Soupisky
1.liga žen sk.B
SKST Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanáková Nela2004ČR ženy 38 
2.Grimmerová Diana2004kraj. ženy 30,5 
3.Ščibraniová Magdaléna2007kraj. ženy 30,5 
4.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 30,5 
5.Juchelková Lucie2007kraj. ženy 6Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítovcová Daniela1993ČR ženy 30 
2.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 46 
3.Sazimová Adéla2006ČR ženy 69 
4.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
5.Kuchařová Elena2009kraj. ženy 20 
6.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N20 
7.Čermáková Eliška2008kraj. ženy 23 
8.Bačinová Lucie2004kraj. dky N7 
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koďousková Eliška2003ČR ženy 35 
2.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 11 
3.Antošová Bára2007kraj. ženy 15Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
4.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 18 
5.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N18 
6.Macurová Andrea1978nez.  
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 32 
2.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 92 
3.Trávníčková Karla1973kraj. ženy 31-35 
4.Fialová Markéta1980kraj. ženy 41-45Hostování z Spartak Adamov, z.s.
5.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41-45Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
6.Mazalová Kristýna2004kraj. ženy 46-50 
7.Pilitowská Lea2005kraj. ženy 66-70 
8.Pavlicová Renata1992nez. ženy Hostování z Orel jednota Silůvky
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovská Jana1977ČR ženy 70 
2.Doležalová Markéta2004kraj. ženy 5 
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 6 
4.Bayerová Anežka ml.2003kraj. ženy 6Hostování z TJ Tesla Pardubice
5.Částková Eliška1991kraj. ženy 6 
6.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 10 
7.Motlová Monika1994kraj. ženy 11-15 
8.Krupová Soňa2005kraj. ženy 16 
9.Rebejová Karla1959nez.  
10.Syrová Lucie1993nez. Hostování z TJ Jiskra Litomyšl,z.s.
TTC MS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 57 
2.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 75Hostování z KST Zlín, z.s.
3.Zemanová Simona1992ČR ženy 81Ncizinec 
4.Šebková Kristýna2001ČR ženy 83Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
5.Ulrychová Hana1988kraj. ženy 26-30Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
6.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
7.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
8.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 46-50 
9.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 46-50 
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březinová Barbora2004ČR ženy 74Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
2.Chovancová Marie2002ČR ženy 76 
3.Bezděčíková Lenka1978ČR ženy 97 
4.Horná Petra1986kraj. ženy 15Hostování z TTC Ostrava-Poruba, z.s.
5.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 21-40Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
6.Chovancová Markéta1971kraj. ženy 41-50 
TT Moravský Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001ČR ženy 40 
2.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 48Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
3.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 94Hostování z TJ Agrotec Hustopeče z.s.
4.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35 
5.Telecká Jana1980nez. Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
TJ Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glücková Lenka2003ČR ženy 64Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
2.Tydlačková Simona1979ČR ženy 85 
3.Vránová Radana1994kraj. ženy N3Hostování z TJ Sokol Šarovy z.s.
4.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 3 
5.Malíková Klára2002nez. ženy Střídavý start z KST Hluk
TTC Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rusnáková Markéta1998kraj. ženy 10Hostování z TJ Sokol Ropice
2.Palkovská Ivana1980kraj. ženy 14 
3.Literáková Taťána1977kraj. ženy 21-40Hostování z TJ Sokol Ropice
4.Svobodová Anna2006reg. muži 351-400 
5.Fárková Kateřina2006reg. muži 401-450 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy