Soupisky
Regionální přebor 5. třídy
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Unger Jaroslav1967reg. muži 141-170 
2.Hylas Pavel1972reg. mži 171-200 
3.Korman Jan1949reg. muži 201-230 
4.Krystlík Vladimír1946reg. muži 201-230 
5.Richter Václav1949reg. muži 201-230 
6.Palla Rostislav1948reg. muži 201-230 
7.Viesner Jiří1974reg. muži 201-230 
8.Mazánek Josef1950reg. mži N 
TJ Baník Vamberk E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Tomáš2006reg. muži 201-230 
2.Michera Martin ml.2003reg. muži 201-230 
3.Šembera Dalibor2006reg. muži 201-230 
4.Frejvaldová Martina2008reg. muži N 201-230 
5.Hamerská Adéla2008reg. muži N 231-248 
6.Kolečková Eliška2007nez.  
7.Koblic Martin2006nez.  
8.Novotný Jan2007nez.  
9.Málek Šimon2007nez.  
10.Souhrada Vladimír1949nez.  
11.Tauer Jan1973nez.  
TJ Baník Vamberk F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Muller Otakar1959reg. muži 171-200 
2.Lipovský Jaroslav1964reg. muži 171-200 
3.Přibyl Luboš1955reg. muži 201-230 
4.Hušek Pavel1969reg. muži 201-230 
5.Zezulka Stanislav1953reg. muži 231-248 
6.Antal Miroslav1962nez.  
7.Chudý Zdeněk1952nez.  
8.Skalický Miroslav1944nez.  
9.Vašátko Vratislav1953nez.  
10.Štefanides Ladislav1948nez.  
TJ Sokol Častolovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štauber Jiří1971reg. muži 141-170 
2.Koblása Luboš1959reg. muži 141-170 
3.Schmied Daniel2002reg. muži 171-200 
4.Kubrt Petr1943reg. muži N 
5.Podolský Martin1971reg. muži N 
6.Šupler Evžen1973reg. muži N 
7.Šupler Ondřej2005reg. muži N 
8.Málek Miloš1977reg. muži N 
9.Praus Zdeněk1977reg. muži N 
10.Novák Jaromír1956reg. muži N 
11.Fabián Marek1985reg. muži N 
12.Malý Jiří1978reg. muži N 
13.Truhlář Kamil1985reg. muži N 
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauer Jan1944reg. muži 171-200 
2.Karhan Zdeněk1945reg. muži 171-200 
3.Forche Karel1957reg. muži 171-200 
4.Tichý Josef1963reg. muži 171-200 
5.Malý František1958reg. muži 201-230 
6.Lakomý Richard1967reg. muži 201-230 
SK Týniště nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závodní Daniel2008reg. muži 201-230 
2.Dlabal Josef2007reg. muži 231-248 
3.Radil Šimon2003reg. muži 231-248 
4.Závodní Markéta1978reg. muži N 231-248 
5.Novotný Adam2007nez. muži  
6.Prokeš Radovan2007nez. muži  
7.Karlíková Lucie2008nez. muži  
8.Zavoral Matěj2008nez. muži  
9.Richter Ondřej2009nez. muži  
10.Strnad Sebastián2009nez. muži  
11.Rydrych Petr2011nez. muži  
12.Zavoral David1980nez. muži  
13.Prokeš Adam1977nez. muži  
SK Týniště nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabina Rudolf1968reg. muži 231-248 
2.Polčák Ondřej2004reg. muži 231-248 
3.Malý Petr1968reg. muži 231-248 
4.Šebor Jiří1943reg. muži 231-248 
5.Polčáková Lucie1974reg. muži N 231-248 
6.Richterová Andrea1975nez. muži  
7.Korbelová Romana1971nez. muži  
8.Sedláček Petr st.1958nez. muži  
KPST Záhornice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rathouský Lukáš1998reg. muži 171-200 
2.Říčář Jan1996reg. muži 171-200 
3.Vaněčková Jana1980reg. muži N171-200 
4.Kajnová Adéla1995reg. muži N171-200 
5.Žabokrcký Petr1984reg. muži 231-248 
6.Jarkovská Petra2003reg. muži N231-248 
7.Botlík Martin1982reg. muži N. 
8.Burket Josef1961reg. muži N. 
9.Kopecký David2007reg. muži N. 
10.Mazáč Robin2005reg. muži N. 
11.Paseka Vlastimil1977reg. muži N. 
12.Rohlenová Nela1998reg. muži N. 
13.Růžička Vít2003reg. muži N. 
14.Wéber Adam2008reg. muži N. 
15.Vrátný Miloslav1958reg. muži N. 
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Jiří1965reg. muži 201-230 
2.Lebruška Jaroslav1950reg. muži 231-248 
3.Šulc Jiří1962reg. muži 231-248 
4.Mazura Miroslav1981reg. muži n 
5.Pišl Zdeněk1988reg. muži n 
6.Šulcová Pavla1992reg. muži n 
SK Solnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Milan1943reg. muži 171-200 
2.Havran Luděk1974reg. muži 201-230 
3.Brich Jiří1974reg. muži 201-230 
4.Kubec Jiří st.1954reg. muži 201-230 
5.Zezulka Kamil1977reg. muži 201-230 
6.Kříčenský Richard1970reg. muži 201-230 
7.Rybka Ivan1961nez.  
8.Moravec Tomáš1995nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy