Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní základ sk. A
Slovan Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Martin2006reg. muži 251-260 
2.Malý Miroslav1968reg. muži 251-260 
3.Vjazanko Petr1952reg. muži 261-270 
4.Grabovský Jaroslav1956reg. muži 271-280 
5.Zelinka Oldřich1965reg. muži 271-280 
6.Stupavský Jakub2008reg. muži 291-300 
7.Navrátil Jan2009nez. muži  
8.Procháska Stanislav2005nez. muži  
9.Příhoda Michal2009nez. muži  
10.Svora Martin2013nez. muži  
11.Svora Zdeněk2011nez. muži  
12.Šrůtka Vojtěch2010nez. muži  
13.Štipčák Zdeněk2010nez. muži  
14.Trnečka Vlastimil1957nez. muži  
SK Čejč z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Antonín1963reg. muži 201-210 
2.Jirásek Petr1946reg. muži 211-220 
3.Marada Petr1943reg. muži 221-230 
4.Linner Radoslav1970reg. muži 241-250 
5.Lažek Marek1976reg. muži 281-290 
6.Parči Filip2006reg. muži 291-300 
7.Hrabec Pavel1967nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zapletalová Sylva1972reg. ženy 31-40 
2.Sochorová Nela2009reg. muži nez 
3.Pozděch Ondřej2007reg. muži nez 
4.Pichler Adam2007reg. muži nez 
5.Dočekalová Markéta2006reg. muži nez 
6.Chimiaková Vanesa2012reg. muži nez 
7.Kuhn Patrik2007reg. muži nez 
8.Oliva Josef2008reg. muži nez 
9.Kristen Matias2011reg. muži nez 
10.Riedl Tobias2007reg. muži nez 
SK Baník Ratíškovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 221-230 
2.Zemánková Gabriela2001reg. muži 281-290 N 
3.Slezar Adam2010reg. muži 291-300 
4.Kordula Pavel2010reg. muži 311-320 
5.Gasnárek David2010reg. muži 321-330 
6.Směřička David2007reg. muži 321-330 
7.Tomeček Adam2007nez. muži  
8.Kladňák Martin1998nez. muži  
9.Smolka David1975nez. muži  
SKST Hodonín H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Erik2004reg. muži 231-240 
2.Král Ondřej2009reg. muži 251-260 
3.Dočekal Dominik2005reg. muži 281-290 
4.Theuer Tomáš2005reg. muži 281-290 
5.Buček Matěj2009reg. muži 281-290 
6.Všetička Martin1978reg. muži 291-300 
7.Vyrůbalík Patrik2009reg. muži 311-320 
8.Štěrbák Lukáš2007reg. muži 311-320 
9.Macánek Martin2011reg. muži 311-320 
10.Rozehnal Daniel2009reg. muži 311-320 
11.Kavický Ondřej2005reg. sži 31-40 
12.Vavrda Tomáš2012reg. mži 18 
13.Kolčava Alexander Ivo2010reg. mži 25 
14.Pešák Dominik2009reg. nži 23 
15.Benovič Robin2011nez.  
16.Brhel Lukáš1991nez.  
17.Brhel Martin1993nez.  
18.Buchta Daniel2010nez.  
19.Capita Jakub2008nez.  
20.Janovič Patrik2006nez.  
21.Mocek Jaromír1951nez.  
22.Šerešová Timea2009kraj. ženy 61-65 
23.Baldrianová Pavla2008reg. dky 19 
24.Bučková Eliška2011reg. dky 21 
SKST Dubňany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ráček Ladislav1968reg. muži 221-230 
2.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271-280 
3.Cuták Jaroslav1961reg. muži 281-290 
4.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 281-290 
5.Marada Matěj2007reg. muži 301-310 
6.Hekele Erik2007reg. muži 321-330 
7.Mokráš Jakub2008reg. muži 321-330 
8.Rybníkář Adam2004reg. muži 321-330 
9.Kratochvílová Natálie2007reg. muži 321-330 N 
10.Krupicová Tereza2007reg. muži 321-330 N 
11.Jurčeka Bedřich ml.1962nez. muži  
12.Ošlejšek Vojtěch2005nez. muži  
13.Příkazský Jan2007nez. muži  
14.Ševčíková Tereza2010nez. muži  
15.Šural Václav1972nez. muži  
16.Šuralová Hana2002nez. muži  
17.Šuralová Karolina2005nez. muži  
T.J. Sokol Svatobořice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palán František1965reg. muži 181.-190. 
2.Krist Jan1972reg. muži 231.-240. 
3.Zetocha František1953reg. muži 261.-270. 
4.Častulíková Lenka1972reg. muži 271.-280.N 
5.Krist Jiří2002reg. muži 291.-300. 
6.Kasarda Radim1971reg. muži 301.-310. 
7.Krist David2010reg. muži 321.-330. 
8.Knecht Jakub2005reg. muži nez. 
9.Kasarda Ondřej2006reg. muži nez. 
10.Něnička Martin2008reg. muži nez. 
Tělovýchovná jednota Mikulčice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčík Michal2007reg. sži 31.-40. 
2.Preguza Adam2007reg. sži 31.-40. 
3.Veselý Šimon2010reg. nži 18. 
4.Kotásková Kristýna2006reg. dky 10 
5.Rehortová Vanesa2010reg. nžy 9. 
6.Kotásková Julie2014reg. nžy 17. 
7.Bílík Vladimír1932nez. muži  
8.Dlabal Rudolf2006nez. sži  
9.Bílík Roman2007nez. sži  
10.Zelená Silvie2008nez. mžy  
11.Bábíčková Sofie2009nez. mžy  
12.Tománková Kateřina2009nez. mžy  
13.Bílíková Karolína2010nez. nžy  
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fric Milan2006reg. muži 291-300 
2.Šmídová Kamila2004reg. muži 301-310N 
3.Neničková Zuzana2005reg. muži 301-310N 
4.Klimeš Jakub2006reg. muži 311-320 
5.Andrešič Adam2005reg. dci 41-50 
6.Véghová Radka2007reg. dky 25 
7.Šťavík Šimon2006reg. sži 31-40 
8.Grufík Petr2008reg. mži 19 
9.Klimeš Josef1964nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy