Soupisky
Regionální přebor 3. třídy
TJ Start Olešnice v Orlických horách B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ksandr Jan ml.1988reg. muži 81-90 
2.Komůrka Václav ml.1990reg. muži 121-140 
3.Tamáš Lukáš1990reg. muži 121-140 
4.Novotný Jaromír st.1963reg. muži 141-170 
5.Pařízek Jan1993reg. muži 141-170 
6.Sedláček Josef1981reg. muži 141-170 
7.Dufek Daniel1975reg. muži 171-200 
8.Sedláčková Veronika1984reg. muži N171-200 
9.Pařízek Marcel1971reg. muži 201-230 
10.Škoda Milan1968reg. muži 231-248 
11.Ksandr Jiří1967reg. muži 231-248 
12.Dohnanský Pavel1975nez. muži  
13.Gottwald Radek1998nez. muži  
14.Krivčík Anton1960nez. muži  
15.Pola Dominik2000nez. muži  
16.Pola Jiří1972nez. muži  
17.Rudolf Petr1974nez. muži  
TTC Kostelec nad Orlicí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Josef1999reg. muži 101-120 
2.Lipenský Jaroslav1979reg. muži 141-170 
3.Zavacký Vojtěch2006reg. muži 141-170 
4.Beran Jan1964reg. muži 141-170 
5.Lerch Luboš1955reg. muži 171-200 
6.Ďoubek Josef1965reg. muži 171-200 
7.Moravec Josef1977reg. muži 171-200 
8.Krčmář Tomáš2008reg. muži 231-248 
9.Plocek Michal2006reg. muži 231-248 
10.Zavacký Matěj2009reg. muži neklasifikován 
11.Kotásek Jiří1951reg. muži neklasifikován 
TJ Peklo nad Zdobnicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harbich František1957reg. muži 121-140 
2.Krsek Václav1953reg. muži 121-140 
3.Kalců Jiří1972reg. muži 121-140 
4.Sedláček Miroslav1948reg. muži 121-140 
5.Mizera Zdeněk1953reg. muži 141-170 
6.Mikyska Alan1971reg. muži 141-170 
TJ Sokol Hroška
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Rudolf1973reg. muži 91-100 
2.Petr Kamil1975reg. muži 91-100 
3.Petr Jan1950reg. muži 101-120 
4.Červinka Roman1975reg. muži 121-140. 
5.König Josef1953reg. muži 171-200 
6.Koblása Karel1944reg. muži nez. 
7.Novotný Jiří1986reg. muži nez. 
8.Petr Tomáš2005reg. muži nez.Hostování z SK Dobré, z.s.
TJ Sokol Častolovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunčar Michal1978reg. muži 51-60 
2.Myšák Radek1982reg. muži 101-120 
3.Ešpandr Jan1991reg. muži 101-120 
4.Frýda Miroslav1976reg. muži 101-120 
5.Štauber Jiří1971reg. muži 141-170 
6.Koblása Luboš1959reg. muži 141-170 
7.Schmied Daniel2002reg. muži 171-200 
8.Kubrt Petr1943reg. muži N 
9.Podolský Martin1971reg. muži N 
10.Šupler Evžen1973reg. muži N 
11.Šupler Ondřej2005reg. muži N 
12.Praus Zdeněk1977reg. muži N 
13.Málek Miloš1977reg. muži N 
14.Fabián Marek1985reg. muži N 
15.Malý Jiří1978reg. muži N 
16.Novák Jaromír1956reg. muži N 
17.Truhlář Kamil1985reg. muži N 
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sarwa Mieczyslaw1968reg. muži 81-90 
2.Martinec Pavel1970kraj. muži 91-100 
3.Petelík Pavel st.1954reg. muži 121-140 
4.Provazník Josef1943reg. muži 121-140 
5.Tauer Jan1944reg. muži 171-200 
6.Karhan Zdeněk1945reg. muži 171-200 
7.Forche Karel1957reg. muži 171-200 
8.Tichý Josef1963reg. muži 171-200 
9.Malý František1958reg. muži 201-230 
10.Lakomý Richard1967reg. muži 201-230 
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Michal1970reg. muži 101-120 
2.Vyhnálek Jaroslav1962reg. muži 101-120 
3.Suchomel Jaroslav1977reg. muži 101-120 
4.Ketner Karel1958reg. muži 121-140 
5.Riesner Karel1959reg. muži 121-140 
6.Dvořáček Václav1949reg. muži 171-200 
1. FC Rokytnice v Orlických horách B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potužník Ondřej1986reg. muži 81-90 
2.Štefek Antonín1972reg. muži 101-120 
3.Lavrenčík Petr1955reg. muži 121-140 
4.Rücker Tomáš1972reg. muži 141-170 
5.Novák Jan1969reg. muži 171-200 
6.Šreibr Miloslav1961reg. muži 171-200 
7.Pavlišta Miroslav2004reg. muži 231-248 
8.Rykr Radomil1969nez. muži  
1. FC Rokytnice v Orlických horách C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Roman1974reg. muži 101-120 
2.Štefek Michal1970reg. muži 121-140 
3.Holenda Tomáš1966reg. muži 141-170 
4.Rajnoha David1978reg. muži 141-170 
5.Holenda Vratislav1977reg. muži 141-170 
6.Toncr Libor1974reg. muži 201-230 
7.Ksandr Martin1972reg. muži 231-248 
8.Podolský David1977nez. muži  
9.Vencl Zdeněk1976nez. muži  
SK Záměl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Lukáš2003reg. muži 61- 70 
2.Kulička Petr1979reg. muži 101-120 
3.Hájek Karel1951reg. muži 141-170 
4.Kunc Jiří1944reg. muži 141-170 
5.Krupička Tomáš1952reg. muži 141-170 
6.Zemaník Zdeněk1951reg. muži 171-200 
7.Nuc Karel1952reg. muži N 
8.Holub Jan1942reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy