Soupisky
5. třída B muži
TJ Malešice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
2.Tomek Jakub1966kraj. muži 401-500 
3.Zseller Jiří1975kraj. muži 401-500 
4.Marek Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
5.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 601-700 
6.Vanka Petr1965kraj. muži 701-800 
7.Tichý Pavel1969kraj. muži 800 N 
8.Skoupý Libor1968kraj. muži N 
9.Karpíšek Miloš1955kraj. muži N 
10.Vydra Matěj1992kraj. muži N 
11.GAO YANMING1971kraj. muži Ncizinec 
TTC Elizza Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
2.Ošmera Jan2006kraj. muži 501-600 
3.Puk Jaroslav1973kraj. muži 501-600 
4.Kaňka Filip2005kraj. muži 601-700 
5.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501-600 
6.Lebeda Lukáš2009kraj. muži 701-800 
7.Puk David2005kraj. muži 701-800 
8.Rosa Vladimír1969kraj. muži 701-800 
9.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
10.Petrtýl Šimon2008kraj. muži 800 N 
11.Procházka Šimon2003kraj. muži 800 N 
12.Podrazký Adam2007kraj. muži 850 N 
13.Rosová Kateřina2001kraj. muži N 
14.Vránová Helena1976kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rod Karel1960kraj. muži 501-600 
2.Zajíček Luděk1947kraj. muži 600 N 
3.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
4.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
5.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701-800 
6.Laube Martin2009kraj. mži 28Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
7.Lodek Jan1966nez. muži  
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Petr1956kraj. muži 401-500 
2.Berný Lukáš1950kraj. muži 501-600 
3.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501-600 
4.Koubek Arnošt1956kraj. muži 501-600 
5.Totzauer Karel1941kraj. muži 601-700 
6.Hezina Jiří1945kraj. muži 701-800 
7.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 800N 
8.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži N 
9.Hrubý Václav1944kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Petr1985kraj. muži 401-500 
2.Hoang Bien1958kraj. muži 500Ncizinec 
3.Marášek Dominik1994kraj. muži 500N 
4.Pestr Luděk1978kraj. muži 501-600 
5.Dušek Jiří1986kraj. muži 601-700 
6.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
7.Středa Martin1972kraj. muži 601-700 
8.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 601-700 
9.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 701-800 
10.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 701-800 
TJ Slavoj Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nádvorník Václav2006kraj. muži 201. - 250. 
2.Linert Martin1972kraj. muži 201. - 250. 
3.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 251. - 300. 
4.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251. - 300. 
5.Pfleger Michal2003kraj. muži 501. - 600. 
6.Gräf Adam2005kraj. muži 601. - 700. 
7.Michlík Michal2003kraj. muži 601. - 700. 
8.Slavíček Jan2005kraj. muži 601. - 700. 
9.Matouš Vojtěch2002kraj. dci 46. 
10.Sládek Ondřej2006kraj. sži 30. 
11.Klein Matouš2006kraj. sži 42. 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ťuík Jan1990kraj. muži 601-700 
2.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
3.Koutník Roman1974kraj. muži 601-700 
4.Stoilov Jonáš2000kraj. muži 601-700 
5.Krieger Jan1989kraj. muži 800N 
6.Bezděk Metoděj2005kraj. muži N 
7.Burkert Ondřej2002kraj. muži N 
8.Lösterová Anna1951kraj. muži N 
9.Najbertová Lucie1974kraj. muži N 
10.Vokál Jan1997kraj. muži N 
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 401-500 
2.Slováček Jakub1985kraj. muži 401-500 
3.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
4.Růžička Vojtěch1986kraj. muži 500N 
5.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501-600 
6.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
7.Laube David1999kraj. muži 700N 
8.Laube Milan1967kraj. muži 800N 
9.Pešta Vítězslav1991kraj. muži N 
SF SKK El Niňo Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
2.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
3.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 601.-700. 
4.Waldmann Martin2002kraj. muži 601.-700. 
5.Šrytr Petr1941kraj. muži 601.-700. 
6.Novotný Miroslav1951kraj. muži 700.N 
7.Přída Antonín1975kraj. muži 701.-800 
8.Niederle Jiří1960kraj. muži 801.-850. 
TJ Sokol Praha - Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Michal1967kraj. muži 351-400 
2.Kolařík Ivan1955kraj. muži 501-600 
3.Skála Patrik1966kraj. muži 601-700 
4.Mareš Petr1981kraj. muži 601-700 
5.Jirásek Pavel1968kraj. muži 601-700 
6.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 601-700 
7.Zikl Petr1976kraj. muži 601-700 
8.Hach Miroslav1971kraj. muži 701-800 
9.Šrajer Jiří1962kraj. muži 701-800 
10.Vaněček Martin1982kraj. muži 701-800 
11.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701-800 
TTC Rebel D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rašek Eduard2002kraj. muži 401-500 
2.Nguyen Minh Tuan1962kraj. muži 401-500cizinec 
3.Nosek David1972kraj. muži 501-600 
4.Joska Tomáš1967kraj. muži 600 N 
5.Malina Vlastimil1972kraj. muži 600 N 
6.Šraga Jan1974kraj. muži 601-700 
7.Plášková Sylva1965kraj. muži 601-700 
8.Řebec René1969kraj. muži 700 N 
9.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
10.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
11.Vinař Daniel1972kraj. muži 701-800 
12.Nosková Adéla2008kraj. muži NStřídavý start z AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.
KST Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 401-500 
2.Jantač Petr1996kraj. muži 401-500 
3.Hnilička Jiří1985kraj. muži 401-500 
4.Polášek Lukáš1976kraj. muži 501-600 
5.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601-700 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 601-700 
7.Macek Lukáš2003kraj. muži 601-700 
8.Brož Jan1992kraj. muži 601-700 
9.Pocar Jan1971kraj. muži 701-800 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy