Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž
TJ Sokol Josefov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macůrek Marek1978reg. muži 101-110 
2.Závorka Tomáš1970reg. muži 171-180 
3.Kuběna Radek1967reg. muži 171-180 
4.Šeďa Roman1972reg. muži 231-240 
5.Šupa Antonín1973nez. muži 241-250 
6.Hromek Ludvík1950nez. muži 251-260 
7.Imrich David1973nez. muži  
8.Formanová Kateřina nejml.2011nez. nžy  
9.Hanáková Ivana1982nez. muži  
Slovan Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacenovský Pavel1970reg. muži 81-90 
2.Kmeť Milan1958reg. muži 161-170 
3.Vaňhara Michal1978reg. muži 181-190 
4.Bursík Antonín1961reg. muži 191-200 
5.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 211-220 
6.Říha Martin2006reg. muži 251-260 
7.Malý Miroslav1968reg. muži 251-260 
8.Vjazanko Petr1952reg. muži 261-270 
9.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 271-280 
10.Zelinka Oldřich1965reg. muži 271-280 
11.Stupavský Jakub2008reg. muži 291-300 
12.Joska Václav1938nez. muži  
13.Zapletal Jaroslav1967nez. muži  
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lunga Jakub2002reg. muži 171-180 
2.Křižka Martin2001reg. muži 221-230 
3.Jahoda Viktor2002reg. muži 251-260 
4.Menšík Vojtěch2003reg. muži 271-280 
5.Fric Milan2006reg. muži 291-300 
6.Šmídová Kamila2004reg. muži 301-310N 
7.Neničková Zuzana2005reg. muži 301-310N 
8.Klimeš Jakub2006reg. muži 311-320 
9.Menšík Ladislav2002nez. muži  
SKST Rohatec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luzum Jaroslav1951reg. muži 161-170 
2.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 171-180 
3.Salaba Petr1991reg. muži 181-190 
4.Maňák Patrik1996reg. muži 241-250 
5.Hruška Jaroslav1965reg. muži 261-270 
6.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
7.Herzánová Denisa2003reg. ženy 31-40 
8.Rybecký Patrik2002nez. muži  
9.Vinklárek Filip1994nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moudrý Rostislav1961reg. muži 151-160 
2.Jakubčík František1972reg. muži 161-170 
3.Žídek Jiří1962reg. muži 191-200 
4.Šikuta Michal1969reg. muži 211-220 
5.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 201-210 
6.Šibal Denis1996reg. muži 251-260 
7.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 261-270 
8.Malík Robert1966reg. muži 271-280 
TJ Sokol Bzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gablas Kamil1980reg. muži 161-170 
2.Vašík Miroslav1969reg. muži 171-180 
3.Kopčil Miloslav1995reg. muži 201-210 
4.Růčka Pavel1988reg. muži 211-220 
5.Nevřivý Radek1977reg. muži 211-220 
6.Holman Jiří1971kraj. muži 231-240 
7.Cileček Petr1993nez. muži  
TJ Sokol Veselí nad Moravou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slovák Tomáš1973reg. muži 161-170 
2.Třináctý Jan1975reg. muži 191-200 
3.Umšajt Ivan1977reg. muži 201-210 
4.Hlahůlek Emil1966reg. muži 201-210 
5.Konečný Lubomír1958reg. muži 201-210 
6.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
7.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 221-230 
8.Čajka Milan1972reg. muži 231-240 
9.Zelinka Vladimír1954reg. muži 241-250 
10.Gazárek Ivo1964reg. muži 261-270 
Tělovýchovná jednota Mikulčice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoník Jakub1994reg. muži 231.-240. 
2.Holubec Marek1979reg. muži 241.-250. 
3.Staněk Michal1979reg. muži 251.-260. 
4.Zelinka Vlastimil1961reg. muži 251.-260. 
5.Glos Tomáš1995reg. muži 251.-260. 
6.Valuch David2005reg. muži 261.-270. 
7.Ilčík Michal2007reg. sži 31.-40. 
8.Preguza Adam2007reg. sži 31.-40. 
9.Veselý Šimon2010reg. nži 18. 
10.Kotásková Kristýna2006reg. dky 10 
11.Zelinka Zdeněk1975nez. muži  
12.Dlabal Rudolf2006nez. sži  
13.Rutarová Bronislava1976nez. ženy  
TJ Jiskra Strážnice z.s. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břeský Zdeněk1945reg. muži 171-180 
2.Marek Jakub2005reg. muži 181-190 
3.Jamný Pavel1959reg. muži 201-210 
4.Svoboda Jakub2004reg. muži 211-220 
5.Tomeček Karel1965reg. muži 251-260 
6.Slonka Jakub2006reg. muži 261-270 
7.Jamný Ondřej2008reg. muži 271-280 
8.Kráčal Richard2003reg. muži 271-280 
9.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 271-280 
10.Morávek Ondřej2011reg. muži 271-280 
11.Slonka David2010reg. muži 281-290 
12.Lipa Martin2007reg. muži 291-300 
13.Molin Matěj2008reg. muži 301-310 
14.Grabovský Martin2010reg. muži 301-310 
15.Orlová Marta2009kraj. mžy 25 
16.Brož Zbyněk1968nez. muži  
SKST Hodonín G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubíček Matěj2004reg. muži 131-140 
2.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 141-150 
3.Pijáček Lukáš2004reg. muži 191-200 
4.Kočvara Vít2002reg. muži 211-220 
5.Svačina Roman2002reg. muži 231-240 
6.Kvapil Erik2004reg. muži 231-240 
7.Král Ondřej2009reg. muži 251-260 
8.Dočekal Dominik2005reg. muži 281-290 
9.Theuer Tomáš2005reg. muži 281-290 
10.Buček Matěj2009reg. muži 281-290 
11.Všetička Martin1978reg. muži 291-300 
12.Štěrbák Lukáš2007reg. muži 311-320 
13.Vyrůbalík Patrik2009reg. muži 311-320 
14.Rozehnal Daniel2009reg. muži 311-320 
15.Macánek Martin2011reg. muži 311-320 
16.Mikulecký František1959nez.  
17.Holubová Simona2010kraj. ženy 56-60 
18.Novotná Eliška2009kraj. ženy 56-60 
T.J. Sokol Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuš Martin2000reg. muži 161-170 
2.Létal Emil1962reg. muži 211-220 
3.Hromek František st.1943reg. muži 211-220 
4.Klečka Jaroslav1953reg. muži 261-270 
5.Zálešák Petr1966reg. muži 261-270 
6.Mikuš Pavel1964reg. muži 271-280 
7.Bábík Miloslav1958reg. muži 281-290 
8.Hromek František ml.1972reg. muži 291-300 
Orel Syrovín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korvas Petr1951reg. muži 191-200 
2.Kocourek Miroslav1964reg. muži 221-230 
3.Němec Bohuslav1977reg. muži 241-250 
4.Korvas David1983reg. muži 291-300 
5.Komínek Libor1966reg. muži 301-310 
6.Možíš Jaroslav1962reg. muži 301-310 
7.Varmuža Milan1973reg. muži N 
SKST Dubňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlynár Radoslav1968reg. muži 151-160 
2.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
3.Kotásková Michaela2004reg. muži 191-200 N 
4.Matza Pavel1971reg. muži 201-210 
5.Ráček Ladislav1968reg. muži 221-230 
6.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271-280 
7.Cuták Jaroslav1961reg. muži 281-290 
8.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 281-290 
9.Marada Matěj2007reg. muži 301-310 
10.Hekele Erik2007reg. muži 321-330 
11.Mokráš Jakub2008reg. muži 321-330 
12.Rybníkář Adam2004reg. muži 321-330 
13.Kratochvílová Natálie2007reg. muži 321-330 N 
14.Krupicová Tereza2007reg. muži 321-330 N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy