Soupisky
3.liga mužů sk.D
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 30,5 
2.Beránek Pavel2002kraj. muži 50,5 
3.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 60N 
4.Karásek Karel1968kraj. muži 60N 
5.Chaloupka František1977kraj. muži 70,5 
6.Krupník Jan1980kraj. muži 70,5 
7.Lisztwan Jan2005kraj. muži 70,5 
8.Bajger Jiří1972kraj. muži 90,5 
9.Křenek Tomáš1994kraj. muži 100Ncizinec 
10.Demek Zdeněk1963kraj. muži 100N 
11.Rak Jonáš2005kraj. muži 120,5 
12.Kindl Tomáš2003kraj. muži 160,5 
13.Malík David1998kraj. muži 160,5 
14.Slavík Lukáš2004kraj. muži 200,5 
15.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 220N 
16.Vitásek Daniel2006kraj. muži 240,5 
17.Hýl Jakub2006kraj. muži 280,5 
TTC Ostrava-Poruba
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 21-40 
2.Bugaj Pavel1978kraj. muži 41-60 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 61-80 
4.Mikeska Jakub1991kraj. muži 61-80N 
5.Cabiš Michal1988kraj. muži 61-80 
6.Merta Marek1992kraj. muži 101-140 
7.Solanský Petr1973kraj. muži 141-180 
8.Kolář Martin1973kraj. muži 141-180 
9.Chalupa Michal1980kraj. muži 181.-220.N 
10.Danko Petr1966kraj. muži 221-260 
11.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 221-260 
12.Herold Jan2002kraj. muži 101-140Střídavý start z TJ Sokol Brušperk, z.s.
TJ DDM Valašské Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 5 
2.Vlček Pavel1984kraj. muži 9 
3.Hladil David1991kraj. muži 10 
4.Došek Jaroslav1962kraj. muži 21-30 
5.Vlček Radim1974kraj. muži 21-30 
6.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40 
7.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
8.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 31-40 
9.Orlovský Pavel1980kraj. muži 31-40 
10.Konečný Jiří1965kraj. muži 51-60 
11.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
12.Hladil Radek1965kraj. muži 81-90 
13.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
14.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50N 
15.Šíma Martin1989reg. muži 41-50N 
16.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50N 
TJ Sokol Náklo
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Matěj1992kraj. muži 1.N 
2.Vlach Martin1998kraj. muži 2 
3.Konečný Lukáš1998kraj. muži 4 
4.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 51.-70. 
5.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 51.-70.Hostování z SK Přerov
6.Prázdný Pavel ml.2004kraj. muži 71.-100 
7.Hejduk Pavel2003kraj. muži 71.-100Hostování z SK Přerov
8.Veigl Lukáš2001kraj. muži 8Střídavý start z KST Jeseník
KST Dolní Němčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Miroslav1986kraj. muži 3 
2.Mikulec Ivo1987kraj. muži 11 
3.Brázdil Jiří1988kraj. muži 21-30 
4.Jančář Luděk1988kraj. muži 41-50 
5.Kubeš Dušan1980kraj. muži 41-50 
6.Uher Antonín2000kraj. muži 51-60 
7.Kolísek Josef1999kraj. muži 71-80 
8.Kučera Ondřej2001kraj. muži 81-90 
9.Ježek Jan1988kraj. muži 91-100 
10.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
TTC MG Odra GAS Vratimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvečko Daniel1962kraj. muži 41-60Ncizinec 
2.Štůsek David1983kraj. muži 61-80 
3.Štůsek Jakub1988kraj. muži 61-80 
4.Skalický Jiří1994kraj. muži 81-100 
5.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 61-80 
6.Uhlář Radim1972kraj. muži 101-140 
7.Válek Filip2000kraj. muži 101-140 
8.Guřan Jiří1978kraj. muži 101-140 
TTC FRÝDLANT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970kraj. muži 21-40 
2.Tobola Petr1972kraj. muži 41-60 
3.Hrabec Michal1979kraj. muži 41-60 
4.Kaloč Svatopluk1953kraj. muži 41-60 
5.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 61-80 
6.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61-80N 
7.Kotek Dominik1999kraj. muži 81-100 
8.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 81-100N 
9.Maršálek Patrik1994kraj. muži 101-140 
10.Vaňous Jiří1981kraj. muži 141-180 
11.Židek Jiří1988reg. muži 41-45 
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skotnica Martin2004kraj. muži 1NHostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
2.Otáhal Bořek2004kraj. muži 3 
3.Skalský Ondřej1999kraj. muži 5 
4.Olejník Jakub1997kraj. muži 6 
5.Sedláček Michael2003kraj. muži 6NHostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
6.Palásek Michal1993kraj. muži 7 
7.Valašík Lukáš1984kraj. muži 20-21 
8.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 22-30 
9.Plšek Josef1966kraj. muži 22-30 
10.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
11.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
12.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
13.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 51-70N 
TJ Odry
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 41-60Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
2.Šustek Pavel1979kraj. muži 101-140 
3.Hendrych Daniel1998kraj. muži 101-140 
4.Orság Pavel1981kraj. muži 101-140 
5.Holemý Josef1970kraj. muži 181-220 
6.Hrachovec Jakub2003kraj. muži 181-220 
7.Hendrych Vojtěch2003kraj. muži 221-260 
8.Barša Michal1980kraj. muži 221-260 
9.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 221-260 
10.Bača Jaroslav1972kraj. muži 221-260 
11.Král Petr1956reg. muži 51-60 
12.Fabík Vítězslav1976reg. muži 71-80 
13.Lakomý Roman1991reg. muži 71-80 
14.Inderský Lukáš1976nez.  
15.Inderský Martin1979nez.  
16.Pajurek Zdeněk1982nez.  
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 21-40 
2.Záškodný Marek1990kraj. muži 41-60 
3.Palát Petr1992kraj. muži 41-60 
4.Henžel Michal2002kraj. muži 101-140 
5.Przybyla Michal1983kraj. muži 81-100 
6.Skulina David1991kraj. muži 101-140 
7.Foldyna Radek1981kraj. muži 101-140 
8.Martinák Lukáš1982kraj. muži 101-140 
9.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 101-140 
10.Theodor Filip1999kraj. muži 101-140 
11.Jašek Milan1955kraj. muži 181-220 
12.Javůrek Martin1970kraj. muži 181-220N 
KST Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 8. 
2.Slováček Libor1969kraj. muži 14. 
3.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 17. 
4.Juřica Tomáš1997kraj. muži 19. 
5.Škrla Jiří2002kraj. muži 21.-30. 
6.Škrla Jaroslav1964nez.  
7.Vaculík Vladimír1968nez.  
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 1 
2.Račák Vítězslav1976kraj. muži 7 
3.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 12 
4.Jahůdka Petr1976kraj. muži 13 
5.Křen Lubor1979kraj. muži 21-30 
6.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 71-80 
7.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 151-160 
8.Zuzaník Marek1972reg. muži 111-120 N 
9.Henzl Libor1969reg. muži 121-130 
10.Henzl Václav1967reg. muži 141-150 N 
11.Chytil Jan1984reg. muži 161-170 
12.Batoušek Vladimír1970reg. muži 191-200 
13.Úředníček Petr1978reg. muži 221-240 
14.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 221-240 
15.Zikmund Marek1998reg. muži 241-260 N 
TTC Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wasilewski Damian1987ČR muži 99Ncizinec 
2.Revay Radomír1970kraj. muži 21-40 
3.Sikora Filip1997kraj. muži 21-40 
4.Novotný Jiří1976kraj. muži 21-40 
5.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-40 
6.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 21-40Ncizinec 
7.Sargánek David1996kraj. muži 61-80 
8.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-80 
9.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-100 
10.Cabák Josef1949kraj. muži 101-140 
11.Branný Tomáš2002kraj. muži 141-180 
12.Musil Milan1960kraj. muži 221-260 
13.Valenta Milan1962nez.  
TTC Bolatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wollný Michal1993kraj. muži 41-60 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 61-80 
3.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 61-80 
4.Musiol Kamil1971kraj. muži 81-100 
5.Laburda František1985kraj. muži 101-140 
6.Maier Zbyněk1989kraj. muži 261-300 
7.Strak Martin1978kraj. muži 261-300 
8.Rataj Jakub1984reg. muži 31-40 
9.Polák Jan1968reg. muži 41-50 
10.Vavřínek Hubert1954reg. muži 50,5 
11.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
12.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
13.Vitásek Adam2000kraj. muži 41-60Střídavý start z KST Slezan Opava z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy