Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž III. třídy
TJ Lokomotiva Zdice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pech Luděk1964reg. muži 101. - 120. 
2.Hašek Zdeněk1946reg. muži 121. - 140. 
3.Pánek Petr1960reg. muži 121. - 140. 
4.Johan Oldřich1948reg. muži 141. - 160. 
5.Poncar Václav1944reg. muži 141. - 160. 
6.Zíma Karel1963reg. muži 141. - 160. 
7.Johan Jiří1946nez. muži  
TJ Lokomotiva Zdice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelšina Lukáš2001reg. muži 121. - 140. 
2.Preis Tomáš2001reg. muži 121. - 140. 
3.Šilhavý Petr1968reg. muži 141. - 160. 
4.Prokop Jan2000reg. muži 141. - 160. 
5.Johan Hynek2000reg. muži 161. - 180. 
6.Šilhavá Ivana1966reg. muži 161. - 180. 
7.Prokop Břetislav Vít2007reg. muži 161. - 180. 
8.Franko Petr2002nez. muži  
9.Klimeš Zdeněk2006nez. muži  
10.Nawrat Jakub2007nez. muži  
11.Šín Jakub2007nez. muži  
TJ Broumy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vais Vladimír1956reg. muži 129 
2.Rosa Mikuláš2007reg. muži 142 
3.Rosa Vojtěch2010reg. muži 175 
4.Kuník Ondřej2005reg. muži 176 
5.Kuksa Zdeněk1975reg. muži neklasifikovaný 
6.Mašková Marie1997reg. muži nezařazena 
TJ Praskolesy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hronza Petr2005reg. muži 181.-185. 
2.Kubíček Nikolas2006reg. muži 181.-185. 
3.Hofman Vít2008reg. muži 181.-185. 
4.Hartman Jakub2007reg. muži 181.-185. 
5.Hofman Kamil1966reg. muži 141.-160.N 
6.Brotánek Jiří1969nez. muži  
7.Strohschneider Jan1981nez. muži  
T.J. Sokol Králův Dvůr D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melenec Matěj2005reg. muži 141-160N 
2.Trögler Šimon1995reg. muži 161-180 
3.Hlaváček Jan1976reg. muži 161-180N 
4.Zamazalová Klára1982reg. muži 161-180N 
5.Bielčik Ondrej2010reg. muži 181-185 
6.Řejha Filip2007reg. muži 181-185N 
7.Perlingerová Kateřina2008kraj. ženy 30 
8.Svobodová Nikol2006kraj. sžy 23 
9.Hucek Richard2006nez.  
10.Kopřiva Jiří1964nez.  
TJ Chaloupky C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mraček František1961reg. muži 141.-160. 
2.Růžička Jaroslav1951reg. muži 161.-181. 
3.Löffelmann Jan1965reg. muži 161.-181. 
4.Štochl Karel2005reg. muži 161.-181. 
5.Pekárek Ondřej2006reg. muži 161.-181. 
6.Kořínek František1958reg. muži nezařazen 
7.Vodňanský Petr1982reg. muži nezařazen 
8.Hoskovec Václav1972reg. muži nezařazen 
T.J. Sokol Hudlice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Lukáš1981reg. muži 101.-120.N 
2.Koudela Daniel2008reg. muži 161.-180. 
3.Lulák Matěj2006reg. muži 161.-180. 
4.Med Václav2006reg. muži 161.-180. 
5.Průša Oldřich2009reg. muži 161.-180.N 
6.Sklenář Jakub2006reg. muži 161.-180.N 
7.Vaněček Ondřej2003reg. muži 161.-180.N 
8.Zýka Jindřich2005reg. muži 161.-180.N 
9.Sklenář Patrik2007reg. muži 181-185.N 
10.Hrkal Rudolf1954nez.  
11.Landová Dominika1998nez.  
12.Landová Nikola2006nez.  
13.Rejchrtová Kamila2007nez.  
TJ Litavan Libomyšl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Tomáš1999reg. muži 121-140. 
2.Závora Vlastimil1953reg. muži 141.-160. 
3.Janeček Václav1970reg. muži 161.-180. 
4.Janda Jan2006nez. muži 161.-180. 
5.Lhoták Jan2006reg. muži 161.-180.N 
6.Hlavín Petr2009nez. muži  
7.Hejduk Michal2006nez. muži  
8.Hlavín Karel2007nez. muži  
TJ Sokol Žebrák F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Pavel1963reg. muži 141.-160. 
2.Křemen Josef ml.2006reg. muži 161.-180. 
3.Šimon Jaroslav2007reg. muži 161.-180. 
4.Šlosarová Jana2006reg. muži 161.-180.N 
5.Hřích Václav1972reg. muži 161.-180.N 
6.Flieger Roman1978reg. muži 161.-180.N 
7.Lorenc Ondřej2006reg. muži 181.-185.N 
8.Drobný Vojtěch2005reg. muži 181.-185.N 
9.Roušal Robin2007reg. sži 38. 
10.Slunečková Klára2005nez. dky  
11.Müller Michal ml.2006nez. sži  
TJ Olešná D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Tomáš2004reg. muži 121. - 140. 
2.Hřeben Stanislav1981reg. muži 141. -160. 
3.Sviták Lukáš2007reg. muži 141. -160. 
4.Velvarský Jiří1997reg. muži 141. -160. 
5.Herman Marek2008reg. muži 161. - 180.N 
6.Karel Tomáš2008reg. muži 161. - 180.N 
7.Triner Miroslav2006reg. muži 161. - 180.N 
8.Stanko David2007reg. muži N 
9.Stanko Matěj2007reg. muži N 
10.Plecitý Jakub2006reg. muži N 
11.Velvarský Jan1997reg. muži N 
TJ Slovan Lochovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červený Tomáš2004reg. muži 121-140 
2.Plecitý Stanislav1970reg. muži 141-160 
3.Anděl Miloš1956reg. muži 141-160 
4.Hrdlička Tomáš2004reg. muži 141-160 
5.Chot Vladimír1979reg. muži 141-160N 
6.Janda Filip2005reg. muži 161-180 
7.Matia Martin2004reg. muži 161-180 
8.Souček Pavel2004reg. muži 161-180 
9.Javůrek Lukáš2005nez.  
10.Kunc Matěj2006nez.  
11.Budělovský Petr1980nez.  
12.Jánský Jakub2010nez.  
13.Jirkovský Antonín1944nez.  
14.Khas Marek2010nez.  
15.Kulhavý Radek2001nez.  
16.Kulich Vojtěch2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy