Soupisky
Okresní přebor V
TJ Slavoj Čerčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panenka Antonín1948reg. muži 151.-200. 
2.Ševera Michal1949reg. muži 201.-250. 
3.Kodl Miloslav1954reg. muži 201.-250. 
4.Tomašovič Ivo1991reg. muži 201.-250. 
5.Matoušek Václav ml.1979reg. muži 201.-250. 
6.Novotný Jaroslav1964reg. muži 250N 
7.Jelen Martin1973reg. muži 250N 
8.Matoušek Matěj2008reg. mži 251.-296. 
9.Capouch Stanislav1965nez. muži  
10.Dvořáček Adam2006nez. sži  
11.Dvořáček Lukáš2008nez. mži  
12.Dvořáček Petr1973nez. muži  
13.Matoušek Václav st.1948nez. muži  
14.Síbrt Radek1975nez. muži  
TJ Sokol Nesvačily B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lízner Stanislav1955reg. muži 151.-200 
2.Burský Vít1983reg. muži 201.-250 
3.Dráb Radomil1960reg. muži 201.-250 
4.Dolejší Jaroslav1980reg. muži 201.-250 
5.Klíma Josef1985reg. muži 251.-296 
6.Macháček Filip1974reg. muži 201.-250 
7.Svejkovský Milan1976reg. muži 201.-250 
8.Dráb Martin1985reg. muži 300N 
Sokol Louňovice pod Blaníkem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Josef1952reg. muži 200N 
2.Kahoun Josef nejml.2006reg. muži 201-250 
3.Kahoun Josef ml.1978reg. muži 201-250 
4.Robertson Samuel2003reg. muži 201-250 
5.Matoušek Jan2007reg. muži 251-296 
6.Suk František2005reg. muži 251-296 
7.Tichá Lenka1988reg. muži nez 
8.Suk Jiří2007reg. muži nez 
KST Týnec nad Sázavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Jiří1953reg. muži 150N 
2.Masojídek Jiří1948reg. muži 151-200 
3.Šafrata Miroslav1952nez.  
4.Souček Pavel1955nez.  
5.Kyncl Jakub2007nez.  
6.Hlaváček Václav2006nez.  
7.Fousek Petr2007nez.  
8.Beránek Tomáš2006nez.  
9.Hlaváček Jakub2009nez.  
SK Bystřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušková Zuzana2001reg. dky 201-250 
2.Randa David1979reg. muži 201-250 
3.Barák Luboš1972reg. muži 201-250 
4.Křivánek Matyáš2007reg. sži 251-296 
5.Šach Jiří1983nez. muži  
6.Jedlan Jaroslav1973nez. muži nezařazen 
SK Bystřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Jakub2007reg. sži 201-250 
2.Nedvěd Karel1946reg. muži 201-250 
3.Křivánek Dalibor2008reg. sži 201-250 
4.Hendrych Ondřej2006reg. sži 201-250 
5.Ebert Richard2006reg. sži 201-250 
6.Šímová Lucie2009reg. sžy 251-296 
7.Hnátek Filip2006nez. sži  
8.Šefčík Marek2008nez. mži  
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Kristýna2002reg. muži 3. 
2.Poláková Veronika ml.2008reg. muži 31.-50. 
3.Čížová Tereza2006reg. muži 31.-50. 
4.Holejšovská Anna2008reg. muži 51.-70. 
5.Kupsa Radim2008reg. muži 201.-250. 
6.Kupsa Tomáš2008reg. muži 201.-250. 
7.Maršíčková Laura2011reg. muži 251.-296. 
8.Budilová Ella2012reg. muži 251.-296. 
9.Horáková Iveta2009reg. muži 251.-296. 
10.Kriglová Denisa2009reg. muži 251.-296. 
11.Müllerová Sofie2010reg. muži 251.-296. 
12.Polyak Patrik2007nez.  
13.Štauberová Adéla2006nez.  
14.Plešnerová Yveta2011nez.  
15.Jaroš Miroslav2008nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy