Soupisky
Extraliga žen
SKST Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 11 
2.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 12 
3.Hrabicová Klára2003ČR ženy 19 
4.Hanáková Nela2004ČR ženy 38 
5.Grimmerová Diana2004kraj. ženy 30,5 
MH - Stolní tenis OSTRAVA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 9 
2.Šlehobrová Simona1994ČR ženy 16 
3.Kapounová Barbora1997ČR ženy 18 
4.Somrová Gabriela1981kraj. ženy 13Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
5.Stramová Eliška2007kraj. ženy 21-40Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
6.Dvořáková Gábina2006kraj. ženy 41-50N 
7.Gavendová Aneta2006kraj. ženy 41-50N 
8.Ságlová Miroslava1988nez.  
9.Hrachová Marie1963nez.  
10.Chovancová Marie2002ČR ženy 76Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
SKP Sever Ústí n/L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Martina2002ČR ženy 53 
2.Ajdini Tereza2003ČR ženy 61Hostování z Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.
3.Vysocká Karolína1998ČR ženy 68Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s.
4.Smíšková Martina1979ČR ženy 65 
5.Allertová Sára1999nez.  
6.Vašinová Karina1977nez.  
7.Hauznerová Michaela1977nez.  
8.Peštová Eva1950nez.  
9.Pařízková Monika2005ČR ženy 49.Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
10.Kacálková Kristýna2003ČR ženy 59Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
11.Kmoníčková Petra2005kraj. ženy 17Střídavý start z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovská Anna2000ČR ženy 27. 
2.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 31. 
3.Bošinová Aneta2001ČR ženy 39. 
4.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 34. 
5.Keroušová Michaela1996ČR ženy 43. 
6.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 11. 
7.Čížová Tereza2006kraj. ženy 18.-19. 
8.Holejšovská Anna2008kraj. ženy 23. 
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 5 
2.Paridi Konstantina1996ČR ženy N16cizinec 
3.Ilievová Dagmar1993ČR ženy 23 
4.Vítovcová Daniela1993ČR ženy 30 
5.Koďousková Eliška2003ČR ženy 35 
6.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 46 
7.Sazimová Adéla2006ČR ženy 69 
8.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 11 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomanová Tamara1994ČR ženy 6 
2.Vašendová Jana2003ČR ženy 24 
3.Vybíralová Monika1986ČR ženy 28 
4.Labošová Ema2001ČR ženy 28Ncizinec 
5.Březinová Barbora2004ČR ženy 74Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
6.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 21-40Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
TT Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 6Ncizinec 
2.Štrbíková Renata1979ČR ženy 14 
3.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 20N 
4.Petrovová Nikita1999ČR ženy 26 
5.Šedová Eliška2001ČR ženy 40 
6.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35 
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámková Karin1994ČR ženy 2. 
2.Čechová Dana1983ČR ženy 3. 
3.Širučková Aneta1991ČR ženy 7. 
4.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 66.-70. 
5.Wiltschková Dominika2006nez. cizinec 
6.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41-45Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
SVS Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 10 
2.Stachová Olesja1985ČR ženy 16Ncizinec 
3.Truksová Lucia1995ČR ženy 36Ncizinec 
4.Jirásková Tereza2001ČR ženy 29Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Kozáková Tereza1999kraj. ženy 21 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Tomášková Jana2008ČR mžy 23Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártová Tereza2005ČR ženy 55Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 14NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 16Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Zoubková Adéla2006kraj. ženy 21Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Truněčková Anežka2008kraj. ženy 26 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráková Markéta1980ČR ženy 42 
2.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 56Hostování z Sokol Lány 2
3.Němečková Monika1995ČR ženy 72 
4.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 82 
5.Tenglová Vendula1993ČR ženy 90Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
6.Škopková Věra1994ČR ženy 95 
7.Radnicová Lenka1979nez. ženy NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
SKST Stavoimpex Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žižkovská Rebeka2003ČR ženy 41 
2.Blechová Barbora1998ČR ženy 62 
3.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 31-35 
4.Šíblová Sára1999kraj. ženy 36-40 
5.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 51-55 
6.Novotná Eliška2009kraj. ženy 56-60 
7.Stránská Anna2002ČR ženy 63.Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
SKST Stavoimpex Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ng Nam Wing1992ČR ženy 4 Ncizinec 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 5 Ncizinec 
3.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 5 Ncizinec 
4.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 8 
5.Záděrová Linda2003ČR ženy 15 
6.Látalová Lucie2005kraj. ženy 36-40 
SKST Stavoimpex Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 20 
2.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
3.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 26 
4.Ševčíková Klára2000ČR ženy 47 
5.Holubová Simona2010kraj. ženy 56-60 
6.Šerešová Timea2009kraj. ženy 61-65 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR ženy 25Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Štricová Niamh2002ČR ženy 36 
3.Pisárová Kateřina2006ČR ženy 58Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
4.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 71 
5.Plachá Liliana2003ČR ženy 78Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Slaninová Lucie1991kraj. ženy 41-50 
7.Seidlová Monika2000kraj. ženy 61-80 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy