Soupisky
Regionální přebor 4. třídy
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Jan1972reg. muži 71-80 
2.Rozum Martin1977reg. muži 101-120 
3.Štefanides Petr1966reg. muži 121-140 
4.Matějů Petr1952reg. muži 141-170 
5.Unger Jaroslav1967reg. muži 141-170 
6.Palla Rostislav1948reg. muži 201-230 
7.Korman Jan1949reg. muži 201-230 
8.Krystlík Vladimír1946reg. muži 201-230 
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jura Pavel1955reg. muži 121-140 
2.Vašata Stanislav1971reg. muži 141-170 
3.Jasanský Jiří1972reg. muži 141-170 
4.Čermák Libor1973reg. muži 171-200 
5.Hylas Pavel1972reg. mži 171-200 
6.Richter Václav1949reg. muži 201-230 
7.Viesner Jiří1974reg. muži 201-230 
8.Mazánek Josef1950reg. mži N 
TJ Baník Vamberk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 91-100 
2.Panocha Jiří2002reg. muži 101-120 
3.Pavel Petr1967reg. muži 141-170 
4.Novotný Ladislav1944reg. muži 141-170 
5.Muller Otakar1959reg. muži 171-200 
6.Martinek Josef1949reg. muži 171-200 
7.Lipovský Jaroslav1964reg. muži 171-200 
8.Přibyl Luboš1955reg. muži 201-230 
9.Hušek Pavel1969reg. muži 201-230 
10.Zezulka Stanislav1953reg. muži 231-248 
11.Poslušný Jan1948nez.  
12.Štefanides Ladislav1948nez.  
TJ Start Olešnice v Orlických horách C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Jan1993reg. muži 141-170 
2.Sedláček Josef1981reg. muži 141-170 
3.Dufek Daniel1975reg. muži 171-200 
4.Sedláčková Veronika1984reg. muži N171-200 
5.Pařízek Marcel1971reg. muži 201-230 
6.Škoda Milan1968reg. muži 231-248 
7.Ksandr Jiří1967reg. muži 231-248 
8.Dohnanský Pavel1975nez. muži  
9.Gottwald Radek1998nez. muži  
10.Krivčík Anton1960nez. muži  
11.Pola Dominik2000nez. muži  
12.Pola Jiří1972nez. muži  
13.Rudolf Petr1974nez. muži  
SK Týniště nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaňka Václav1950reg. muži 121-140 
2.Brom Luděk1968reg. muži 171-200 
3.Ptáček Petr1968reg. muži 171-200 
4.Provazník Ladislav1932reg. muži 201-230 
5.Závodní Daniel2008reg. muži 201-230 
6.Šebor Jiří1943reg. muži 231-248 
7.Hrabina Rudolf1968reg. muži 231-248 
8.Polčák Ondřej2004reg. muži 231-248 
9.Malý Petr1968reg. muži 231-248 
10.Dlabal Josef2007reg. muži 231-248 
11.Radil Šimon2003reg. muži 231-248 
12.Polčáková Lucie1974reg. muži N 231-248 
13.Závodní Markéta1978reg. muži N 231-248 
14.Sedláček Petr st.1958nez. muži  
15.Richterová Andrea1975nez. muži  
16.Hrabina Romana1971nez. muži  
17.Zavoral David1980nez. muži  
18.Prokeš Adam1977nez. muži  
19.Novotný Adam2007nez. muži  
20.Prokeš Radovan2007nez. muži  
KPST Záhornice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pícha Aleš1992reg. muži 141-170 
2.Růžička David2001reg. muži 141-170 
3.Yaghob Filip1972reg. muži 171-200 
4.Findejs Stanislav1968reg. muži 171-200 
5.Kajnová Adéla1995reg. muži N171-200 
6.Rathouský Lukáš1998reg. muži 171-200 
7.Říčář Jan1996reg. muži 171-200 
8.Vaněčková Jana1980reg. muži N171-200 
9.Žabokrcký Petr1984reg. muži 231-248 
10.Jarkovská Petra2003reg. muži N231-248 
11.Paseka Vlastimil1977reg. muži N. 
12.Botlík Martin1982reg. muži N. 
13.Burket Josef1961reg. muži N. 
14.Růžička Vít2003reg. muži N. 
15.Holanec Jakub2008reg. muži N.Hostování z SK Dobré, z.s.
16.Wéber Adam2008reg. muži N. 
17.Vrátný Miloslav1958reg. muži N. 
18.Mazáč Robin2005reg. muži N. 
19.Kopecký David2007reg. muži N. 
20.Slavíček Josef2002reg. muži N. 
1. FC Rokytnice v Orlických horách D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holenda Vratislav1977reg. muži 141-170 
2.Šreibr Miloslav1961reg. muži 171-200 
3.Novák Jan1969reg. muži 171-200 
4.Toncr Libor1974reg. muži 201-230 
5.Ksandr Martin1972reg. muži 231-248 
6.Pavlišta Miroslav2004reg. muži 231-248 
7.Podolský David1977nez. muži  
8.Rykr Radomil1969nez. muži  
9.Vencl Zdeněk1976nez. muži  
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Jaroslav1960reg. muži 141-170 
2.Lebruška Michal1974reg. muži 141-170 
3.Plašil Jan1967reg. muži 141-170 
4.Flégl Lukáš1989reg. muži 171-200 
5.Mazura Miroslav1981reg. muži n 
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olšavský Miroslav1970reg. muži 171-200 
2.Hrabák Dušan1959reg. muži 201-230 
3.Serbousek Petr1969reg. muži 201-230 
4.Bednář Vojtěch2003reg. muži 201-230 
5.Kaplan Jiří1965reg. muži 201-230 
6.Lebruška Jaroslav1950reg. muži 231-248 
7.Šulc Jiří1962reg. muži 231-248 
8.Pišl Zdeněk1988reg. muži n 
9.Šulcová Pavla1992reg. muži n 
SDH Vrbice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejs Zdeněk1962reg. muži 121-140 
2.Bečička Jaroslav1957reg. muži 171-200 
3.Myšák Josef1954reg. muži 171-200 
4.Kučera Stanislav1979reg. muži 201-230 
5.Hudousek Josef1963reg. muži 201-230 
6.Hudousek Luboš1991reg. muži 201-230 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy