Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TJ Vlast Ježov z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůřil Pavel st.1971reg. muži 101-110 
2.Pantlík Ladislav1955reg. muži 131-140 
3.Hojač Pavel1980reg. muži 151-160 
4.Chvátal Antonín st.1946reg. muži 161-170 
5.Marada Tomáš1952reg. muži 171-180 
6.Chvátal Pavel1972reg. muži 181-190 
7.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 191-200 
8.Kůřil Pavel ml.1992nez. muži  
9.Libor Hradil1975nez. muži  
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elznic Drahomír1969reg. muži 91-100 
2.Mikl Antonín1960reg. muži 141-150 
3.Jarýn Jiří1994reg. muži 191-200 
4.Smolka Longin1944reg. muži 191-200 
5.Křižka Martin2001reg. muži 221-230 
6.Jahoda Viktor2002reg. muži 251-260 
7.Menšík Vojtěch2003reg. muži 271-280 
8.Fric Milan2006reg. muži 291-300 
9.Klimeš Jakub2006reg. muži 311-320 
SK Čejč z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaha Stanislav1969reg. muži 131-140 
2.Bednář Bořivoj1968reg. muži 141-150 
3.Ingr Lukáš1988reg. muži 141-150 
4.Linner Marek1998reg. muži 181-190 
5.Smutný Antonín1963reg. muži 201-210 
6.Jirásek Petr1946reg. muži 211-220 
7.Marada Petr1943reg. muži 221-230 
8.Linner Radoslav1970reg. muži 241-250 
9.Lažek Marek1976reg. muži 281-290 
10.Parči Filip2006reg. muži 291-300 
11.Hrabec Pavel1967nez. muži  
12.Jakubíček Matěj2004reg. muži 131-140Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
SKST Rohatec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
2.Rybecký Jakub1998reg. muži 141-150 
3.Příkaský Libor2005reg. muži 151-160 
4.Juryca Dalibor1984reg. muži 151-160 
5.Luzum Jaroslav1951reg. muži 161-170 
6.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 171-180 
7.Salaba Petr1991reg. muži 181-190 
8.Maňák Patrik1996reg. muži 241-250 
9.Hruška Jaroslav1965reg. muži 261-270 
10.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
11.Herzánová Denisa2003reg. ženy 31-40 
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Werner Jan1989reg. muži 91-100 
2.Škoula Rudolf1953reg. muži 101-110 
3.Pozděch Josef1974reg. muži 121-130 
4.Chimiak Stanislav1956reg. muži 151-160 
5.Moudrý Rostislav1961reg. muži 151-160 
6.Jakubčík František1972reg. muži 161-170 
7.Žídek Jiří1962reg. muži 191-200 
8.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 201-210 
9.Šikuta Michal1969reg. muži 211-220 
10.Mořický Aleš1972reg. muži nez 
11.Sytař Tomáš1995reg. muži nez 
TJ Sokol Veselí nad Moravou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevojan Martin1990reg. muži 91-100 
2.Břečka Karel1966reg. muži 121-130 
3.Dufek Josef1972reg. muži 121-130 
4.Komoň Richard1966reg. muži 141-150 
5.Slovák Tomáš1973reg. muži 161-170 
6.Třináctý Jan1975reg. muži 191-200 
7.Umšajt Ivan1977reg. muži 201-210 
8.Hlahůlek Emil1966reg. muži 201-210 
9.Konečný Lubomír1958reg. muži 201-210 
10.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
11.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 221-230 
Tělovýchovná jednota Mikulčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 71.-80. 
2.Kotásek Jan1977reg. muži 131.-140. 
3.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 201.-210. 
4.Benadová Adéla1996reg. muži 221.-230.N 
5.Bartoník Jakub1994reg. muži 231.-240. 
6.Holubec Marek1979reg. muži 241.-250. 
7.Staněk Michal1979reg. muži 251.-260. 
8.Zelinka Vlastimil1961reg. muži 251.-260. 
9.Glos Tomáš1995reg. muži 251.-260. 
10.Kotásková Kristýna2006reg. dky 10 
11.Hubačka Miroslav1984nez. muži  
12.Benadová Nikola1991nez. ženy  
SK Baník Ratíškovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Vít st.1975reg. muži 81-90 
2.Hrbáček Milan1970reg. muži 91-100 
3.Kordula Petr1983reg. muži 131-140 
4.Hradil Kryštof2000reg. muži 141-150 
5.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 151-160 
6.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 221-230 
7.Slezar Adam2010reg. muži 291-300 
8.Valachovič Dalibor2005reg. muži 301-310 
9.Zdařil Petr2009reg. muži 311-320 
10.Koplík David2005reg. muži 311-320 
11.Kordula Pavel2010reg. muži 311-320 
12.Gasnárek David2010reg. muži 321-330 
13.Waldhans Lukáš2008reg. muži 321-330 
14.Směřička David2007reg. muži 321-330 
15.Zemánková Gabriela2001reg. muži 281-290 N 
16.Zdařilová Martina2005reg. muži 301-320 N 
TJ Jiskra Strážnice z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látal Roman2002reg. muži 101-110 
2.Teturová Barbora1971reg. ženy 101-110 N 
3.Pukl Ondřej2004reg. muži 111-120 
4.Bureš Martin2004reg. muži 131-140 
5.Břeský Zdeněk1945reg. muži 171-180 
6.Marek Jakub2005reg. muži 181-190 
7.Jamný Pavel1959reg. muži 201-210 
8.Svoboda Jakub2004reg. muži 211-220 
9.Tomeček Karel1965reg. muži 251-260 
10.Slonka Jakub2006reg. muži 261-270 
11.Jamný Ondřej2008reg. muži 271-280 
12.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 271-280 
13.Morávek Ondřej2011reg. muži 271-280 
14.Kráčal Richard2003reg. muži 271-280 
15.Slonka David2010reg. muži 281-290 
16.Lipa Martin2007reg. muži 291-300 
17.Grabovský Martin2010reg. muži 301-310 
18.Orlová Marta2009kraj. mžy 25 
SKST Hodonín F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kokeš Lukáš1995reg. muži 81-90 
2.Šebesta Štefan1951reg. muži 111-120cizinec 
3.Hlobil Albert1998reg. muži 121-130 
4.Zaťko Karel1984reg. muži 141-150 
5.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 141-150 
6.Pařízek Richard2008reg. muži 151-160 
7.Pijáček Lukáš2004reg. muži 191-200 
8.Kočvara Vít2002reg. muži 211-220 
9.Svačina Roman2002reg. muži 231-240 
10.Kvapil Erik2004reg. muži 231-240 
11.Král Ondřej2009reg. muži 251-260 
12.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 51-55 
TJ Sokol Vracov z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trcala Miroslav1965reg. muži 81 - 90 
2.Boruta Vladislav1965reg. muži 121 - 130 
3.Boruta Matěj2004reg. muži 141 - 150 
4.Šnajdr Michal1988reg. muži 151 - 160 
5.Šnajdr Radomír1963reg. muži 161 - 170 
6.Křiva Zdeněk1955reg. muži 171 - 180 
7.Bednařík Matěj1994reg. muži 181 - 190 
8.Šnajdrová Monika1991reg. muži 201 - 210N 
9.Nikl František1968reg. muži 221 - 230 
10.Bábík Jan2004reg. muži 281 - 290 
11.Dočkálek Petr2004reg. muži 301 - 310 
12.Zanca Adam2005reg. muži 301 - 310 
13.Mořický Miroslav1966nez. muži --- 
14.Petrželka Tomáš1992nez. muži --- 
T.J. Sokol Svatobořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hála Josef1960reg. muži 101.-110. 
2.Hála Zbyněk1973reg. muži 151.-160. 
3.Chimiák Petr1977reg. muži 161.-170. 
4.Podveský Pavel1977reg. muži 181.-190. 
5.Palán František1965reg. muži 181.-190. 
6.Krist Jan1972reg. muži 231.-240. 
7.Zetocha František1953reg. muži 261.-270. 
8.Častulíková Lenka1972reg. muži 271.-280.N 
9.Krist Jiří2002reg. muži 291.-300. 
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotásková Petra2000reg. muži 81-91 N 
2.Stašek Lubomír1946reg. muži 111-120 
3.Horák Pavel1983reg. muži 111-120 
4.Budiš Tomáš1985reg. muži 131-140 
5.Mlynár Radoslav1968reg. muži 151-160 
6.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
7.Kotásková Michaela2004reg. muži 191-200 N 
8.Matza Pavel1971reg. muži 201-210 
9.Ráček Ladislav1968reg. muži 221-230 
10.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271-280 
11.Cuták Jaroslav1961reg. muži 281-290 
12.Chludil Radek1979nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy