Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž II.třídy
TSM Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jung René1962reg. muži 101-110 
2.Maurerová Lucie2007reg. muži 111-120 
3.Šafková Veronika2005reg. muži 130,5 
4.Hýžová Denisa2006reg. muži 131-149 
5.Martinovská Alena2005reg. muži 131-149 
6.Koubík Jakub2006reg. muži 149,5 
7.Toužimská Rozálie2009reg. muži 149,5 
8.Chvála Martin2009nez.  
9.Činčura Matyáš2003nez.  
10.Doležílková Eliška2007nez.  
11.Horák Jakub2013nez.  
12.Horák Jan2010nez.  
13.Jindrák Miroslav2006nez.  
14.Lada Dušan2010nez.  
15.Lada Tomáš2006nez.  
16.Mikeš Miloslav2006nez.  
17.Mikulík Martin1999nez.  
18.Novotný Martin2005nez.  
19.Placatka Hynek2009nez.  
20.Toužimská Leontýna2011nez.  
21.Voráčová Anna2009nez.  
22.Vargová Eliška2006nez.  
23.Skoumalová Ema2007nez.  
24.Ziková Aneta2011nez.  
STC Slaný D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5 
2.Ovčaříková Eva1957reg. muži 71.-80. 
3.Jarolímek Jiří1942reg. muži 71.-80. 
4.Kulich Vladimír1963reg. muži 81.-90. 
5.Zíma Jiří1968reg. muži 91.-100. 
6.Rambousek Zdeněk1964reg. muži 101.-110. 
7.Kulichová Lenka1995reg. muži 130,5 
8.Kulichová Jana1998reg. muži 149,5 
9.Wittenberg Adam2004reg. muži 149,5 
10.Zíma Michal1996nez.  
11.Valášek Jiří1952nez.  
STC Slaný E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Materna George1989reg. muži 70,5 
2.Chadima Ondřej2005reg. muži 71.-80. 
3.Hnilička Ondřej1994reg. muži 101.-110. 
4.Elicer Lukáš2010reg. muži 101.-110. 
5.Elicerová Pavlína1976reg. muži 110,5 
6.Rampa Ladislav1950reg. muži 110,5 
7.Kasner Vítek2008reg. muži 121.-130. 
8.Černý Zbyněk1970reg. muži 121.-130. 
9.Kasner Vít1973reg. muži 131.-149. 
10.Makarová Tereza2009reg. muži 131.-149. 
11.Kasnerová Martina1976reg. muži 149,5 
12.Curtis Floyd Samuel2007reg. muži 149,5 
13.Procházka Jan2008nez.  
14.Polák Štěpán2010nez.  
15.Zinke Dominik2010nez.  
16.Gajdošík Jakub2009nez.  
17.Grzonka Albert Jan2012nez.  
18.Kasnerová Karolína1999nez.  
TTC Slovan Kladno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Petr1959reg. muži 51-60 
2.Peltán Petr1956reg. muži 61-70 
3.Frolík Petr1953reg. muži 81-90 
4.Škach Pavel1952reg. muži 91-100 
5.Slabý Jiří1948reg. muži 81-90 
6.Škach Jaroslav1947reg. muži 101-110 
7.Preis František1933reg. muži 120 
8.Novotný Jiří1968nez. muži  
9.Pařízek František1971nez. muži  
KST Slatina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Petr1970reg. muži 71-80 
2.Barták Jiří1963reg. muži 81-90 
3.Laštovka Jiří1965reg. muži 81-90 
4.Schönfelder Jaroslav1948reg. muži 81-90 
5.Folbrecht Roman1964reg. muži 110,5 
6.Fritsch Václav1960reg. muži 121-130 
7.Javůrek Roman1970reg. muži 121-130 
8.Melkus Alan1959reg. muži 121-130 
9.Balada Luboš1962reg. muži 131-149 
10.Forro Luboš2002reg. muži 149,5 
11.Lukeš Jiří1975reg. muži 149,5 
12.Slyusar Khilda1992reg. ženy 149,5 
13.Šnajberk Václav1975reg. muži 149,5 
DTJ Sparta Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysoudil Jan1997kraj. muži 201-250 
2.Čižinský Zdeněk1957reg. muži 61-70 
3.Vojna Pavel1977reg. muži 71-80 
4.Vysoudil Tomáš1966reg. muži 91-100 
5.Lengál Ivo1967reg. muži 91-100 
6.Čižinský David1998reg. muži 101-110 
7.Brückner Tomáš1995reg. muži 121-130 
8.Janeček Petr1974reg. muži 121-130 
9.Fořt Bedřich1949reg. muži 130,5 
10.Kadlec Jiří1975reg. muži 131-149 
11.Plzák Miloš1965reg. muži 131-149 
12.Janeček Jakub2006reg. muži 149,5 
TTC Kladno "G"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybička Jan1986reg. muži 60,5 
2.Strejc Václav1969reg. muži 61-70 
3.Coubal Václav1993reg. muži 61-70 
4.Hálek Zdeněk1963reg. muži 61-70 
5.Petřík Ladislav1971reg. muži 111-120 
6.Mareš Jakub1992reg. muži 120,5 
7.Moš František1984reg. muži 131-149 
8.Švimberský Lukáš2003reg. muži 131-149 
9.Matějka Alfred1964reg. muži 131-149 
TTC Kladno "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lážnovský Jiří1959reg. muži 60,5 
2.Vospálek Miroslav1948reg. muži 61-70 
3.Čierný Jan1951reg. muži 61-70 
4.Bílý Josef1946reg. muži 80,5 
5.Fleislébr Jiří1969reg. muži 91-100 
6.Ebert Tomáš st.1962reg. muži 91-100 
7.Hlaváček Jan1952reg. muži 101-110 
8.Čurda František1959nez.  
9.Libovický Miroslav1957nez.  
TJ Sokol Dříň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Josef1954reg. muži 91-100 
2.Husák Jan1945reg. muži 91-100 
3.Rohlíček Zdeněk1964reg. muži 111-120 
4.Šimáček Milan1964reg. muži 111-120 
5.Hrkal Jan2001reg. muži 111-120 
6.Starý Jiří1964reg. muži 111-120 
7.Čampulka Karel1948reg. muži 130,5 
8.Kozel Josef1967reg. muži 131-149 
9.Liska Josef1946reg. muži 131-149 
10.Kozák Stanislav1981reg. muži 131-149 
11.Segmüller Robert1971reg. muži 131-149 
12.Tydrych Jiří1975reg. muži 131-149 
13.Rambousek Zdeněk1972reg. muži 131-149 
14.Jůzová Eliška2004reg. dky 131-149 
15.Hrudka Petr1956nez. muži  
TJ Sokol Stochov-Honice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Freiman Milan1967reg. muži 81-90 
2.Hudeček Josef1968reg. muži 91-100 
3.Šubrt Tomáš1965reg. muži 111-120 
4.Gniewek Michal1975reg. muži 111-120 
5.Krob Pavel1969reg. muži 111-120 
6.Dušek Petr1978reg. muži 131-149 
7.Libecajt Václav1952reg. muži 131-149 
8.Krobová Olga1979reg. muži 149,5 
9.Minichthaler Jan2006reg. muži 149,5 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy