Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2A
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100. 
2.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
3.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
4.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
5.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
6.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
7.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
8.Jeřábek Jakub2001reg. muži 31.-50. 
9.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
10.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
11.Malík Miroslav st.1977reg. muži 71.-100. 
12.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
TJ Sigma Cidemat Hranice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sohr Radovan1965reg. muži 31-50 
2.Jemelka Libor1975reg. muži 31-50 
3.Jemelka Ivan1980reg. muži 31-50 
4.Klos Otto1944reg. muži 51-100 
5.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-100 
6.Březík Lukáš1980reg. muži 51-100 
7.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 51-100 
8.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
9.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 101-150 
10.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
11.Kaspar Michal2001reg. muži 101-150 
12.Zavadil Dominik2001reg. muži 151-200 
13.Němeček Ladislav1948reg. muži 151-200 
Sportklub Štarnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holiš Roman1972kraj. muži 71-100 
2.Chytil Miroslav1949kraj. muži 101-150 
3.Paděra Pavel1969kraj. muži 151-200 
4.Vojtěch Bryks2002kraj. muži 151-200 
5.Běhal Jeroným1966kraj. muži 151-200 
6.Mynařík Alfons1969kraj. muži 201-231 
7.Martinů Jiří ml.1987kraj. muži N 
8.Naňák Libor1969kraj. muži N 
9.Pavlica Zdeněk1976kraj. muži N 
10.Procházka Zdeněk1952kraj. muži N 
T.J. Sokol Olomouc Neředín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
2.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 71.-100. 
3.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
4.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
5.Holík Petr1979kraj. muži 101.-150. 
6.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 101.-150. 
7.Kovačík Roman1988kraj. muži 101.-150. 
8.Zapletal Jan1983kraj. muži 151.-200. 
9.Rybnikář Petr1969kraj. muži 151.-200. 
10.Němčák Mikuláš2001kraj. muži 151.-200. 
11.Sklenář Jakub2001kraj. muži 201.-231.N 
12.Kroutil Tomáš1995kraj. muži nez. 
13.Chromec Martin1972kraj. muži nez. 
14.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži nez. 
15.Běhal Milan1953kraj. muži nez. 
16.Beneš Kryštof2003kraj. muži nez. 
17.Černý Marek1974kraj. muži nez. 
18.Holíková Vendula1983kraj. ženy nez. 
19.Pech Michal1982kraj. muži nez. 
TJ Sokol Kojetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odehnal Jakub1982kraj. muži 101-150 
2.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 151-200 
3.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151-200 
4.Bureš Miroslav2002kraj. muži 151-200N 
5.Pištělák Martin1981reg. muži 51-100 
6.Zítka Tomáš1977reg. muži 51-100 
7.Dujava Peter1968reg. muži 101-150 
8.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
9.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
10.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
11.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
12.Zedníček Martin1970reg. muži 151-200 
13.Včeláková Stanislava1993reg. ženy 151-200 
14.Svobodník Miroslav1961reg. muži 201-250 
15.Frydrych Rudolf1943nez. muži  
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 22-30 
2.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
3.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
4.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
5.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
6.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 51-70N 
7.Krudenc Martin1975kraj. muži 151-200 N 
8.Kubík David1981reg. muži 51-100 
9.Holub Oto1962reg. muži 51-100 
10.Pospíšilová Carmen1972reg. muži 51-100 
11.Cápík Antonín1972reg. muži 51-100 
12.Dvouletý Dan1977reg. muži 101-150 
13.Zachrla Radim1979reg. muži 101-150 
14.Gerhát Michal1997reg. muži 101-150 
15.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
16.Severa Milan nejml.2006reg. muži 201-250N 
17.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 51.-70.Střídavý start z SK Přerov
TJ Sokol Tovačov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Radek1997kraj. muži 101.-150. 
2.Horák Milan1966kraj. muži 151.-200. 
3.Otáhal Vlastimil1955kraj. muži 151.-200. 
4.Ginter Martin1971kraj. muži 151.-200. 
5.Nohejl Tomáš1974kraj. muži 151.-200.N 
6.Vojtašek Miroslav1969kraj. muži 201.-231. 
7.Malec Jan1978reg. muži 51.-100. 
8.Půr Martin1999reg. muži 51.-100. 
9.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101.-150. 
10.Macháček Pavel1973reg. muži 101.-150.N 
11.Polčák Pavel1958reg. muži 101.-150. 
12.Smolka Marek1999reg. muži 151.-200. 
13.Lexmann Lubomír1955reg. muži 151.-200. 
14.Frehar Jiří1949reg. muži 201.-250. 
15.Urbanec Radek1980reg. muži 201.-250. 
T.J. Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapčuch Josef1968kraj. muži 51.-70. 
2.Coufal Jindřich1993kraj. muži 101.-150. 
3.Šauer Miloš1965kraj. muži 101.-150. 
4.Vémola Martin1985kraj. muži 151.-200. 
5.Janhuba Radomír1954kraj. muži 101.-150. 
6.Suchý Filip2001kraj. muži 151.-200. 
7.Sedlář Michal1973kraj. muži 201.-231. 
8.Gabrhel Vladimír1974nez. muži  
9.Kubánek Martin1986nez. muži  
10.Pischel Jiří1941nez. muži  
11.Kocurek Jiří1968nez. muži  
TJ Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benek Tomáš1995kraj. muži 71-100 
2.Chytil Milan1965kraj. muži 151-200 
3.Pekař René1972kraj. muži 151-200 
4.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
5.Benek Jaromír1962kraj. muži 201-231N 
6.Jahn Michal1974reg. muži 21-30 
7.Kolík Petr1965reg. muži 31-50 
8.Šťastný Petr1973reg. muži 31-50 
9.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
10.Šteigl Šimon2005reg. muži 51-70 
11.Velešík Josef1967reg. muži 71-100 
12.Fréhar Jan1983reg. muži 71-100 
13.Havlíček Ondřej2003reg. muži 101-150 
14.Čížek Tomáš1990reg. muži 101-150 
15.Otava Jan1979reg. muži 101-150 
16.Weisser Radim2001reg. muži 101-150 
17.Benek Jaromír ml.2007reg. muži 101-150 
18.Dušek Viktor2003reg. muži 151-197 
19.Šťastný David2004reg. muži 151-197 
20.Poslušný Ondřej2007reg. muži 151-197 
21.Pokorný Adam2005reg. muži 151-197 
22.Krňová Anna2009reg. muži 151-197 
23.Mráček Tomáš2004reg. muži 151-197 
TJ Sokol Němčice nad Hanou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Válek Vít1970kraj. muži 151.-200. 
2.Palásek Martin1991kraj. muži 201.-231. 
3.Kadlík Vladimír1977kraj. muži 201.-231. 
4.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-231. 
5.Doležal Alois1980reg. muži 51.-70. 
6.Oplocký Petr ml.1989reg. muži 51.-70. 
7.Válek Jiří1965reg. muži 51.-70. 
8.Diviš Marek1976reg. muži 51.-70. 
9.Coufalík Jaroslav1973reg. muži 101.-150. 
10.Kroupa Zdeněk1962reg. muži 151.-197. 
11.Oplocký Petr st.1965reg. muži 151.-197. 
Základna Hnoyland Hnojice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tkaczik Jan2004kraj. dci 10 
2.Kolář Jakub2003kraj. dci 11Hostování z TJ Tatran Litovel z.s.
3.Zuština Lukáš2004kraj. dci 13 
4.Kořenek Václav2003kraj. dci 16 
5.Šolle Radovan2006kraj. dci 17Hostování z T.J. Sokol Olomouc Neředín z.s.
6.Romanovský Jakub2003kraj. dci 18 
7.Vagner Vojtěch2004kraj. dci 12Střídavý start z Rekreační sporty Bystrovany
8.Škvor Ondřej2003kraj. dci 15Střídavý start z Rekreační sporty Bystrovany
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Oldřich st.1977kraj. muži 71.-100. 
2.Novák Dominik2001kraj. muži 101.-150. 
3.Hrůza Pavel1971kraj. muži 151.-200. 
4.Krampla Jiří1975kraj. muži 201.-231. 
5.Franc Pavel1960kraj. muži 201.-231. 
6.Ošlejšek Ladislav1969kraj. muži 201.-231. 
7.Pírek Lukáš1993reg. ženy 31.-50. 
8.Pírek Ladislav1984reg. muži 51.-70. 
9.Dostál Lukáš1986reg. muži 71.-100. 
10.Kubalčík Jan1972reg. muži 71.-100. 
11.Snášel Petr1974reg. muži 101.-150. 
12.Novák Petr1972reg. muži 101.-150. 
13.Vysloužil Oldřich ml.1995reg. muži 101.-150. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy