Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 3.třídy
TJ Sokol Velký Osek D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
2.Hanušová Blanka1951reg. muži 101-130 
3.Čebiš Patrik2006reg. muži 161-190 
4.Čebišová Linda2010reg. muži 161-190 
5.Psota Karel1958reg. muži 161-190 
6.Chod Jakub2004reg. muži 191-200 
7.Myška Michal2006reg. muži N 
TJ Sokol Plaňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Vladimír1966reg. muži 101-130 
2.Ležal Jaromír1963reg. muži 101-130 
3.Koudelka Ivan1948reg. muži 131-160 
4.Batelka Petr1990reg. muži 131-160 
5.Lakatoš Josef1976reg. muži 131-160 
6.Kulhavý Roman1963reg. muži 131-160 
7.Komárek Josef1948reg. muži 161-190 
SK Nová Ves I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladík Martin1975reg. muži 101-130 
2.Voslař Jiří1949reg. muži 101-130 
3.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
4.Kubišta Petr1965reg. muži 131-160 
5.Římal Lukáš1980reg. muži 161-190 
6.Ulman Radim1964reg. muži 191-200 
7.Hrouda Vladimír2004reg. muži 161-190 
8.Polák Zbyněk2005reg. dci 14 
9.Polák Filip2006reg. sži 14 
10.Hromádková Viktorie2008reg. mžy 16 
11.Hromádková Anna2006reg. sžy 26 
12.Tvrzníková Nicol2006reg. sžy 27 
13.Kadlec Lukáš2004reg. dci N 
14.Kosička Josef2007reg. sži N 
15.Čermák Jiří2006reg. sži N 
SK Křečhoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr1973reg. muži 71-100 
2.Sýkora Jaromír1971reg. muži 71-100 
3.Hrodek David1983reg. muži 131-160 
4.Ležal Milan1966reg. muži 131-160 
5.Kubín Miloslav1956reg. muži 131-160 
6.Flídr David1992reg. muži 161-190 
TJ Sokol Český Brod "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opršal Tomáš1971reg. muži 101-130 
2.Bašta Radek1979reg. muži 101-130 
3.Karban Tomáš1998reg. muži 131-160 
4.Gurčík Jan1965reg. muži 161-190 
5.Linger Tomáš1997reg. muži 161-190 
6.Kabíček Jan2002reg. muži 161-190 
7.Kolářová Linda2006reg. muži 161-190 
8.Chlad Matyáš2004reg. muži 161-190 
9.Opršal Dan1997ČR muži 161-190 
10.Kolář Denis2006reg. muži 161-190 
11.Valentová Klára2006ČR muži 161-190 
12.Kyba Ondřej2004reg. muži 191-200 
13.Heiniš Jakub2005reg. muži 191-200 
14.Karban Karel st.1964reg. muži 191-200 
15.Homola Petr1953reg. muži N 
Stolní tenis Kolín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malenovský Aleš1958reg. muži 71-100 
2.Holler Jan1974reg. muži 101-130 
3.Zítka Jan1975reg. muži 101-130 
4.Zápotocký Milan1959reg. muži 101-130 
5.Havlíček Kamil1970reg. muži 131-160 
6.Lain Lukáš1984reg. muži 131-160 
7.Kruliš Ondřej2003reg. muži 191-200 
8.Pudlo Ladislav2005reg. muži 191-200 
9.Gruml Tomáš2001reg. muži 191-200 
10.Heřmámek Karel1987reg. muži 999 
11.Tichý Ondřej2003reg. muži 999 
12.Vančura Martin2003reg. muži 999 
13.Lejnar Petr1991reg. muži 999 
14.Vondráček Pavel1977reg. muži 999 
TJ Sokol Velim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balouš Petr2002reg. muži 101. - 130. 
2.Kalva Tomáš2001reg. muži 131. - 160. 
3.Venkrbec Vít1964reg. muži 131. - 160. 
4.Dulík Roman1981reg. muži 161. - 190. 
5.Sahulka Radek2004reg. muži 161. - 190. 
6.Jeřábek Jakub2006nez. muži  
7.Jeřala Lukáš1988nez. muži  
8.Kaluský Ladislav2007nez. muži  
9.Sedláček Pavel1977nez. muži  
10.Vedral Daniel2007nez. muži  
ST EUROMASTER Kolín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártová Věra1975reg. muži 101.-130 
2.Bártová Kateřina2006reg. muži 161.-190. 
3.Fišera Miloš1991reg. muži 161.-190. 
4.Neprášek Jakub2002reg. muži 161.-190. 
5.Novák František2002reg. muži 161.-190. 
6.Formánek Josef2002reg. muži 161.-190. 
7.Nedvěd Tomáš2001reg. muži 191.-200. 
8.Musil Vít2007reg. muži 191.-200. 
9.Bárta Jiří2009ČR mži 28 
10.Pokorný Vojtěch2008nez.  
11.Hlavatý Marek2006nez.  
12.Nováková Anežka2006nez.  
13.Poula Jakub2008nez.  
14.Tesař Michal2010nez.  
Stolní tenis Dobřichov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Jiří1976reg. muži 131-160 
2.Malec Jan1964reg. muži 131-160 
3.Mašín Pavel1976reg. muži 131-160 
4.Švára Petr1969reg. muži 131-160 
5.Horn Tomáš1977reg. muži 161-190 
6.Karafiát Tomáš1985reg. muži 161-190 
7.Slabý Jaroslav1962nez. muži  
8.Malina Josef1959nez. muži  
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
2.Syrový Jiří1974nez. muži  
3.Syrový Matouš2007nez. dci  
4.Říha Petr1971nez. muži  
6.Reil Tomáš1963nez. muži  
7.Herman Michal1976nez. muži  
8.Kellnerová Lada1972nez. ženy  
9.Novák Petr1973nez. muži  
TJ Klučov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101. - 130. 
2.Štábla Peter1982reg. muži 131. - 160.cizinec 
3.Cinegr Jiří1978reg. muži 161. - 190. 
4.Lambert Zdeněk1950reg. muži N 
5.Kaše Jakub2001nez. muži N 
6.Práchenský Dominik2001nez. muži N 
7.Říha Samuel2003nez. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy