Soupisky
Okresní přebor V. třídy
SK Dolní Heřmanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejmělek Michal1978reg. muži 220 
2.Pelánek Leoš1983reg. muži 223 
3.Bednář Miloš1976reg. muži 225 
4.Strnad Bronislav1968reg. muži 297 
5.Vala Martin ml.2005reg. dci 305 
6.Vejmělek Adam2004reg. dci 307 
7.Vejmělek Štěpán2007reg. sži N 
8.Bednář Adam2005reg. sži N 
SK Světnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Litochleb Miroslav1984reg. muži 195 
2.Maša Petr1983reg. muži 200 
3.Svatoš Stanislav1953reg. muži 244 
4.Maša Pavel1975reg. muži 247 
5.Urbánek Josef1955reg. muži 288 
6.Mrkos Miroslav1959reg. muži 290 
7.Harhovsky Jan1975reg. muži nez. 
TJ Sokol Polnička D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krmášek David2004reg. dci 277 
2.Sobotka David1976reg. muži 278 
3.Zapletal Marek2008reg. mži 298 
4.Sobotka Matěj2008reg. mži 301 
5.Fajmon Matěj2005reg. dci nez. 
TJ Poděšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neubauer Aleš1978reg. muži 191. – 200. 
2.Slabá Stanislava1969reg. muži 231. - 240. 
3.Tomková Marie1987reg. muži 281. - 290. 
4.Frühbauer Filip2001reg. muži 301. - 310. 
5.Černý Lubomír2001reg. muži 301. - 310. 
6.Jaroš Zdeněk1953nez. muži  
7.Landová Jitka1965nez. muži  
8.Prchal Lukáš2003nez. muži  
9.Šlechtický Jiří2002nez. muži  
TJ Sokol Jámy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratránek František1985reg. muži 151-160 
2.Trojánek Zdeněk1997reg. muži 221-230 
3.Kondrát Lukáš1992reg. muži 261-270 
4.Kabrda Petr1991reg. muži 261-270 
5.Bratránek Lukáš1986reg. muži 261-270 
6.Dostál Bohumil1992reg. muži 271-280 
7.Mazánek Martin1998reg. muži 301-310 
TJ Řečice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šandera Josef ml.1989reg. muži 211.-220. 
2.Dvořák Pavel1961reg. muži 241.-250. 
3.Šandera Josef1959reg. muži 231.-240. 
4.Kříž Tomáš1990reg. muži 271.-280. 
5.Kaláb Petr1980reg. muži 281.-290. 
6.Ondráček František1985reg. muži 291.-300. 
7.Veselý Petr1992reg. muži 291.-300. 
8.Drdla Martin1993reg. muži 291.-300. 
9.Kilián Miloslav1993reg. muži 301.-310. 
10.Kilián Tomáš1991reg. muži 301.-310. 
12.Hron Radim1983reg. muži 301.-310. 
SK Sokol Lhotky, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Ondřej1978reg. muži 141-150 
2.Jelínek Jiří1996reg. muži 251-260 
3.Pruša Jan1989reg. muži 251-260 
4.Chylík Aleš ml.2006reg. sži 271-280 
5.Vítek Jaroslav1990reg. muži 281-290 
6.Chylík Šimon2009reg. nži 301-310 
7.Procházka Josef1968nez. muži  
8.Trojan Jan1987nez. muži  
9.Kupka Vítězslav1992nez. muži  
10.Pruša Štěpán1997nez. muži  
TJ Spartak Velká Bíteš C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskalová Nikol2004reg. muži 261 
2.Borkovec Pavel1970reg. muži 261 
3.Svoboda Tomáš2002reg. muži 271 
4.Janda Robert1975nez. muži  
5.Lachowiczova Kateřina1968reg. muži 291 
6.Vaculík Ladislav1964reg. muži 281 
SK Nové Dvory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrý Martin1983reg. muži 101-110 
2.Štursa Radovan1968reg. muži 131-140 
3.Halík Josef1972reg. muži 141-150 
4.Klimeš Tomáš1990reg. muži 211-220 
5.Rosecký Patrik2001reg. muži 261-270 
6.Nepraš Matěj2005reg. muži 271-280 
7.Rosecká Sára2004reg. muži 301-310 
8.Smolík Antonín1963nez. muži  
9.Šmídová Natálie2001nez. muži  
SK Škrdlovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příbramský Jaroslav1955reg. muži 127 
2.Sobotka Josef1965reg. muži 198 
3.Bartůšek Lukáš2006reg. sži 1238 
4.Hendl Michal1980nez. muži  
5.Kubík Luboš1966nez. muži  
6.Tomka Peter1958nez. muži  
7.Melichar Ondřej2005nez. dci  
8.Kocián Bohuslav1954nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy