Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2.třída
Sokol Libčice nad Vltavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Telipský Josef1968reg. muži 51-60 
2.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 71-80 
3.Klinga Petr1963reg. muži 80,5 
4.Špiegel Jan1961reg. muži 81-90 
5.Framberk Jan1977reg. muži 91-100 
6.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 101-110 
7.Tobolář Karel1976reg. muži 141-145 
8.Konvalinka Michal1985reg. muži 145,5 
9.Beltrám Javier Ernesto1978reg. muži N 
10.Dostál Zdeněk1976reg. muži N 
11.Janura Jakub2001reg. muži N 
12.Kosnar Vladimír1944reg. muži N 
Sokol Středokluky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačerovský Zdeněk1975reg. muži 41-50 
2.Tolar Jakub1995reg. muži 40-51 
3.Tolar Petr1970reg. muži 81-90 
4.Brejcha Petr1961reg. muži 121-130 
5.Kamenszki Ivan1972reg. muži 111-120 
6.Hikl Josef1947reg. muži 121-130 
7.Vanson Patrick1967reg. muži 131-140 
8.Pelant Jakub1980reg. muži 140,5 
9.Krlín Bohumil2003reg. dci 145,5 
10.Chval Ivan1962nez. muži  
11.Tříska Luboš1961nez. muži  
SK Viktorie Ořech C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Michal1982reg. muži 71.-80. 
2.Matoušek Tomáš1985reg. muži 71.-80. 
3.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 71.-80. 
4.Pavlín Jiří1962reg. muži 81.-90. 
5.Fürst Mirko1946reg. muži 111.-120. 
6.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 121.-130. 
7.Novák Tomáš1968reg. muži 130,5. 
8.Severa Martin1968reg. muži 130,5. 
9.Krejčová Barbora1996reg. muži 130,5. 
10.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 131.-140. 
11.Kuchta Jiří2006reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
12.Škoda Petr1999reg. muži nezařazen 
13.Brůna Jiří1958reg. muži nezařazen 
14.Blecha Tomáš1986reg. muži nezařazen 
Sokol Rudná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedmík Zdeněk1980reg. muži 51-60 
2.Vraštil Petr1975reg. muži 61-70 
3.Foltyn Jiří1985reg. muži 80,5 
4.Wimmerová Lucie1975reg. muži 100,5 
5.Charvát Vojtěch1951reg. muži 91-100 
6.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 101-110 
7.Sloup Jiří1966reg. muži 101-110 
8.Šenbauer Jiří1958reg. muži 101-110 
9.Zelenka Jaromír1968reg. muži 110,5 
10.Křižka Václav1972reg. muži 111-120 
11.Cihelka Radek1973reg. muži 145,5 
12.Kohoutek Kamil1972reg. muži nez. 
SK Viktorie Ořech D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škoda Jiří1992reg. muži 51.-60. 
2.Bulín Zdeněk1972reg. muži 71.-80. 
3.Novák Marek1996reg. muži 80,5. 
4.Veverka Jan1997reg. muži 91.-100. 
5.Veverka Václav ml.2000reg. muži 101.-110. 
6.Heřman Miroslav1978reg. muži 121.-130. 
7.Veverka Václav st.1961reg. muži 121.-130. 
8.Jambor Václav1945reg. muži 130,5. 
9.Blažek Jiří1994reg. muži nezařazen 
10.Pražský Michal1997reg. muži nezařazen 
11.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
12.Krolop David1991reg. muži nezařazen 
Sokol Lety B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček David1975reg. muži 71 
2.Kosek Jiří1971reg. muži 71 
3.Nykl Václav1970reg. muži 81 
4.Černý Radek1987reg. muži 111 
5.Knýbel Pavel1976reg. muži 120,5 
6.Krisová Marcela1978reg. muži 999 
7.Fryje Jindřich1946reg. muži 999 
Sokol Černošice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lágner Petr1974reg. muži 81.-90. 
2.Zmatlík Lukáš1993reg. muži 81.-90. 
3.Charvát Petr1947reg. muži 91.-100. 
4.Čáp Martin1975reg. muži 91.-100. 
5.Zmatlík Petr1957reg. muži 101.-110. 
6.Hrdina Pavel1971reg. muži 101.-110. 
7.Veselý Petr1987reg. muži 111.-120. 
8.Tichý Jiří1947reg. muži 111.-120. 
9.Suchý Michal1976reg. muži 121.-130. 
10.Nosek Michal1985reg. muži 131.-140. 
11.Souček Jan2000reg. muži 140,5 
12.Keclík Rostislav1964nez.  
13.Šteiger Dominik2002nez.  
14.Roztočilová Tereza2001nez.  
SK Viktorie Ořech E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rein Tomáš2005reg. muži 61.-70.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
2.Soukup Vojtěch2002reg. muži 81.-90. 
3.Zacharda Aleš1972reg. muži 81.-90. 
4.Hruška Ondřej1995reg. muži 91.-100. 
5.Poncar Karel2001reg. muži 101.-110. 
6.Flusser Martin1991reg. muži nezařazen 
7.Hudák Tomáš2004reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
8.Píš Ondřej1995reg. muži nezařazen 
9.Sladovník David1995reg. muži nezařazen 
10.Šrenk Štěpán2001reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Martin1982reg. muži 61-70 
2.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 61-70 
3.Freisleben Radek1984reg. muži 71-80 
4.Doležal Tomáš1988reg. muži 71-80 
5.Macháček Pavel st.1963reg. muži 71-80 
6.Stržínek Jiří1950reg. muži 101-110 
7.Polavka Zdeněk1959reg. muži 121-130 
8.Kalbáč Karel1998reg. muži 121-130 
9.Vilimovský Miroslav1962reg. muži 130,5 
10.Petkanič Vladimír1965reg. muži 131-140 
11.Kalousek Jindřich1950reg. muži 145,5 
12.Kokeš Oldřich1945reg. muži nez. 
13.Sekaninová Lenka1979reg. muži nez. 
14.Šír Martin1999reg. muži nez. 
15.Tkáč Ivan1978reg. muži nez. 
TJ Úholičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
2.Kozel Vilém1966reg. muži 100,5 
3.Kapusta Arnošt1948reg. muži 111-120 
4.Dvořák Jiří1970reg. muži 111-120 
5.Kozel Petr1968reg. muži 131-140 
6.Ducháčková Radka1979reg. ženy 131-140 
7.Horony Tibor1971reg. muži 141-145 
8.Dvořáková Martina1971reg. ženy 141-145 
9.Navrátil Lukáš1998nez. muži  
10.Matousch Šimon2001nez. muži  
11.Otépka Radim1968nez. muži  
12.Vorm Petr1977nez. muži  
13.Kočárek Martin1976nez. muži  
14.Král Martin1992nez. muži  
TJ Sokol Roztoky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Martin1976reg. muži 40,5 
2.Eibich Jan1999reg. muži 51-60 
3.Bárta Kryštof1998reg. muži 61-70 
4.Vacek Jiří1978reg. muži 70,5 
5.Antoš Vojtěch2003reg. muži 80,5 
6.Šturm Vojtěch2002reg. muži 100,5 
7.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 100,5 
8.Šimon Matyáš2003reg. muži 111-120 
9.Fišman Alexandr2003reg. muži 130,5 
10.Lukáš Lukáš2006reg. muži 145,5 
11.Lukáš Jakub1979reg. muži 145,5 
12.Lauermann Matěj2002reg. muži 145,5 
13.Vágner Jonáš2005reg. muži 145,5 
14.Pöschl Miroslav st.1960nez.  
15.Černý Vojtech ml.2008nez.  
16.Ciněk David2008nez.  
17.Fabiánek David1983nez.  
18.Jakoubek Jakub1998nez.  
19.Kaláb Adam2006nez.  
20.Lederer Jan2004nez.  
21.Machek Jan ml.2008nez.  
22.Kuchtová Klára2005nez.  
23.Litoš Josef2003nez.  
24.Tolárek David2002nez.  
25.Valek Tomáš2003nez.  
26.Vašků Karolína2010nez.  
27.Vondrová Kristýna nejst.2003nez.  
28.Lukáš Filip nejml.2011nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy