Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž III.třídy
TTC Čechie Velká Dobrá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Menšík Štěpán2003nez.  
2.Vyšín Pavel1965nez.  
3.Mencl Aleš1978nez.  
4.Kalous Josef1955nez.  
5.Nosek Zdeněk1965nez.  
6.Jablonský Josef1955nez.  
7.Soukup Robert1975nez.  
8.Vyšín Jan1991nez.  
KST Slatina C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Folbrecht Roman1964reg. muži 110,5 
2.Fritsch Václav1960reg. muži 121-130 
3.Javůrek Roman1970reg. muži 121-130 
4.Melkus Alan1959reg. muži 121-130 
5.Balada Luboš1962reg. muži 131-149 
6.Forro Luboš2002reg. muži 149,5 
7.Lukeš Jiří1975reg. muži 149,5 
8.Slyusar Khilda1992reg. ženy 149,5 
9.Šnajberk Václav1975reg. muži 149,5 
DTJ Sparta Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lengál Ivo1967reg. muži 91-100 
2.Čižinský David1998reg. muži 101-110 
3.Brückner Tomáš1995reg. muži 121-130 
4.Janeček Petr1974reg. muži 121-130 
5.Fořt Bedřich1949reg. muži 130,5 
6.Kadlec Jiří1975reg. muži 131-149 
7.Plzák Miloš1965reg. muži 131-149 
8.Janeček Jakub2006reg. muži 149,5 
TTC Kladno "H"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fleislébr Jiří1969reg. muži 91-100 
2.Ebert Tomáš st.1962reg. muži 91-100 
3.Hlaváček Jan1952reg. muži 101-110 
4.Petřík Ladislav1971reg. muži 111-120 
5.Moš František1984reg. muži 131-149 
6.Matějka Alfred1964reg. muži 131-149 
7.Švimberský Lukáš2003reg. muži 131-149 
8.Procházka Michal2000reg. muži 149,5 
9.Mejdr Filip2004reg. muži 149,5 
10.Zoubek Jan2005reg. muži 149,5 
11.Čurda František1959nez.  
12.Libovický Miroslav1957nez.  
TJ Sokol Dříň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Stanislav1981reg. muži 131-149 
2.Segmüller Robert1971reg. muži 131-149 
3.Tydrych Jiří1975reg. muži 131-149 
4.Rambousek Zdeněk1972reg. muži 131-149 
5.Jůzová Eliška2004reg. dky 131-149 
6.Hrudka Petr1956nez. muži  
TJ Sokol Dříň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrkal Jan2001reg. muži 111-120 
2.Starý Jiří1964reg. muži 111-120 
3.Čampulka Karel1948reg. muži 130,5 
4.Kozel Josef1967reg. muži 131-149 
5.Liska Josef1946reg. muži 131-149 
TJ Viktorie Černuc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nývlt Lukáš1991reg. muži 74 
2.Nývlt Radek1973reg. muži 104 
3.Drmota Miroslav1950reg. muži 105 
4.Koucký Jindřich1977reg. muži 119 
5.Vojtek Branislav1973reg. muži 120,5 
6.Polomini Petr1973reg. muži 122 
7.Nývlt Tomáš2001reg. muži 149,5 
TJ Sokol Stochov-Honice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krob Pavel1969reg. muži 111-120 
2.Dušek Petr1978reg. muži 131-149 
3.Libecajt Václav1952reg. muži 131-149 
4.Krobová Olga1979reg. muži 149,5 
5.Minichthaler Jan2006reg. muži 149,5 
6.Jedlička Patrik2009reg. muži 149,5 
7.Janouš Adam ml.2009nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy