Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž C
DDM Soběslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
2.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
3.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
4.Klabík Vilém1979reg. muži 41-50 
5.Vondruška Oldřich1950reg. muži 34-40 
6.Novotný Martin1958reg. muži 41-50 
7.Sedlický Jaroslav1971reg. muži 51-60 
8.Matějů Petr1976reg. muži 61-80 
9.Holub Martin2003reg. muži 81-100 
10.Cvach Jiří1950reg. muži 81-100 
11.Hložek Pavel1956reg. muži 81-100 
12.Urban Petr2004reg. muži nezařazen 
13.Kopřiva Štěpán2004reg. muži nezařazen 
14.Liška Marek2010reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Lodhéřov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Zdeněk1976kraj. muži 101-130 
2.Čejna Tomáš1985kraj. muži 131-160 
3.Peč Ondřej1997kraj. muži 201-250 
4.Račák David1998kraj. muži 301-400 
5.Lehký Lukáš1985kraj. muži 301-400 
6.Vejbora Jaroslav1957kraj. muži 301-400 
7.Souček Jiří2000kraj. muži 501- 
8.Škarda Tomáš1983kraj. muži 301-400 
9.Hrubý Dalimil1969kraj. muži 401-500 
10.Holakovský Jiří1955kraj. muži 401-500 
11.Laštovka František1950kraj. muži 301-400 
12.Kundrát Jan1986kraj. muži 501- 
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brabec Jaroslav1987kraj. muži 161-200 
2.Kulvajt Aleš1984kraj. muži 201-250 
3.Sirotek Martin1983kraj. muži 301-400 
4.Urban Martin1975nez. muži  
5.Rechtorik Miloslav1955kraj. muži 401-500 
6.Čejka Marek1978nez. muži  
7.Kromka Luboš1973nez. muži  
Jindřichův Hradec 1930 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Ondřej1979kraj. muži 131-160 
2.Mrázek Miroslav1958kraj. muži 161-200N 
3.Lipl Karel1963kraj. muži 201-250 
4.Valášek Jakub1979kraj. muži 251-300 
5.Ondrůšek Stanislav1959kraj. muži 1147 
6.Votava Libor1970kraj. muži 1288 
7.Fitl Radek2005kraj. muži 1284 
8.Mátl Ladislav1953kraj. muži 1254 
9.Vytiska Jiří1970kraj. muži 1244 
10.Kinšt Otakar1954kraj. muži 1221 
11.Tůma Michal1982kraj. muži 1140 
Staving Studená C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
2.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-250 
3.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
4.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-250 
5.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
6.Zejda Petr1990reg. muži 21-50N 
7.Podhrázský František1978reg. muži 51-249 
8.Stránský Stanislav1986reg. muži 51-249 
9.Kubín Pavel1974reg. muži 51-249 
TJ Jiskra Třeboň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrásek Martin1991kraj. muži 71-100 
2.Pašek Felix1976kraj. muži 201-250 
3.Ruso Miroslav1950kraj. muži 251-300 
4.Posel Adam2006kraj. muži 301-400 
5.Samec Jaroslav1970kraj. muži 501-1000 
6.Benda Miroslav1968kraj. muži 501-1000 
7.Brezovský Michal1969kraj. muži 501-1000 
TJ Jiskra Třeboň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jareš Oldřich1961kraj. muži 71-100 
2.Werner Zdeněk1953kraj. muži 161-200 
3.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 161-200 
4.Dvořák Karel1978kraj. muži 201-250 
5.Lang Václav1957kraj. muži 201-250 
6.Novák Jan1964kraj. muži 251-300 
7.Pešek Karel1971kraj. muži 201-250 
TJ VS Tábor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
2.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
3.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
4.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
5.Čada Jiří1982kraj. muži 201-250 
6.Tesař Václav1967reg. muži 41-50 
7.Vaverová Hana1963reg. muži 41-50 
8.Lemberková Martina1985reg. muži 61-80 
9.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 
10.Samec František2002reg. muži 61-80 
11.Valenta Petr1974reg. muži 81-100 N 
12.Fořter Tomáš1975nez.  
13.Horka Jan1952nez.  
TJ Sokol Mladá Vožice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krieger Jakub1990kraj. muži 201-250 
2.Mrázek Tomáš1994kraj. muži 201-250 
3.Mikuláš Michal1989kraj. muži 201-250 
4.Pudil Milan1976kraj. muži 301-400 
5.Babor Rostislav1969kraj. muži 501-600 
6.Melichar Petr1973kraj. muži 501-600 
7.Babor Rostislav ml.2000reg. muži 101-120 
TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Luboš1966kraj. muži 101-130 
2.Bednář Zbyněk1971kraj. muži 101-130 
3.Rybák Roman1962kraj. muži 201-300 
4.Nosek Jan1985kraj. muži 401-500 
5.Rous David1980kraj. muži 401-500 
6.Kovář Přemysl1986kraj. muži 401-500 
7.Tkáč Rudolf1955reg. muži 81-100 
8.Chalkovský Petr1986reg. muži 81-100 
9.Kašpar František1941reg. muži 81-100 
10.Tůma Michal1985reg. muži 81-100 
11.Kortan Miloš1976reg. muži 101-120 
12.Melena Lukáš1984reg. muži 161-180 
13.Nohejl Jaroslav1961nez. muži  
Katolický dům Dačice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macků Tomáš1992kraj. muži 131 - 160 
2.Havlík Martin1992kraj. muži 201 - 250 
3.Kelbler Petr1992kraj. muži 251-300 
4.Lovětínský Tomáš1975kraj. muži 301-400 
5.Havlík Zdeněk1956kraj. muži 301-400 
6.Štěpánek Antonín1983nez. muži  
7.Lovětínský Jiří1968nez. muži  
8.Bartoň Pavel1972nez. muži  
9.Lovětínský Tomáš ml.2006nez. muži  
TJ SDH Nové Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břicháček Miroslav1986reg. muži 34-40 
2.Alexa Jaroslav1965reg. muži 41-50 
3.Prokop Rostislav1975reg. muži 41-50 
4.Děd Pavel1962reg. muži 61-80 
5.Stodola Radek1968reg. muži 61-80 
6.Boubalík Josef st.1955reg. muži 101-120 
7.Šimák Pavel1972reg. muži 101-120 
8.Slanina Arnošt1958reg. muži 121-140 
9.Bareš Vladimír1955reg. muži 121-140 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy