Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž I.třídy
TJ Sokol Unhošť B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sokolovský Petr1951reg. muži 51-60 
2.Jangl Zdeněk1956reg. muži 51-60 
3.Zbírkovský Milan1954reg. muži 61-70 
4.Vondra Jakub1992reg. muži 70,5 
5.Švejda Ondřej1994reg. muži 70,5 
6.Tájek Jaroslav1948reg. muži 71-80 
7.Mayer Lukáš1986reg. muži 81-100 
8.Ledvinová Lucie1986reg. muži 120,5 
STC Slaný C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
2.Macák Petr1960reg. muži 50,5 
3.Bouška Jiří1948reg. muži 60,5 
4.Poláček Vladimír1953reg. muži 60,5 
5.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5 
6.Materna George1989reg. muži 70,5 
7.Jarolímek Jiří1942reg. muži 71.-80. 
8.Ovčaříková Eva1957reg. muži 71.-80. 
9.Chadima Ondřej2005reg. muži 71.-80. 
10.Kulich Vladimír1963reg. muži 81.-90. 
11.Zíma Jiří1968reg. muži 91.-100. 
12.Hnilička Ondřej1994reg. muži 101.-110. 
13.Elicer Lukáš2010reg. muži 101.-110. 
14.Rambousek Zdeněk1964reg. muži 101.-110. 
15.Elicerová Pavlína1976reg. muži 110,5 
16.Rampa Ladislav1950reg. muži 110,5 
17.Kasner Vítek2008reg. muži 121.-130. 
18.Černý Zbyněk1970reg. muži 121.-130. 
19.Kasner Vít1973reg. muži 131.-149. 
20.Makarová Tereza2009reg. muži 131.-149. 
21.Sajdl Vladimír1960nez.  
TJ Sokol Buštěhrad B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stolz Daniel1974reg. muži 31-35 
2.Štěpán Pavel1954reg. muži 80,5 
3.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 91-100 
4.Marák Michal1969reg. muži 110,5 
5.Sláma Jan1951reg. muži 111-120 
6.Táborský Oldřich1959reg. muži 121-130 
TTC Jemníky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajnar Luboš1988reg. muži 41.-50 
2.Vilímek Michal1974reg. muži 41.-50 
3.Karmazín Pavel1964reg. muži 41.-50 
4.Sklenička Jaroslav1965reg. muži 51.-60 
5.Andrš Martin1970reg. muži 80,5 
6.Zoth Pavel1972reg. muži 80,5 
7.Káčerek Vratislav1965reg. muži 149,5 
TTC Slovan Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špalek Miroslav1978kraj. muži 71-100 
2.Krous Martin1970kraj. muži 201-250 
3.Čermák Milan1956reg. muži 41-50 
4.Jůza Jan1976reg. muži 51-60 
5.Kříž Petr1959reg. muži 51-60 
6.Peltán Petr1956reg. muži 61-70 
7.Frolík Petr1953reg. muži 81-90 
8.Škach Pavel1952reg. muži 91-100 
9.Slabý Jiří1948reg. muži 81-90 
10.Škach Jaroslav1947reg. muži 101-110 
11.Preis František1933reg. muži 120 
12.Novotný Jiří1968nez. muži  
13.Pařízek František1971nez. muži  
KST Slatina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Marcel1979reg. muži 36-40 
2.Rapp Jiří1963reg. muži 41-50 
3.Ocásek Rostislav1964reg. muži 51-60 
4.Nedvěd Vladimír1977reg. muži 51-60 
5.Čermák Petr1970reg. muži 71-80 
6.Barták Jiří1963reg. muži 81-90 
7.Laštovka Jiří1965reg. muži 81-90 
8.Schönfelder Jaroslav1948reg. muži 81-90 
9.Folbrecht Roman1964reg. muži 110,5 
10.Fritsch Václav1960reg. muži 121-130 
11.Javůrek Roman1970reg. muži 121-130 
12.Melkus Alan1959reg. muži 121-130 
13.Balada Luboš1962reg. muži 131-149 
14.Forro Luboš2002reg. muži 149,5 
15.Lukeš Jiří1975reg. muži 149,5 
16.Slyusar Khilda1992reg. ženy 149,5 
17.Šnajberk Václav1975reg. muži 149,5 
TTC Kladno "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pírka Josef1965kraj. muži 201-250 
2.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 251-300 
3.Tuček Miroslav1963reg. muži 36-40 
4.Procházka Ondřej1997reg. muži 60,5 
5.Rybička Jan1986reg. muži 60,5 
6.Lážnovský Jiří1959reg. muži 60,5 
7.Strejc Václav1969reg. muži 61-70 
8.Coubal Václav1993reg. muži 61-70 
9.Hálek Zdeněk1963reg. muži 61-70 
10.Petřík Ladislav1971reg. muži 111-120 
TTC Kladno "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pachman Tomáš1967kraj. muži 350,N 
2.Bílý Tomáš1978reg. muži 41-50 
3.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
4.Horbaj Dušan1980reg. muži 51-60 
5.Vospálek Miroslav1948reg. muži 61-70 
6.Čierný Jan1951reg. muži 61-70 
7.Bílý Josef1946reg. muži 80,5 
8.Hlaváček Jan1952reg. muži 101-110 
9.Mareš Jakub1992reg. muži 120,5 
10.Moš František1984reg. muži 131-149 
11.Švimberský Lukáš2003reg. muži 131-149 
TSM Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Archmann Jiří1992reg. muži 51-60 
2.Cimrmanová Eliška2002reg. muži 51-60 
3.Slámová Andrea2008reg. muži 71-80 
4.Bláha Matěj2003reg. muži 71-80 
5.Jung René1962reg. muži 101-110 
6.Maurerová Lucie2007reg. muži 111-120 
7.Šafková Veronika2005reg. muži 130,5 
8.Hýžová Denisa2006reg. muži 131-149 
9.Martinovská Alena2005reg. muži 131-149 
10.Koubík Jakub2006reg. muži 149,5 
11.Toužimská Rozálie2009reg. muži 149,5 
12.Chvála Martin2009nez.  
13.Činčura Matyáš2003nez.  
14.Doležílková Eliška2007nez.  
15.Horák Jakub2013nez.  
16.Horák Jan2010nez.  
17.Jindrák Miroslav2006nez.  
18.Lada Dušan2010nez.  
19.Lada Tomáš2006nez.  
20.Mikulík Martin1999nez.  
21.Novotný Martin2005nez.  
22.Toužimská Leontýna2011nez.  
23.Voráčová Anna2009nez.  
24.Placatka Hynek2009nez.  
TJ Sokol Dříň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kasík Zdeněk st.1966reg. muži 71-80 
2.Bromský Vladimír1952reg. muži 81-90 
3.Hurt Miroslav1956reg. muži 81-90 
4.Vinkl Milan1966reg. muži 81-90 
5.Němec Josef1954reg. muži 91-100 
6.Husák Jan1945reg. muži 91-100 
7.Rohlíček Zdeněk1964reg. muži 111-120 
8.Šimáček Milan1964reg. muži 111-120 
9.Hrkal Jan2001reg. muži 111-120 
10.Starý Jiří1964reg. muži 111-120 
11.Čampulka Karel1948reg. muži 130,5 
12.Kozel Josef1967reg. muži 131-149 
13.Liska Josef1946reg. muži 131-149 
14.Kozák Stanislav1981reg. muži 131-149 
15.Segmüller Robert1971reg. muži 131-149 
16.Tydrych Jiří1975reg. muži 131-149 
17.Rambousek Zdeněk1972reg. muži 131-149 
18.Jůzová Eliška2004reg. dky 131-149 
19.Hrudka Petr1956nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy