Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor
TJ Sokol Ondratice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
2.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
3.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
4.Jeřábek Jakub2001reg. muži 31.-50. 
5.Vystavěl Jakub1988reg. muži 31.-50. 
6.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
7.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
8.Beneš Jan st.1960reg. muži 71.-100. 
9.Makoš Marián1984reg. muži 71.-100. 
10.Malík Miroslav st.1977reg. muži 71.-100. 
11.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
12.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
13.Kořínek Stanislav1968reg. muži 101.-150. 
14.Makoš Pavel1986reg. muži 101.-150. 
15.Malík Miroslav ml.2004reg. muži 101.-150. 
16.Říha Luděk1958reg. muži 151.-197. 
TJ Sokol Němčice nad Hanou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplocký Petr ml.1989reg. muži 51.-70. 
2.Diviš Marek1976reg. muži 51.-70. 
3.Válek Jiří1965reg. muži 51.-70. 
4.Doležal Alois1980reg. muži 51.-70. 
5.Coufalík Jaroslav1973reg. muži 101.-150. 
6.Oplocký Petr st.1965reg. muži 151.-197. 
7.Kroupa Zdeněk1962reg. muži 151.-197. 
8.Přidal Petr st.1967nez.  
9.Richter Antonín1938nez.  
10.Bartošík Pavel2003nez.  
11.Bartošík Michal2006nez.  
12.Coufalík Jakub2006nez.  
13.Janík Šimon2007nez.  
14.Jeřábek Jan2007nez.  
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Pavel1960kraj. muži 201.-231. 
2.Ošlejšek Ladislav1969kraj. muži 201.-231. 
3.Pírek Lukáš1993reg. ženy 31.-50. 
4.Pírek Ladislav1984reg. muži 51.-70. 
5.Kubalčík Jan1972reg. muži 71.-100. 
6.Dostál Lukáš1986reg. muži 71.-100. 
7.Snášel Petr1974reg. muži 101.-150. 
8.Novák Petr1972reg. muži 101.-150. 
9.Vysloužil Oldřich ml.1995reg. muži 101.-150. 
10.Novák Adam1997reg. muži 151.-197. 
11.Pleska Stanislav1960reg. muži 151.-197. 
12.Popelka Zdeněk1954reg. mži 151.-197. 
13.Vysloužil Ondřej2002reg. muži 151.-197. 
14.Šubert František1956reg. muži 151.-197. 
TJ Sokol Čehovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Lukáš1987reg. muži 51-70 
2.Růžička Luboš1998reg. muži 51-70 
3.Kardinál Tomáš1973reg. muži 71-100 
4.Kunert Pavel1975reg. muži 71-100 
5.Mlčoch Miloš1964reg. muži 71-100 
6.Růžička Svatopluk1943reg. muži 101-150 
7.Kunert Lukáš2007reg. muži 151-197 
8.Růžička Lubomír1972reg. muži 197 
TJ Sokol Čechovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahn Michal1974reg. muži 21-30 
2.Kolík Petr1965reg. muži 31-50 
3.Šťastný Petr1973reg. muži 31-50 
4.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
5.Šteigl Šimon2005reg. muži 51-70 
6.Velešík Josef1967reg. muži 71-100 
7.Fréhar Jan1983reg. muži 71-100 
8.Havlíček Ondřej2003reg. muži 101-150 
9.Čížek Tomáš1990reg. muži 101-150 
10.Weisser Radim2001reg. muži 101-150 
11.Otava Jan1979reg. muži 101-150 
12.Benek Jaromír ml.2007reg. muži 101-150 
13.Dušek Viktor2003reg. muži 151-197 
14.Šťastný David2004reg. muži 151-197 
15.Poslušný Ondřej2007reg. muži 151-197 
16.Pokorný Adam2005reg. muži 151-197 
17.Krňová Anna2009reg. muži 151-197 
18.Mráček Tomáš2004reg. muži 151-197 
SDH Dětkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Petr1964reg. muži 31-50 
2.Petyrek Vladislav ml.1985reg. muži 31-50 
3.Knichal Martin1977reg. muži 31-50 
4.Korda Jiří1962reg. muži 31-50 
5.Švéda Viktor1979reg. muži 31-50 
6.Švéda Radslav1949reg. muži 31-50 
7.Petýrek Vladislav st.1954reg. muži 51-70 
8.Hybl Martin1995reg. muži 71-100 
9.Danyi Petr1999reg. muži 71-100 
10.Juráček Michal1977reg. muži 101-150 
11.Knichal Jaroslav1952reg. muži 101-150 
12.Melka Květoslav1952reg. muži 101-150 
13.Buřt Petr1962reg. muži 151-188 
14.Švéda Adam2004reg. muži 151-188 
TJ Sokol Brodek u Prostějova
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fára Jindřich1995reg. muži 31-50 
2.Gregor Michal1981reg. muži 51-70 
3.Švécarová Pavla1984reg. ženy 51-70 
4.Jelínek Karel1965reg. muži 71-100 
5.Širila Jaroslav1985reg. muži 71-100 
6.Dvořák Zdeněk1972reg. muži 101-150 
7.Jelínek Michal1989reg. muži 101-150 
8.Oulehla Jaromír1961reg. muži 101-150 
9.Soldán Martin1973reg. muži 151-197 
10.Hynek František2005reg. dci 151-197 
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný Jaroslav2000reg. muži 51-70 
2.Dvorský Dušan1966reg. muži 71-100 
3.Zavadil Roman1971reg. muži 101-150 
4.Zbořil Radek1967reg. muži 101-150 
5.Tesárek Pavel1973reg. muži 101-150 
6.Kořenek Martin1975reg. muži 151-197 
KST Ohrozim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Pavel1975reg. muži 21-30 
2.Gottwald Tomáš1972reg. muži 31-50 
3.Chmelař Ondřej1986reg. muži 31-50 
4.Piňos Zbyněk1972reg. muži 71-100 
5.Kamaryt Stanislav1978reg. muži 71-100 
6.Trnkal Pavel1963reg. muži 71-100 
7.Walter Tomáš2003reg. muži 101-150 
8.Bartoš Miroslav1968reg. muži 151-197 
9.Bartoš Tobias2007reg. muži 151-197 
10.Dvořák Zdeněk1948reg. muži 151-197 
11.Eliáš Petr1973reg. muži 151-197 
12.Haboň Milan1961reg. muži 151-197 
13.Veselý Tomáš2006reg. muži 151-197 
14.Vrba Jiří1966reg. muži 151-197 
TJ Sokol Otaslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krátký Jan1994reg. muži 71.-100. 
2.Daněček Lukáš1990reg. muži 71.-100. 
3.Dofek Luboš1967reg. muži 101.-150. 
4.Kadlčík Vlastimil1976reg. muži 101.-150. 
5.Slavík Petr1973reg. muži 151.-197. 
6.Antoníček Josef1970reg. muži 151.-197. 
TJ Sokol Otaslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krátký Jaroslav1958reg. muži 51.-70. 
2.Daněček Zdeněk1962reg. muži 51.-70. 
3.Kořínek Petr1972reg. muži 71.-100. 
4.Horna Michal1999reg. muži 101.-150. 
5.Hochman Libor1962reg. muži 101.-150. 
6.Jansa Martin1999reg. muži 151.-197. 
7.Patková Markéta1973nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy