Soupisky
2.liga mužů sk.B
SKST Baník Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
2.Gráf Jiří1978kraj. muži 30,5 
3.Tomaniec Jiří1973kraj. muži 40,5N 
4.Lokaj Roman1965kraj. muži 40,5N 
5.Košťál Daniel2005kraj. muži 50,5 
6.Číž Rostislav1977kraj. muži 60,5N 
7.Macurák Michal2002kraj. muži 90,5 
8.Horut Daniel1981kraj. muži 120,5 
9.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 120,5 
10.Baroš Antonín2005kraj. muži 120,5 
11.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 120,5 
12.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 41-60Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jan2003ČR muži 83 
2.Král Filip1992kraj. muži 1N 
3.Soukup Adam2001kraj. muži 4 
4.Nedbálek Michal2001kraj. muži 6 
5.Dufek Jakub1999kraj. muži 16 
6.Kopečný Roman2004kraj. muži 81-90 
7.Sigmund Michael2005kraj. muži 101-110 
8.Vranka Ondřej2007kraj. muži 141-150 
9.Střelec Marek1968kraj. muži 151-160N 
10.Dalajka Daniel2006reg. muži 111-120 
11.Oharek David1999nez. muži xxx 
12.Otáhal Bořek2004kraj. muži 3Střídavý start z SK Přerov
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knybel Kamil1990kraj. muži 17 
2.Dzida Jan1973kraj. muži 21-40 
3.Tomica Daniel1980kraj. muži 21-40 
4.Kudela Petr1972kraj. muži 41-60 
5.Vitásek Adam2000kraj. muži 41-60 
6.Wallik Lukáš1989kraj. muži 61-80 
7.Vícha Radomír1980kraj. muži 81-100 
8.Bereiter Marek1971kraj. muži 101-140 
9.Dzida Martin2001kraj. muži 141-180 
10.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 181-220 
11.Dzida Lukáš2006kraj. muži 221-260Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 8cizinec 
2.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
3.Gireth Pavel1970kraj. muži 15,5 
4.Protiva Luboš1988kraj. muži 15,5 
5.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
6.Brumlich Daniel1997kraj. muži 30,5 
7.Korp Oliver Petr2003kraj. muži 30,5 
8.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 30,5 
9.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
10.Svědík Miroslav1951kraj. muži 70,5 
11.Čermák Bohuslav2007kraj. muži 115,5 
TJ Tatran KRPA Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 11. 
2.Schwab Richard1974kraj. muži 17. 
3.Valeš Jakub2003kraj. muži 20. 
4.Miffek Daniel1976kraj. muži N27. 
5.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 51.-60. 
6.Sixta Vít2005kraj. muži 71.-80. 
7.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
8.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 142.-170. 
9.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
10.Jakubský Filip2002kraj. muži 22Střídavý start z DTJ Hradec Králové
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991kraj. muži 11 
2.Ságl Ondřej1978kraj. muži 21-30 
3.Hort Pavel1968kraj. muži 21-30 
4.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 61-70 
5.Fábo Ján1980kraj. muži 41-50 
6.Babák Petr1970kraj. muži 81-90 
7.Javůrek Martin1986kraj. muži 171-180 
8.Mach Ondřej1984kraj. muži 231-240 
9.Vičík Oldřich1962kraj. muži 241-250 
10.Vysloužil Jan1996kraj. muži 261-270 
11.Škvařil Petr1997kraj. muži 291-300N 
12.Bartoš Milan1964nez.  
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 15 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 20N 
3.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 20N 
4.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
5.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
6.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
7.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
8.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
9.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
10.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
11.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
12.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
13.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 31-40Střídavý start z TTC Brandýs n.L, spolek
TJ Sokol Studená I.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Filip ml.1994ČR muži 75 
2.Čermák Marek2000kraj. muži 16 
3.Doležal Ondřej1997kraj. muži 18 
4.Smola Igor1962kraj. muži 19 
5.Šindelář Radim2000kraj. muži 30-40 
6.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 131-160 
7.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
8.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131-160 
9.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-250 
10.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš I.1981kraj. muži 20 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21-30 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
5.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
6.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 71-80 
7.Petr Michal2002kraj. muži 81-90 
8.Polívka Ondřej2001kraj. muži 91-100 
9.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
10.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
11.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
12.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 41-50 NStřídavý start z TJ Sokol Borová-Korouhev
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 14 
2.Forman Libor1981kraj. muži 31-40 
3.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
4.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40 
5.Svoboda Aleš1996kraj. muži 31-40 
6.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
7.Kříž Bohumil1984kraj. muži 61-70 
8.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
9.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 121-130 
10.Vybíral Matouš2001kraj. muži 121-130 
11.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
KST Nový Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Tibor1996kraj. muži 20 
2.Masnica Michal1995kraj. muži 41-60 
3.Polášek Radovan1974kraj. muži 41-60 
4.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-60 
5.Vincek Martin2000kraj. muži 61-80 
6.Trabura Lubomír1983kraj. muži 141-180 
7.Kment Tomáš2006kraj. muži 141-180 
8.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 181-220 
9.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 221-260 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Tomáš1997kraj. muži 8 
2.Janovský Dan2003kraj. muži 10 
3.Brát Karel ml.1997kraj. muži 13 
4.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 14 
5.Hušek Adam2001kraj. muži 16 
6.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 18 
7.Čepelka Jan1975kraj. muži 32 N 
8.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
9.Hrunka Jakub1992kraj. muži 60 N 
10.Truněček Martin2004kraj. muži 71-80 
11.Zeman Daniel1983kraj. muži 100 N 
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejzlík Martin1988kraj. muži 15 
2.Bíza Petr1995kraj. muži 21-30 
3.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 21-30 
4.Sigmund Ivo1978kraj. muži 21-30 
5.Svoboda Libor1983kraj. muži 31-40 
6.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
7.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
8.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
9.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
10.Tureček Petr1983kraj. muži 91-100 
11.Sirbu Jakub1983kraj. muži 101-110 
12.Pavelka Jakub1991kraj. muži 101-110 
13.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
14.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
15.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260 
16.Skála Marek2004reg. muži 121-130N 
17.Beránek Pavel2002kraj. muži 50,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
HB Ostrov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanta František1971ČR muži 61 
2.Slapnička Jakub2003ČR muži 77 
3.Květon Ondřej2004ČR muži 87Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
4.Jadrný Šimon2002ČR muži 99 
5.Bárta Daniel1999kraj. muži 5 
6.Novák Aleš1998kraj. muži 10 
7.Mádr Miloslav1989kraj. muži 11 
8.Vondráček Filip2004kraj. muži 16 
9.Záboj Matěj2002kraj. muži 17 
10.Bártík Tomáš1996kraj. muži 19 
11.Sivera Adam2004kraj. muži 21-30 
12.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 31-40 
13.Karel Filip2004ČR dci 127 
SKST Stavoimpex Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlček Michal1979ČR muži 54 
2.Růžička Filip2000kraj. muži 17 
3.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 31-40 
4.Brhel Štěpán2006kraj. muži 41-50 NHostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
5.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
6.Svoboda Petr2002kraj. muži 61-70 
7.Jakubčík Roman1991kraj. muži 81-90 
8.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
9.Buriánek Patrik1993kraj. muži 101-110 
10.Kosík Tomáš1975kraj. muži 181-190 
11.Veselý Jan1993kraj. muži 191-200 
12.Orel Eduard2005kraj. muži 201-210 
13.Brhel Richard1965reg. muži 20 
14.Morávek Jindřich2007kraj. muži 101.-110.Střídavý start z TJ Jiskra Strážnice z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy