Soupisky
2.liga žen sk.C
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblovská Dominika1998ČR ženy 99 
2.Segetová Patricie2004kraj. ženy 16 
3.Synková Kristýna1998kraj. ženy 21-40 
4.Straková Bára2005kraj. ženy 21-40 
5.Uvírová Nela2000kraj. ženy 21-40 
6.Synková Markéta2001kraj. ženy 21-40 
7.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 21-40N 
8.Harvánková Dana1965nez.  
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novohradská Karolína2005kraj. ženy 36-40 
2.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41-45Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
3.Fialová Markéta1980kraj. ženy 41-45Hostování z Spartak Adamov, z.s.
4.Mazalová Kristýna2004kraj. ženy 46-50 
5.Pilitowská Lea2005kraj. ženy 66-70 
6.Bejrová Nikol2004nez.  
7.Šebelová Sára2008nez.  
T.J. Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 3 
2.Heřmánková Andrea1998kraj. ženy 4Hostování z USK Pardubice
3.Kaplanová Miroslava1983kraj. ženy 7Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
4.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 8Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
5.Vohradníková Adéla2004kraj. ženy 16 
6.Kacafírková Agáta2007kraj. dky 11-13 
7.Vostrovská Lucie2006kraj. dky 11-13 
8.Borecká Karolína2009kraj. nžy 1 
9.Foltýnová Laubová Žaneta1996reg. muži 126-140N 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Eliška1991kraj. ženy 6 
2.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 10 
3.Motlová Monika1994kraj. ženy 11-15 
4.Krupová Soňa2005kraj. ženy 16 
5.Motlová Jitka1967nez.  
6.Zemková Barbora1988nez.  
7.Kodytková Martina1993nez.  
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 4 
2.Králová Lucie1998kraj. ženy 5Hostování z TJ Sokol Loučka
3.Mazalová Veronika2006kraj. ženy 8Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
4.Ďuláková Kateřina2006kraj. ženy 10N 
5.Dvořáková Eva1979kraj. ženy 17 
6.Prázdná Tereza2002nez. ženy Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebková Kristýna2001ČR ženy 83Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
2.Ulrychová Hana1988kraj. ženy 26-30Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
3.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
4.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
5.Zánová Martina1997kraj. ženy 36-40cizinecHostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
6.Šenková Kateřina2003kraj. ženy 41-45Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
7.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 46-50 
8.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 46-50 
9.Blatná Alena1957reg. muži 171-180N 
TJ Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 3 
2.Bezděková Gábina1972kraj. ženy 4Hostování z Orel Zlín
3.Juchelková Lucie2007kraj. ženy 6 
4.Holíková Kristýna2005kraj. ženy N6 
5.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 7 
6.Glücková Romana2008ČR sžy 60Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
7.Hnátková Barbora2000nez.  
8.Bezděková Kristýna2000kraj. ženy 5Střídavý start z Orel Zlín
SK Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrová Michaela1988kraj. ženy 4 
2.Janáčková Lucie2004kraj. ženy 10Hostování z TJ Žďár nad Sázavou
3.Píšová Adéla1982kraj. ženy 13 
4.Brázdová Marie1999kraj. ženy 17. NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
5.Cahová Zuzana2001kraj. ženy 21 
6.Bartošová Hana1948reg. ženy 5 
SKST Stavoimpex Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděrová Linda2003ČR ženy 15 
2.Ševčíková Klára2000ČR ženy 47 
3.Šíblová Sára1999kraj. ženy 36-40 
4.Látalová Lucie2005kraj. ženy 36-40 
5.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 51-55 
6.Holubová Simona2010kraj. ženy 56-60 
7.Novotná Eliška2009kraj. ženy 56-60 
8.Šerešová Timea2009kraj. ženy 61-65 
TT Moravský Krumlov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35 
2.Skrutková Petra1997kraj. ženy 51-55Hostování z TJ Oslavany
3.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 66-70 
4.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 61-65Hostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
5.Slaná Pavla2008kraj. ženy 71-75 
6.Šedová Natálie2008ČR mžy 36Hostování z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
7.Peštálová Klára2005nez. Hostování z HB Ostrov , z.s.
KST Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzalová Štěpánka2004ČR dky 53 
2.Obdržálková Lucie2008ČR mžy 50 
3.Ježková Aneta2010kraj. dky 20 
4.Konečná Kristýna2012kraj. dky 24-25 
5.Malíková Klára2002nez. ženy  
6.Hrabcová Helena1997nez. ženy Hostování z TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy