Soupisky
Regionální přebor 2. třídy
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadloň Jozef st.1958reg. muži 61-70 
2.Krystlík Michal1976reg. muži 61-70 
3.Sekyra Pavel1960reg. muži 71-80 
4.Berger Jiří1954reg. muži 71-80 
5.Matějů Jan1972reg. muži 71-80 
6.Rozum Martin1977reg. muži 101-120 
7.Štefanides Petr1966reg. muži 121-140 
8.Jura Pavel1955reg. muži 121-140 
9.Matějů Petr1952reg. muži 141-170 
10.Vašata Stanislav1971reg. muži 141-170 
11.Unger Jaroslav1967reg. muži 141-170 
12.Jasanský Jiří1972reg. muži 141-170 
13.Čermák Libor1973reg. muži 171-200 
14.Hylas Pavel1972reg. mži 171-200 
15.Richter Václav1949reg. muži 201-230 
16.Krystlík Vladimír1946reg. muži 201-230 
17.Palla Rostislav1948reg. muži 201-230 
18.Korman Jan1949reg. muži 201-230 
19.Viesner Jiří1974reg. muži 201-230 
20.Mazánek Josef1950reg. mži N 
TJ Baník Vamberk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podolka Jan1947reg. muži 48 
2.Jedlinský Jiří1974reg. muži 51-60 
3.Michera Martin st.1973reg. muži 61-70 
4.Novák Radovan1962reg. muži 81-90 
5.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 91-100 
6.Panocha Jiří2002reg. muži 101-120 
7.Pavel Petr1967reg. muži 141-170 
8.Novotný Ladislav1944reg. muži 141-170 
9.Muller Otakar1959reg. muži 171-200 
10.Martinek Josef1949reg. muži 171-200 
11.Urbánek Tomáš2006reg. muži 201-230 
12.Michera Martin ml.2003reg. muži 201-230 
13.Šembera Dalibor2006reg. muži 201-230 
TTC Kostelec nad Orlicí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Petr1964reg. muži 61-70 
2.Dubský Filip2003reg. muži 81-90 
3.Petr Radim2002reg. muži 91-100 
4.Šimon Petr1974reg. muži 101-120 
5.Čermák Josef1999reg. muži 101-120 
6.Zavacký Vojtěch2006reg. muži 141-170 
7.Lipenský Jaroslav1979reg. muži 141-170 
8.Beran Jan1964reg. muži 141-170 
9.Lerch Luboš1955reg. muži 171-200 
10.Ďoubek Josef1965reg. muži 171-200 
11.Moravec Josef1977reg. muži 171-200 
12.Hladký Radovan2009reg. muži 201-230 
13.Mejtský David2009reg. muži 201-230 
14.Krčmář Tomáš2008reg. muži 231-248 
15.Plocek Michal2006reg. muži 231-248 
16.Zavacký Matěj2009reg. muži neklasifikován 
TJ Prorubky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Jiří1966reg. muži 51-60 
2.Severýn Pavel1976reg. muži 71-80 
3.Krejčí Jaroslav1954reg. muži 91-100 
4.Plašil Miroslav1964reg. muži 121-140 
5.Černý Pavel1952reg. muži nezařazen 
TTC Lhoty u Potštejna C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jiří1992reg. muži 51 - 60 
2.Matějus Leoš1970reg. muži 61 - 70 
3.Bříza Jaroslav1962reg. muži 71 - 80 
4.Jakubec František1966reg. muži 91 - 100 
5.Vevjora Rostislav1954reg. muži 101 - 120 
6.Hájek Libor1977reg. muži 121 - 140 
7.Jireš Miloslav1973nez.  
8.Junek Dušan1968nez. muži  
KPST Záhornice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovaříček Josef1950reg. muži 49 
2.Jarkovský Petr1975reg. muži 51-60 
3.Rydlová Jolana1993reg. muži N71-80 
4.Kovaříček Ondřej1980reg. muži 141-170 
5.Pícha Aleš1992reg. muži 141-170 
6.Růžička David2001reg. muži 141-170 
7.Findejs Stanislav1968reg. muži 171-200 
8.Rathouský Lukáš1998reg. muži 171-200 
9.Říčář Jan1996reg. muži 171-200 
10.Vaněčková Jana1980reg. muži N171-200 
11.Paseka Vlastimil1977reg. muži N. 
12.Botlík Martin1982reg. muži N. 
13.Holanec Jakub2008reg. muži N.Hostování z SK Dobré, z.s.
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Pavel1971reg. muži 71-80 
2.Bartoš Jindřich1960reg. muži 71-80 
3.Bolehovský Karel1961reg. muži 91-100 
4.Merganc Jiří1952reg. muži 101-120 
5.Petřík Michal1970reg. muži 101-120 
6.Vyhnálek Jaroslav1962reg. muži 101-120 
7.Suchomel Jaroslav1977reg. muži 101-120 
8.Ketner Karel1958reg. muži 121-140 
9.Riesner Karel1959reg. muži 121-140 
10.Dvořáček Václav1949reg. muži 171-200 
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Griščenko Jan1993reg. muži 45 
2.Hubek Petr1976reg. muži 101-120 
3.Chlumecký Leoš1953reg. muži 121-140 
4.Křen Vladimír1960reg. muži 141-170 
5.Hájek Jaroslav1960reg. muži 141-170 
6.Lebruška Michal1974reg. muži 141-170 
7.Plašil Jan1967reg. muži 141-170 
8.Flégl Lukáš1989reg. muži 171-200 
9.Olšavský Miroslav1970reg. muži 171-200 
10.Hrabák Dušan1959reg. muži 201-230 
11.Bednář Vojtěch2003reg. muži 201-230 
12.Serbousek Petr1969reg. muži 201-230 
13.Kaplan Jiří1965reg. muži 201-230 
14.Lebruška Jaroslav1950reg. muži 231-248 
15.Šulc Jiří1962reg. muži 231-248 
16.Mazura Miroslav1981reg. muži n 
17.Pišl Zdeněk1988reg. muži n 
18.Šulcová Pavla1992reg. muži n 
SK Solnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubec Martin1978reg. muži 41 
2.Kubec Jiří ml.1976reg. muži 71-80 
3.Holoubek Václav1973reg. muži 81-90 
4.Novák Petr1977reg. muži 101-120 
5.Hrubý Milan1943reg. muži 171-200 
6.Havran Luděk1974reg. muži 201-230 
7.Brich Jiří1974reg. muži 201-230 
8.Kubec Jiří st.1954reg. muži 201-230 
9.Zezulka Kamil1977reg. muži 201-230 
10.Kříčenský Richard1970reg. muži 201-230 
11.Rybka Ivan1961nez.  
12.Moravec Tomáš1995nez.  
SK Kounov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vymetálek Jan1977reg. muži 47 
2.Ruffer Pavel1964reg. muži 51-60 
3.Janko Petr1963reg. muži 71-80 
4.Kolář Radek1974reg. muži 91-100 
5.Stejskal Jiří1977nez. muži  
6.Bašek Jaroslav1970nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy