Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž
TJ Sokol Ondratice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vystavěl Jakub1988reg. muži 31.-50. 
2.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
3.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
4.Adamíková Dagmar1994reg. muži 71.-100. 
5.Beneš Jan st.1960reg. muži 71.-100. 
6.Makoš Marián1984reg. muži 71.-100. 
7.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
8.Makoš Pavel1986reg. muži 101.-150. 
9.Zouhar Miloš1978reg. muži 151.-197. 
TJ Sokol Ondratice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Miroslav st.1977reg. muži 71.-100. 
2.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
3.Kořínek Stanislav1968reg. muži 101.-150. 
4.Malík Miroslav ml.2004reg. muži 101.-150. 
5.Říha Luděk1958reg. muži 151.-197. 
6.Vláčil Libor1971reg. muži 151.-197. 
7.Frelich Jiří1970nez. muži  
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubalčík Jan1972reg. muži 71.-100. 
2.Dostál Lukáš1986reg. muži 71.-100. 
3.Snášel Petr1974reg. muži 101.-150. 
4.Novák Petr1972reg. muži 101.-150. 
5.Vysloužil Oldřich ml.1995reg. muži 101.-150. 
6.Novák Adam1997reg. muži 151.-197. 
7.Vysloužil Ondřej2002reg. muži 151.-197. 
8.Pleska Stanislav1960reg. muži 151.-197. 
9.Popelka Zdeněk1954reg. mži 151.-197. 
10.Šubert František1956reg. muži 151.-197. 
11.Navrátilová Daniela2004reg. dky nez. 
12.Dragoun Oliver2003reg. dci nez. 
13.Kvapil Oldřich ml.2004reg. dci nez. 
TJ Sokol Plumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk David1979reg. muži 71.-100. 
2.Schwarz Rudolf1961reg. muži 101.-150. 
3.Vyskočil Petr1956reg. muži 101.-150. 
4.Zelený Miloš1971reg. muži 101.-150. 
5.Komínek Tomáš1979reg. muži 101.-150. 
6.Marušinec Rostislav1963reg. muži 101.-150. 
7.Lužný Radek1975reg. muži 101.-150. 
8.Přikryl Martin1978reg. muži 101.-150. 
9.Šmudla Roman1989reg. muži 101.-150. 
10.Vaňák Pavel st.1949reg. muži 101.-150. 
TJ Sokol Čechovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fréhar Jan1983reg. muži 71-100 
2.Weisser Radim2001reg. muži 101-150 
3.Čížek Tomáš1990reg. muži 101-150 
4.Otava Jan1979reg. muži 101-150 
5.Zapletal Josef1961reg. muži 101-150 
6.Šťastný František1974reg. muži 151-197 
7.Melzer Jiří1981reg. muži 151-197 
8.Dušek Viktor2003reg. muži 151-197 
SDH Bílovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupa Jaroslav1971reg. muži 101-150 
2.Barták Michal1981reg. muži 101-150 
3.Krupa Petr1967reg. muži 101-150 
4.Staněk Vladimír1974reg. muži 101-150 
5.Tesař Vladimír1986reg. muži 101-150 
6.Vítek Jaroslav1967reg. muži 151-197 
SDH Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Petr1963reg. muži 101-150 
2.Synek Pavel1974reg. muži 101-150 
3.Dokoupil Tibor1964reg. muži 151-197 
4.Švéda Rostislav1968reg. muži 151-197 
5.Kobza Vítězslav1969reg. muži Nez. 
6.Svoboda Matyáš2006reg. muži Nez. 
Babylon Brodek u Konice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klemeš Zdeněk1968reg. muži 71.-100. 
2.Leskovec Václav1950reg. muži 101.-150. 
3.Páleníček Michal1988reg. muži 101.-150. 
4.Podhorný Zdeněk1971reg. muži 151-188 
5.Šmíd Vladimír1965reg. muži 101.-150. 
SDH Dětkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švéda Radslav1949reg. muži 31-50 
2.Švéda Viktor1979reg. muži 31-50 
3.Petýrek Vladislav st.1954reg. muži 51-70 
4.Danyi Petr1999reg. muži 71-100 
5.Hybl Martin1995reg. muži 71-100 
6.Juráček Michal1977reg. muži 101-150 
7.Knichal Jaroslav1952reg. muži 101-150 
8.Melka Květoslav1952reg. muži 101-150 
9.Buřt Petr1962reg. muži 151-188 
10.Švéda Adam2004reg. muži 151-188 
TJ Sokol Brodek u Prostějova B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Širila Jaroslav1985reg. muži 71-100 
2.Dvořák Zdeněk1972reg. muži 101-150 
3.Jelínek Michal1989reg. muži 101-150 
4.Oulehla Jaromír1961reg. muži 101-150 
5.Hynek František2005reg. dci 151-197 
6.Soldán Martin1973reg. muži 151-197 
7.Bořil Miloš1966reg. muži 151-197 
8.Škop Ivo1951nez. muži  
9.Valný Rudolf1966nez. muži  
10.Smékal Petr1986nez. muži  
11.Holík Tomáš1976nez. muži  
TJ Sokol Čechovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šteigl Šimon2005reg. muži 51-70 
2.Havlíček Ondřej2003reg. muži 101-150 
3.Benek Jaromír ml.2007reg. muži 101-150 
4.Šťastný David2004reg. muži 151-197 
5.Pokorný Adam2005reg. muži 151-197 
6.Poslušný Ondřej2007reg. muži 151-197 
7.Krňová Anna2009reg. muži 151-197 
8.Mráček Tomáš2004reg. muži 151-197 
9.Mazal Matyáš2004nez.  
10.Pavlín Viktor2004nez.  
11.Bartoň Radovan2005nez.  
12.Kaláb Ondřej2008nez.  
13.Liška Pavel2004nez.  
14.Němec Milan2008nez.  
15.Šťastný Pavel1972nez.  
16.Zeidlerová Simona2007nez.  
KST Ohrozim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnkal Pavel1963reg. muži 71-100 
2.Kamaryt Stanislav1978reg. muži 71-100 
3.Walter Tomáš2003reg. muži 101-150 
4.Bartoš Miroslav1968reg. muži 151-197 
5.Bartoš Tobias2007reg. muži 151-197 
6.Dvořák Zdeněk1948reg. muži 151-197 
7.Eliáš Petr1973reg. muži 151-197 
8.Haboň Milan1961reg. muži 151-197 
9.Veselý Tomáš2006reg. muži 151-197 
10.Vrba Jiří1966reg. muži 151-197 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy