Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní základ sk. B
Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jordán Josef1974reg. muži 241-250 
2.Fric Evžen1971reg. muži 291-300 
3.Žůrek Tomáš1981reg. muži 301-310 
4.Řihák Jaroslav st.1977reg. muži 311-320 
5.Pochylý Michal st.1973reg. muži 321-330 
6.Hladiš Václav1981reg. muži 321-330 
7.Řihák Jaroslav ml.2005reg. muži 321-330 
8.Gramantik Peter1984nez. muži cizinec 
9.Večeřa Libor1971nez. muži  
10.Klaban Tomáš1983nez. muži  
11.Pochylý Michal ml.2007nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 201-210 
2.Šibal Denis1996reg. muži 251-260 
3.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 261-270 
4.Malík Robert1966reg. muži 271-280 
5.Matula Marek2005reg. muži nez 
6.Rymeš Adam2007reg. muži nez 
TJ Sokol Veselí nad Moravou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Lubomír1958reg. muži 201-210 
2.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
3.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 221-230 
4.Čajka Milan1972reg. muži 231-240 
5.Zelinka Vladimír1954reg. muži 241-250 
6.Gazárek Ivo1964reg. muži 261-270 
7.Zůbková Lenka1984reg. muži 291-300N 
8.Ondruš Luboš1959reg. muži N 
9.Janečka Karel1951nez. muži N 
Orel Syrovín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komínek Libor1966reg. muži 301-310 
2.Možíš Jaroslav1962reg. muži 301-310 
3.Bartošek Jaroslav1975reg. muži N 
4.Hanák Jaroslav1979reg. muži N 
5.Němec Lukáš2007reg. muži N 
6.Kolaja Josef1952reg. muži N 
7.Švec Marek1981reg. muži N 
8.Benedik Václav1967reg. muži N 
SK Baník Ratíškovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 151-160 
2.Valachovič Dalibor2005reg. muži 301-310 
3.Zdařilová Martina2005reg. muži 301-320 N 
4.Koplík David2005reg. muži 311-320 
5.Zdařil Petr2009reg. muži 311-320 
6.Waldhans Lukáš2008reg. muži 321-330 
7.Sabáček Šimon2005nez. muži  
8.Toman Petr1950nez. muži  
9.Antošová Jolana2005reg. muži 311-320 N 
TJ Jiskra Strážnice z.s. F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomeček Karel1965reg. muži 251-260 
2.Kráčal Richard2003reg. muži 271-280 
3.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 271-280 
4.Slonka David2010reg. muži 281-290 
5.Lipa Martin2007reg. muži 291-300 
6.Molin Matěj2008reg. muži 301-310 
7.Grabovský Martin2010reg. muži 301-310 
8.Orlová Marta2009kraj. mžy 25 
9.Hoch Václav2008nez.  
10.Leták Jakub2012nez.  
11.Škoda Roman2005nez.  
12.Sochor Alfred2011nez.  
13.Svoboda Libor1963nez.  
TJ Sokol Vracov z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Matěj1994reg. muži 181 - 190 
2.Nováková Monika1991reg. muži 201 - 210N 
3.Nikl František1968reg. muži 221 - 230 
4.Bábík Jan2004reg. muži 281 - 290 
5.Dočkálek Petr2004reg. muži 301 - 310 
6.Zanca Adam2005reg. muži 301 - 310 
7.Mopils Aleš1966nez. muži --- 
8.Ptáček Michal2004nez. muži --- 
9.Stuchlík Jaroslav1966nez. muži --- 
10.Vašina Antonín1950nez. muži --- 
TJ Kovoděl Moravský Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Zdeněk1953reg. muži 191.-200 
2.Marek Ondřej1987reg. muži 201.-210. 
3.Hodonský Miroslav1952reg. muži 221.-230. 
4.Pavka Petr1965nez. muži  
SK Čejč z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekárek Miroslav1955nez. muži  
2.Pekárková Izabela2008nez. muži  
3.Šalé Lukáš2010nez. muži  
4.Šimek Marek2010nez. muži  
5.Pekárek Filip2011nez. muži  
6.Pekárek Jiří1957nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy