 
6.Štábla Peter1982reg. muži 131. - 160.cizinec 
7.Cinegr Jiří1978reg. muži 161. - 190. 
8.Lambert Zdeněk1950reg. muži N 
9.Kaše Jakub2001nez. muži N 
10.Práchenský Dominik2001nez. muži N 
11.Říha Samuel2003nez. muži N 
KST Týnec nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Vladislav1967reg. muži 71.-100. 
2.Kubelka Lukáš1979reg. muži 101.-130. 
3.Novotný Radek1965reg. muži 101.-130. 
4.Fousek Jiří1967reg. muži 131.-160. 
5.Jehlička Jan1957reg. muži 131.-160. 
ST Býchory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Martin1984reg. mži 41.-70. 
2.Čížek Jiří1962reg. mži 101.-130. 
3.Lipka Roman1976reg. mži 101.-130. 
4.Vyhnánek Jakub1993reg. mži 101.-130. 
5.Fejfar Václav1982reg. mži 131.-160. 
6.Vyhnánek Vojtěch1990reg. mži 161.-190. 
Stolní tenis Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros Jan1965reg. muži 41-70 
2.Waters Jiří ml.1994reg. muži 41-70 
3.Pros Jaroslav1961reg. muži 41-70 
4.Výborný Pavel1968reg. muži 41-70 
5.Malenovský Aleš1958reg. muži 71-100 
6.Holler Jan1974reg. muži 101-130 
7.Zítka Jan1975reg. muži 101-130 
8.Zápotocký Milan1959reg. muži 101-130 
9.Havlíček Kamil1970reg. muži 131-160 
10.Lain Lukáš1984reg. muži 131-160 
11.Kruliš Ondřej2003reg. muži 191-200 
12.Pudlo Ladislav2005reg. muži 191-200 
13.Gruml Tomáš2001reg. muži 191-200 
14.Heřmámek Karel1987reg. muži 999 
15.Tichý Ondřej2003reg. muži 999 
16.Vančura Martin2003reg. muži 999 
17.Lejnar Petr1991reg. muži 999 
18.Vondráček Pavel1977reg. muži 999 
TJ Sokol Velim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brant Pavel1963reg. muži 41. - 70. 
2.Škopek Martin1969reg. muži 71. - 100 
3.Vejtruba František1954reg. muži 71. - 100 
4.Opl Petr1968reg. muži 71. - 100 
5.Balouš Petr2002reg. muži 101. - 130. 
6.Kalva Tomáš2001reg. muži 131. - 160. 
7.Venkrbec Vít1964reg. muži 131. - 160. 
8.Dulík Roman1981reg. muži 161. - 190. 
9.Sahulka Radek2004reg. muži 161. - 190. 
10.Jeřábek Jakub2006nez. muži  
11.Jeřala Lukáš1988nez. muži  
12.Kaluský Ladislav2007nez. muži  
13.Sedláček Pavel1977nez. muži  
14.Vedral Daniel2007nez. muži  
Stolní tenis Dobřichov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Václav1970reg. muži 3 
2.Pospíšil Libor1959reg. muži 41-70 
3.Opl Miroslav1962reg. muži 71-100 
4.Horký Miroslav1953reg. muži 101-130 
5.Mašín Pavel1976reg. muži 131-160 
6.Švára Petr1969reg. muži 131-160 
7.Ježek Jiří1976reg. muži 131-160 
8.Malec Jan1964reg. muži 131-160 
9.Horn Tomáš1977reg. muži 161-190 
10.Karafiát Tomáš1985reg. muži 161-190 
11.Slabý Jaroslav1962nez. muži  
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 21-40 
2.Moravec Václav1963reg. muži 71-100 
3.Pak Viktor1953reg. muži 71-100 
4.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
5.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
6.Syrový Jiří1974nez. muži  
7.Syrový Matouš2007nez. dci  
8.Říha Petr1971nez. muži  
9.Reil Tomáš1963nez. muži  
10.Kellnerová Lada1972nez. ženy  
11.Novák Petr1973nez. muži  
12.Herman Michal1976nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy