Soupisky
1. třída A muži
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
2.Juhasz Martin1981kraj. muži 151-200 
3.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
4.Marat Filip2002kraj. muži 151-200 
5.Bialas Filip1998kraj. muži 151-200 
6.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
7.Šimeček Jan1995kraj. muži 201-250 
8.Vožický Bohumil1957kraj. muži 250 N 
9.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 251-300 
10.Růžička Dominik1998kraj. muži 251-300 
SK Start Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rys Vilém1969kraj. muži 81-100 
2.Sladovník Daniel1966kraj. muži 101-150 
3.Němeček Jiří1963kraj. muži 101-150 
4.Kafuněk David1971kraj. muži 151-200 
5.Rybář Martin1963kraj. muži 201-250 
6.Bauer Jan1993kraj. muži 251-300 
7.Adášek Jan1961kraj. muži 251-300 
8.Kala Petr1962kraj. muži 301-350 
9.Havel Jiří1976kraj. muži 351-400 
10.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
11.Kořének František2002kraj. muži 201-250Střídavý start z Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha
12.Melíšek Martin2002reg. muži 71.-100.Střídavý start z Stolní tenis Benešov
TJ Sokol Michle C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
2.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
3.Votípka Emanuel1943kraj. muži 201-250 
4.Kučala Viktor1968kraj. muži 201-250 
5.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 250 N 
6.Ambrož Jiří1947kraj. muži 251-300 
7.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 251-300 
8.Kucharčík Jan1992kraj. muži 251-300 
9.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 251-300 
10.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251-300 
11.Haralík Stanislav1948kraj. muži 301-350 
Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Pavel1977kraj. muži 101-150 
2.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
3.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
4.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
5.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
6.Filip Michal1971kraj. muži 250N 
7.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 251-300 
8.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 251-300 
9.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-350 
10.Matuna Václav1957kraj. muži 301-350 
11.Veletová Ilona1973nez.  
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Josef1992kraj. muži 101-150 
2.Řepík Jaroslav1977kraj. muži 101-150 
3.Kubera František1962kraj. muži 201-250 
4.Mazánek Jiří1975kraj. muži 251-300 
5.Liška Marek1994kraj. muži 251-300 
6.Čapek Karel1962kraj. muži 301-350 
7.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301-350 
8.Ulrych Jiří1975kraj. muži 301-350 
9.Kačinetz Alan1965kraj. muži 351-400 
10.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
11.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 401-500 
12.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Radek1980kraj. muži 101-150 
2.Hargaš Martin1976kraj. muži 101-150cizinec 
3.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151-200 
4.Hondlík Josef1966kraj. muži 151-200 
5.Budík Bohuslav1980kraj. muži 151-200 
6.Lebl Ondřej1990kraj. muži 200 N 
7.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
8.Veselý Luboš1965kraj. muži 251-300 
9.Tůma Ladislav1978kraj. muži 251-300 
10.Král Lukáš1984kraj. muži 251-300 
11.Satorie Michal1974kraj. muži 301-350 
12.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 301-350 
13.Fišer Petr1983kraj. muži 301-350 
14.Pacák Miroslav1969kraj. muži 351-400 
15.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 401-500 
16.Fišer Martin1959kraj. muži 401-500 
17.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
18.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
19.Siblík Michal1977kraj. muži 700 N 
20.Adam Václav1998kraj. muži 700 N 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Jiří1963kraj. muži 100N 
2.Hamáček Jan1958kraj. muži 201-250 
3.Vančura Filip1987kraj. muži 201-250 
4.Břicháček David1978kraj. muži 251-300 
5.Baier Miroslav1991kraj. muži 251-300 
6.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
7.Veselý Filip2001kraj. muži 351-400 
8.Dolanský Roman1973kraj. muži 401-500 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975kraj. muži 101. - 150. 
2.Pospíšil David1979kraj. muži 101. - 150. 
3.Zahrádka David1995kraj. muži 101. - 150. 
4.Bohumský Petr1971kraj. muži 151. - 200. 
5.Diblíková Klára1997kraj. muži 201. - 250. 
6.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 251. - 300. 
7.Pfleger Michal2003kraj. muži 501. - 600. 
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Oto1987kraj. muži 61-80 
2.Fišar Martin1978kraj. muži 101-150 
3.Pour Tomáš1999kraj. muži 101-150 
4.Rulec Jakub1981kraj. muži 101-150 
5.Švec Radek1986kraj. muži 101-150 
6.Provazník Petr1971kraj. muži 151-200 
7.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
8.Žambokréthyová Milena1989kraj. muži 201-250cizinec 
9.Stehlík Martin1977kraj. muži 251-300 
10.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 301-350 
11.Lüder Jan1969kraj. muži 301-350 
12.Kolda Petr1972kraj. muži 351-400 
13.Obraz Martin1966kraj. muži 401-500 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 81-100 
2.Kutil Jan1964kraj. muži 151-200 
3.Černý Martin1979kraj. muži 151-200 
4.Duchoslav Petr1977kraj. muži 151-200 
5.Štencek Jiří1987kraj. muži 300N 
6.Pešek Miroslav1986kraj. muži 351-400 
7.Dalešický Josef1963kraj. muži 351-400 
8.Vokál Roman1997kraj. muži 401-500 
9.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
10.Kalista Jan1979kraj. muži 501-600 
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
2.Chlumský Petr1996kraj. muži 101-150 
3.Rulc Lukáš2003kraj. muži 151-200 
4.Jirka Lukáš1999kraj. muži 151-200 
5.Herrmann Vít1973kraj. muži 151-200 
6.Cousin Jean-Baptiste1988kraj. muži 201-250cizinec 
7.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
8.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
9.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
10.Kubový Petr1960kraj. muži 201-250 
11.Škopková Věra1994kraj. muži 251-300 
12.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
13.Bruk Martin2002kraj. muži 251-300 
TJ Sokol Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži 101-150 
2.Zubčák Patrik1976kraj. muži 151-200cizinec 
3.Semrád Martin1975kraj. muži 151-200 
4.Roziňák Jan1979kraj. muži 151-200 
5.Vidlák Miloš1983kraj. muži 151-200 
6.Jírovec Martin1960kraj. muži 201-250 
7.Čečák Milan1978kraj. muži 201-250 
8.Procházka Ondřej1983kraj. muži 201-250 
9.Klempířová Jiřina1967nez.  
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Štěpán1997kraj. muži 61-80 
2.Křehnáč Milan1973kraj. muži 151-200 
3.Charvát René1979kraj. muži 201-250 
4.Vich Pavel1948kraj. muži 201-250 
5.Němec Marek1995kraj. muži 251-300 
6.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 301-350 
7.Šprongl Jaroslav1972kraj. muži 301-350 
8.Kaděrka Rudolf1971kraj. muži 351-400 
9.Chmelík David1969kraj. muži 401-500 
10.Farář Petr1979kraj. muži 401-500 
11.Richter Jan1973kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píšan Ondřej1984kraj. muži 151-200 
2.Prokš Vladimír1961kraj. muži 201-250 
3.Tichý Květoslav1950kraj. muži 201-250 
4.Hruška Jan1969kraj. muži 251-300 
5.Chadt Jiří1978kraj. muži 251-300 
6.Vančura Karel1990kraj. muži 251-300 
7.Pluska Oleh1970kraj. muži 351-400cizinec 
8.Iwabe Takahiro1973kraj. muži Ncizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy