Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž A
TJ Sokol Křemže - Holubov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikeš Dalibor1980kraj. muži 71 - 100 
2.Hůlka Jan1963kraj. muži 101-130 
3.Opelka Jaroslav1970kraj. muži 131-160 
4.Reitinger Jiří1973kraj. muži 161-200 
5.Kudláček Zbyněk1973kraj. muži 201-250 
6.Dobrovodský Martin1972kraj. muži 251-300 
7.Mandát Jiří1971kraj. muži 663 
8.Brouček Jakub2005reg. dci N 
9.Vaněček Michal2005reg. dci N 
KST Orel ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzal Petr1967kraj. muži 161-200 
2.Janouš Ivan1961kraj. muži 161-200N 
3.Nečasová Natálie2003kraj. muži 201-250 
4.Blažek Bohumír1956kraj. muži 201-250 
5.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 201-250N 
6.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 251-300 
7.Nedvěd Tomáš2005kraj. muži 301-400 
8.Šašek Vladimír1960kraj. muži 401-500 
9.Karabec Ivan1945kraj. muži 401-500N 
10.Míka Filip2003kraj. muži 501- 
11.Matuška Alex2009kraj. muži 501- 
12.Zeis Vladimír1965nez. muži -- 
13.Nešpol Zdeněk1975nez. muži -- 
SKST Týn nad Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Karel1949kraj. muži 131-160 
2.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 251-300 
3.Skalák Josef st.1966kraj. muži 301-400 
4.Syrovátka Radek1973kraj. muži 501- 
5.Melounek Pavel1965kraj. muži 401-500 
6.Bartoš Stanislav1959kraj. muži 501- 
7.Bečvář Václav1954kraj. muži 501- 
8.Slepička Jan1950kraj. muži 501- 
9.Moravec Stanislav1960kraj. muži 501- 
10.Král Ondra2004kraj. muži 501- 
11.Herza Jiří2005kraj. muži 501- 
12.Klein Kryštof2003kraj. muži 501- 
TJ Sokol České Budějovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Petr1960kraj. muži 71-100N 
2.Klečka Jiří1948kraj. muži 161-200 
3.Kaisler Robert1975kraj. muži 161-200 
4.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 251-300 
5.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 301-400 
6.Pazderová Klára2001kraj. ženy 301-400 
7.Tunka Tomáš1996kraj. muži 301-400 
8.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 401-500 
9.Morávek Milan1966kraj. muži N 
SK Pedagog ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
2.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
3.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
4.Founě Jiří1975kraj. muži 251-300 
5.Zeman Tomáš1991kraj. muži 201-250 
6.Adam Jan2001kraj. muži 301-400 
7.Němeček Richard1952reg. muži 14 
8.Naziri Masoud1990reg. muži 21-50cizinec 
9.Petr Pavel1992reg. muži 51-100 
10.Bruckmüller Josef1946reg. muži 51-100 
11.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-200 
12.Prskavec Petr1943reg. muži 101-200 
13.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-200 
14.Kučerová Barbora2000reg. muži 101-200 
15.Kaše Milan1956reg. muži 101-200 
16.Major Marián1962reg. muži 101-200 
17.Jankovski Matyáš2005reg. muži 201-228 
18.Nestroj Jan1943nez. muži  
19.Stašek Rudolf1943nez. muži  
20.Jaksch Daniel2008nez. muži  
TJ Sokol Lhenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Martin1999kraj. muži 201.-250. 
2.Dubravcová Aneta2005kraj. muži 201.-250. 
3.Fišerová Iveta1974kraj. muži 251.-300. 
4.Halabrín Milan st.1979kraj. muži 251.-300. 
5.Traxler František2003kraj. muži 301.-400. 
6.Dubravcová Eliška2001kraj. muži 401.-500. 
7.Sivera Radek st.1977kraj. muži 301.-400.N 
TJ Spartak Kaplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
2.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
3.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
4.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 201-250 
5.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 301-400 
6.Mašek Josef1959kraj. muži 301-400 
7.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 301-400 
8.Jakeš Jan1955kraj. muži 401-500 
9.Skypala Jan1961kraj. muži 401-500 
10.Michalisko David2006kraj. muži - 
11.Kuba Lukáš2007kraj. muži - 
TJ Sokol Nová Ves u ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nápravník Jakub1981kraj. muži 131-160 
2.Staněk Milan st.1970kraj. muži 161-200 
3.Malčák Karel1947kraj. muži 201-250 
4.Lojka David1973kraj. muži 201-250 
5.Paleček Vladimír1973kraj. muži 201-250 
6.Houška Miroslav1966kraj. muži 250-300N 
7.Mašek Stanislav1955kraj. muži 301-400 
8.Návara Filip2000kraj. muži 401-500 
9.Troup Miroslav1945kraj. muži 401-500 
10.Blábolil Milan1965reg. muži 101-200 
11.Návara Karel1948reg. muži 101-200 
12.Zdrha David2007kraj. muži 401-500Střídavý start z TJ Sokol České Budějovice
SK MARTYNA Malovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Otakar1969kraj. muži 71-100 
2.Krotký Marek1994kraj. muži 101-130 
3.Kadlec Pavel1998kraj. muži 161-200 
4.Milota Miroslav1973kraj. muži 301-400 
5.Plojhar Ota1969kraj. muži 501- 
6.Plojhar Tomáš1998kraj. muži 501N 
7.Havel Tomáš2003reg. muži 61-90Střídavý start z TJ NETOLICE 1892, z.s.
SKP Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák František1962kraj. muži 101-130 
2.Nitrianský Igor1961kraj. muži 131-160 
3.Bauer Jan st.1969reg. muži 131-160 N 
4.Šána Václav1963kraj. muži 201-250 
5.Wimberský Václav1966kraj. muži 161-200 
6.Sivera Radek2001kraj. muži 201-250 
7.Novák Zdeněk1963kraj. muži 401-500 
8.Čejka Jiří1974kraj. muži 401-500 
9.Gruber Petr2002kraj. muži 501- 
10.Kačer Jindřich1959kraj. muži 501- 
11.Předota Karel1963kraj. muži 501- 
TJ Sokol Křemže - Holubov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Václav1991kraj. muži 251-300 
2.Fleischmannová Klára1981kraj. muži 301-400 
3.Laštovička Jan1979kraj. muži 301-400 
4.Novák Martin1989kraj. muži 501- 
5.Chaloupka Pavel1979kraj. muži 819 
6.Vondrák Zdeněk st.1942kraj. muži 938 
7.Richter Milan1962kraj. muži 903 
8.Jiráň Jiří1961kraj. muži 841 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy