Soupisky
Regionální přebor 1. třídy
TJ Sokol Krchleby C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špitálský Ladislav1962kraj. muži 301-350 
2.Hradecký Petr1973kraj. muži 350N 
3.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
4.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
5.Král Jindřich1959reg. muži 70N 
6.Paclt Milan1961reg. muži 71-100 
7.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
8.Kulhánek Vladimír1958reg. muži Nez 
9.Jeník Jindřich2006reg. muži Nez 
10.Líbal Matyáš2006reg. muži Nez 
11.Novotná Denisa2005reg. muži Nez 
TJ Spartak Pečky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Luděk1978reg. muži 31-50 
2.Nepovím František1962reg. muži 31-50 
3.Hotovec Tomáš1971reg. muži 31-50 
4.Votava Martin1993reg. muži 70 
5.Zach Tomáš1981reg. muži 101-150 
6.Holešovský Petr1955reg. muži 101-150 
7.Staněk Milan1966reg. muži 101-150 
8.Březina Jaroslav1963reg. muži 151-200 
TTC Poděbrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Vlastimil1956reg. muži 21-30 
2.Vojtíšek Miroslav1947reg. muži 31-50 
3.Žoha Libor1978reg. muži 51-70 
4.Omáčka David1992reg. muži 70 N 
5.Janišš Pavel1955reg. muži 71-100 
6.Pekárek František1999reg. muži 100 N 
7.Pešek Jan Ing.1964reg. muži 100 N 
8.Veliký Miroslav1967reg. muži 100 N 
9.Gebauer Lubomír1964reg. muži 101-150 
10.Vršovský Petr1963reg. muži 151-200 
11.Černý Štěpán2002reg. muži 151-200 
12.Mareš Jan2002reg. muži 151-200 
13.Lokes Sebastián2005reg. muži 151-200 
14.Kolenčík Lukáš2007reg. mži 5 
15.Trajhan Miroslav1957reg. muži nezař. 
TJ Sadská E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
2.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
3.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
4.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 71 - 100 
5.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 101 - 150 
6.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 151 - 200 
7.Velechovský Luboš1961reg. muži nezařazen 
8.Sklenička Jan1962reg. muži nezařazen 
9.Sláčal Pavel2004reg. muži nezařazen 
TJ Sadská D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
2.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
3.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
4.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
5.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
6.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 100 N 
7.Spilková Ivana1987kraj. muži 150N 
8.Žežule Pavel1976reg. muži 151 - 200 
9.Kuřátko David2004reg. muži 151 - 200 
10.Truhlář Jakub2008reg. muži 151 - 200 
11.Švarc Ivo1979reg. muži nezařazen 
12.Dědek Martin1972reg. muži nezařazen 
13.Martin Petr1980reg. muži nezařazen 
AFK Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejvoda Miroslav1963reg. muži 31-50 
2.Kraus Josef1958reg. muži 51-70 
3.Feller Marek1977reg. muži 51-70 
4.Sláčalová Kateřina1972reg. muži 71-100 
5.Kubálek Josef st.1969reg. muži 101-150 
6.Sláčal Jan2001reg. muži 101-150 
7.Kubiš Daniel2006reg. sži 9 
8.Kubiš Vítězslav2007reg. sži 6 
AFK Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoba Rostislav1962reg. muži 51-70 
2.Kopecký Daniel1974reg. muži 71-100 
3.Kubálek Josef ml.1997reg. muži 71-100 
4.Červinka Vít1977reg. muži 71-100 
5.Novotný Petr1966reg. muži 100N 
6.Krumpholc Antonín1976reg. muži 101-150 
7.Hošek Martin1995reg. muži 150N 
8.Kraus Pavel1936nez.  
TJ Lokomotiva Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957reg. muži 21-30 
2.Kokojan Tomáš1966reg. muži 31-50 
3.Dudla Ladislav1963reg. muži 51-70 
4.Šimek Jiří1958reg. muži 70 N 
5.Rufer David1966reg. muži 71-100 
6.Kořínek Karel1945reg. muži 71-100 
7.Mucha Lubomír1953reg. muži 100 N 
8.Heršálek Jakub1980reg. muži 101-150 
9.Veselý Ladislav1968reg. muži 150 N 
10.Nejedlý Jiří1968reg. muži 150 N 
11.Rufer Vladislav1939reg. muži 151-200 
12.Parvonič Radek2006reg. sži 6 
13.Košvanec Patrik2008reg. mži 5 
TJ Lokomotiva Nymburk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1971reg. muži 51-70 
2.Malý Libor1960reg. muži 51-70 
3.Sobotka Jiří1958reg. muži 51-70 
4.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
5.Plachý Pavel1969reg. muži 71-100 
6.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
7.Veselý František2005reg. muži 101-150 
8.Štujber Martin1965reg. muži 101-150 
9.Strnad Jaroslav1964reg. muži 150 N 
10.Skořepová Eva1975reg. muži 151-200 
11.Pařez Miloš1957reg. muži 200 N 
TJ Sokol Lysá nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Lukáš1989reg. muži 31.-50. 
2.Horák Václav1967reg. muži 51.-70. 
3.Řezníček Michal1978reg. muži 71.-100. 
4.Brynych Jaroslav1978reg. muži 71.-100. 
5.Vlček Martin1977reg. muži 71.-100. 
6.Blažek František1985reg. muži 71.-100. 
7.Picek Petr1980reg. muži 71.-100. 
8.Baladrán František1970reg. muži 101.-150. 
9.Báča Karel1968reg. muži 101.-150. 
10.Havlena Karel1965reg. muži 101.-150. 
11.Kazda Milan1961reg. muži 101.-150. 
12.Mudra Oldřich1958reg. muži 101.-150. 
13.Pech Jaroslav1983reg. muži 101.-150. 
14.Zelenka Pavel1974reg. muži 101.-150. 
15.Čermák Jiří1958reg. muži 200.N 
16.Kozdera Pavel1982reg. muži nez 
T.J. Sokol Písková Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Miroslav1955reg. muži 51. - 70. 
2.Mráz Petr1973reg. muži 51. - 70. 
3.Bláha Petr1967reg. muži 71. - 100. 
4.Šimek Adam2005reg. muži 101. - 150.Hostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
5.Mašinda Ivan1966reg. muži 101. - 150. 
6.Hakl Roman2006reg. muži 151. - 200.Hostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
7.Kryka Štěpán2006reg. muži 200. NHostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
8.Kryka Šimon2006reg. muži 200. NHostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
9.Píša Zdeněk1949reg. muži nez. 
SK Městec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Jiří1987reg. muži 21.-30. 
2.Šmidrkal Dobroslav1964reg. muži 31.-50. 
3.Kubánek Josef1961reg. muži 31.-50. 
4.Vaníček Martin1998reg. muži 51.-70. 
5.Vaníček Miroslav1965reg. muži 70. N 
6.Dvořák Pavel1975reg. muži nezař. 
7.Haken Jaroslav1950reg. muži nezař. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy