Soupisky
Regionální přebor 1. třídy
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1965kraj. muži 121-141 
2.Sadloň Michal1984kraj. muži 201-230 
3.Čermák Oldřich1963kraj. muži 201-230 
4.Vojtíšek Radek1979kraj. muži 201-230 
5.Sadloň Jozef st.1958reg. muži 61-70 
6.Krystlík Michal1976reg. muži 61-70 
7.Sekyra Pavel1960reg. muži 71-80 
8.Matějů Jan1972reg. muži 71-80 
9.Berger Jiří1954reg. muži 71-80 
10.Rozum Martin1977reg. muži 101-120 
11.Štefanides Petr1966reg. muži 121-140 
12.Jura Pavel1955reg. muži 121-140 
13.Matějů Petr1952reg. muži 141-170 
14.Jasanský Jiří1972reg. muži 141-170 
15.Vašata Stanislav1971reg. muži 141-170 
16.Čermák Libor1973reg. muži 171-200 
TJ Baník Vamberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotyza Ondřej1973kraj. muži 121-141 
2.Macháček Michal1977kraj. muži 201-230 
3.Kosek Jan1973kraj. muži 231-260 
4.Melkes Vítězslav ml.1971reg. muži 42 
5.Podolka Jan1947reg. muži 48 
6.Jedlinský Jiří1974reg. muži 51-60 
7.Michera Martin st.1973reg. muži 61-70 
8.Novák Radovan1962reg. muži 81-90 
9.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 91-100 
10.Panocha Jiří2002reg. muži 101-120 
11.Pavel Petr1967reg. muži 141-170 
12.Urbánek Tomáš2006reg. muži 201-230 
13.Michera Martin ml.2003reg. muži 201-230 
TJ Start Olešnice v Orlických horách A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Jiří st.1967reg. muži 21 
2.Mencl Jan1958reg. muži 51-60 
3.Rubeš Jaroslav1959reg. muži 61-70 
4.Ksandr Jan st.1969reg. muži 81-90 
5.Ksandr Jan ml.1988reg. muži 81-90 
6.Komůrka Václav ml.1990reg. muži 121-140 
7.Tamáš Lukáš1990reg. muži 121-140 
8.Novotný Jaromír st.1963reg. muži 141-170 
9.Pařízek Jan1993reg. muži 141-170 
10.Sedláček Josef1981reg. muži 141-170 
11.Dufek Daniel1975reg. muži 171-200 
12.Sedláčková Veronika1984reg. muži N171-200 
13.Pařízek Marcel1971reg. muži 201-230 
14.Škoda Milan1968reg. muži 231-248 
15.Ksandr Jiří1967reg. muži 231-248 
16.Dohnanský Pavel1975nez. muži  
17.Gottwald Radek1998nez. muži  
18.Krivčík Anton1960nez. muži  
19.Pola Dominik2000nez. muži  
20.Pola Jiří1972nez. muži  
21.Rudolf Petr1974nez. muži  
TTC Kostelec nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petr Lukáš2006kraj. muži 142-170 
2.Lipenský Jakub2004kraj. muži 201-230 
3.Myšák Luděk1967reg. muži N 51-60 
4.Dušek Josef1965reg. muži 81-90 
5.Dubský Filip2003reg. muži 81-90 
6.Petr Radim2002reg. muži 91-100 
7.Lipenský Jaroslav1979reg. muži 141-170 
8.Zavacký Vojtěch2006reg. muži 141-170 
9.Hladký Radovan2009reg. muži 201-230 
10.Mejtský David2009reg. muži 201-230 
11.Zavacký Matěj2009reg. muži neklasifikován 
12.Novotný Lukáš2003reg. muži 61- 70Střídavý start z SK Záměl, z.s.
TTC Kostelec nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Robert1969kraj. muži N 200 
2.Malínský Milan1956kraj. muži 201-230 
3.Šilar Petr1969kraj. muži N 230 
4.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 231-260 
5.Bartoš Petr1964reg. muži 61-70 
6.Čermák Josef1999reg. muži 101-120 
7.Šimon Petr1974reg. muži 101-120 
8.Beran Jan1964reg. muži 141-170 
9.Lerch Luboš1955reg. muži 171-200 
TJ Peklo nad Zdobnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frejvald Josef1974reg. muži 37 
2.Pavlišta Milan1974reg. muži 61-70 
3.Zeman Petr1976reg. muži 101-120 
4.Krsek Oldřich1951reg. muži 101-120 
5.Harbich František1957reg. muži 121-140 
6.Krsek Václav1953reg. muži 121-140 
7.Kalců Jiří1972reg. muži 121-140 
8.Sedláček Miroslav1948reg. muži 121-140 
9.Mizera Zdeněk1953reg. muži 141-170 
10.Mikyska Alan1971reg. muži 141-170 
TJ Sokol Častolovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ešpandr Pavel1992reg. muži 13 
2.Schmied Zbyněk1971reg. muži 17 
3.Podolský Milan1969reg. muži 18 
4.Beneš Martin1978reg. muži 19 
5.Kunčar Michal1978reg. muži 51-60 
6.Myšák Radek1982reg. muži 101-120 
7.Ešpandr Jan1991reg. muži 101-120 
8.Schmied Daniel2002reg. muži 171-200 
TJ Sokol Častolovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podolský Tomáš1980reg. muži 33 
2.Jíra Milan1973reg. muži 34 
3.Krystlík Aleš1974reg. muži 61-70 
4.Šmejkal Jiří st.1958reg. muži 61-70 
5.Frýda Miroslav1976reg. muži 101-120 
6.Štauber Jiří1971reg. muži 141-170 
7.Koblása Luboš1959reg. muži 141-170 
8.Kubrt Petr1943reg. muži N 
9.Podolský Martin1971reg. muži N 
10.Šupler Ondřej2005reg. muži N 
11.Šupler Evžen1973reg. muži N 
12.Málek Miloš1977reg. muži N 
13.Praus Zdeněk1977reg. muži N 
TTC Lhoty u Potštejna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michl Jakub2003kraj. muži 231 - 260Hostování z SK Dobré, z.s.
2.Kovaříček Matěj2006kraj. muži N 260Hostování z SK Dobré, z.s.
3.Drahoš Zdeněk1971reg. muži 46 
4.Trnka Jan1969reg. muži 51- 60 
5.Marek Jiří1992reg. muži 51 - 60 
6.Matějus Leoš1970reg. muži 61 - 70 
7.Bříza Jaroslav1962reg. muži 71 - 80 
8.Jakubec František1966reg. muži 91 - 100 
9.Vevjora Rostislav1954reg. muži 101 - 120 
10.Hájek Libor1977reg. muži 121 - 140 
11.Jireš Miloslav1973nez.  
KPST Záhornice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šitinová Petra1985reg. muži N15 
2.Kovaříček Jiří1962reg. muži 28 
3.Šichan Radek1974reg. muži 30 
4.Kovaříček Roman1987reg. muži 50 
5.Kovaříček Josef1950reg. muži 49 
6.Jarkovský Petr1975reg. muži 51-60 
7.Rydlová Jolana1993reg. muži N71-80 
8.Pícha Aleš1992reg. muži 141-170 
9.Růžička David2001reg. muži 141-170 
10.Kovaříček Ondřej1980reg. muži 141-170 
11.Findejs Stanislav1968reg. muži 171-200 
1. FC Rokytnice v Orlických horách A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Petr1970reg. muži 43 
2.Rücker Miroslav st.1973reg. muži 44 
3.Brůna Václav1959reg. muži 51-60 
4.Klátová Zuzana1991reg. muži N61-70 
5.Potužník Ondřej1986reg. muži 81-90 
6.Štěpánek Roman1974reg. muži 101-120 
7.Štefek Antonín1972reg. muži 101-120 
8.Štefek Michal1970reg. muži 121-140 
9.Lavrenčík Petr1955reg. muži 121-140 
10.Holenda Tomáš1966reg. muži 141-170 
11.Rajnoha David1978reg. muži 141-170 
12.Holenda Vratislav1977reg. muži 141-170 
13.Rücker Tomáš1972reg. muži 141-170 
14.Šreibr Miloslav1961reg. muži 171-200 
15.Novák Jan1969reg. muži 171-200 
16.Toncr Libor1974reg. muži 201-230 
17.Ksandr Martin1972reg. muži 231-248 
18.Pavlišta Miroslav2004reg. muži 231-248 
19.Podolský David1977nez. muži  
20.Rykr Radomil1969nez. muži  
21.Vencl Zdeněk1976nez. muži  
SK Týniště nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závodní Zbyněk1976reg. muži 51-60 
2.Houštěk Petr1970reg. muži 71-80 
3.Duzbaba Jaroslav1949reg. muži 81-90 
4.Strnad Otto1973reg. muži 81-90 
5.Zaňka Václav1950reg. muži 121-140 
6.Brom Luděk1968reg. muži 171-200 
7.Ptáček Petr1968reg. muži 171-200 
8.Sedláček Petr st.1958nez. muži  
9.Hrabina Romana1971nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy