Soupisky
Regionální přebor 2. třídy
TJ Sokol Poříčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jiří1961reg. muži 71-100 
2.Chocholáč Jan1971reg. muži 101-150 
3.Trpálek Vlastimil1954reg. muži 101-150 
4.Král Jaroslav1956reg. muži 101-150 
5.Melichová Barbora1978reg. muži 101-150 
6.Vlček Jan1979reg. muži 151-200 
7.Hingar Vladimír1959reg. muži 151-200 
8.Vosecký Petr1972reg. muži 151-200 
9.Novotný Pavel1976reg. muži 151-200 
AFK Nymburk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1966reg. muži 100N 
2.Krumpholc Antonín1976reg. muži 101-150 
3.Kubálek Josef st.1969reg. muži 101-150 
4.Sláčal Jan2001reg. muži 101-150 
5.Hošek Martin1995reg. muži 150N 
6.Kubiš Vítězslav2007reg. sži 6 
7.Kubiš Daniel2006reg. sži 9 
TJ Sokol Loučeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prisčák Petr1997reg. muži 51-70 
2.Urban Martin1991reg. muži 100.N 
3.Vinšová Michaela1990reg. muži 151-200 
4.Martínek Jaroslav1979reg. muži 151-200 
5.Mäsiarik Miroslav1981reg. muži 151-200 
6.Koch Jiří1971reg. muži 151-200 
7.Špoutil Roman1980reg. muži 151-200 
8.Podoláková Eliška1998reg. muži 151-200 
9.Prisčák Tomáš1993reg. muži 200.N 
10.Vosátka Michal1972reg. muži Nez. 
TJ Předhradí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Ondřej1978reg. muži 51-70 
2.Rovný David1976reg. muži 71-100 
3.Hartman Petr1962reg. muži 101-150 
4.Malý Jaroslav1958reg. muži 150N 
5.Pych Josef2005reg. muži 151-200 
6.Horák Jaroslav ml.2000reg. muži 151-200 
7.Němečková Michaela2004reg. muži 200-250 
8.Horák Petr2003reg. muži 200-250 
TJ Seletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juvčenko Igor1968reg. muži 51. - 70. 
2.Novák Lukáš2002reg. muži 71.-100. 
3.Novák Miloslav1961reg. muži 101.-150. 
4.Lokša Petr1958reg. muži 101.-150. 
5.Zemanec Ondřej1987reg. muži 101.-150. 
6.Řídký Miloslav1954reg. muži 101.-150. 
7.Plch David2001reg. muži 150.N 
8.Pavlíček Jiří1949reg. muži 200.-250. 
9.Dragoun Matěj2005reg. muži 200.-250. 
10.Šmelhaus Josef1955reg. muži nezař. 
TJ Sokol Sokoleč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekereš Karel1977reg. muži 51-70 
2.Šťastný Radek1978reg. muži 51-70 
3.Vaníček Karel1969reg. muži 71-100 
4.Svoboda Jan1981reg. muži 101-150 
5.Paroulek David1981reg. muži 150 N 
6.Podrazský František1947reg. muži N 
TJ Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Radek1977reg. muži 71-100 
2.Baščan Pavel1961reg. muži 71-100 
3.Soukal Pavel1956reg. muži 101-150 
4.Červinka František1954reg. muži 101-150 
5.Řezníček Petr1959reg. muži 150N 
6.Miškovský Jaroslav1953reg. muži 151-200 
7.Baran Jakub1996reg. muži 151-200 
8.Baran Vladimír1974reg. muži 151-200 
9.Čermák Martin1968reg. muži 151-200 
10.Apjar Marek1974reg. muži 151-200 
11.Syrový Vítězslav1964reg. muži 151-200 
12.Schovanec Emil1945reg. muži 200 N 
13.Somr Oldřich1960reg. muži 200 N 
14.Blábol Vladimír1945reg. muži 200 N 
TTC Žehuň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Jan1987kraj. muži 301.-350. 
2.Salavec Lubomír1955reg. muži 70.N 
3.Pivný Aleš1986reg. muži 71.-100. 
4.Adamčík Petr1952reg. muži 100.N 
5.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 71.-100. 
6.Košnerová Alena1983reg. muži 101.-150. 
7.Vondruška Libor1954reg. muži 101.-150. 
8.Kocner Petr1959reg. muži 101.-150. 
9.Soukup Tomáš1970reg. muži 101.-150. 
10.Konvalina Josef1949reg. muži 101.-150. 
11.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 101.-150. 
12.Král Roman st.1963reg. muži 151.-200. 
13.Fiala Aleš2002reg. muži 151.-200. 
14.Konvalina Tomáš2002reg. muži 151.-200. 
15.Zapletal Miroslav1973reg. muži 151.-200. 
16.Soukup Radek1972reg. muži 200.-250. 
TJ Lokomotiva Nymburk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rufer David1966reg. muži 71-100 
2.Plachý Pavel1969reg. muži 71-100 
3.Kořínek Karel1945reg. muži 71-100 
4.Mucha Lubomír1953reg. muži 100 N 
5.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
6.Nejedlý Jiří1968reg. muži 150 N 
7.Strnad Jaroslav1964reg. muži 150 N 
8.Rieger František1971reg. muži 151-200 
9.Vrba Ondřej2003reg. muži 151-200 
10.Kubiš Jakub2001reg. muži 151-200 
11.Novotný Pavel1963reg. muži 151-200 
TJ Lokomotiva Nymburk E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý František2005reg. muži 101-150 
2.Heršálek Jakub1980reg. muži 101-150 
3.Štujber Martin1965reg. muži 101-150 
4.Veselý Ladislav1968reg. muži 150 N 
5.Skořepová Eva1975reg. muži 151-200 
6.Houfek Josef1970reg. muži 151-200 
7.Holčák Tomáš2006reg. sži 27 
8.Končický Teodor2007reg. mži 15 
9.Mizera Martin2008reg. mži 20 
10.Hájek Lukáš2005nez.  
TJ Sokol Lysá nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Picek Petr1980reg. muži 71.-100. 
2.Blažek František1985reg. muži 71.-100. 
3.Mudra Oldřich1958reg. muži 101.-150. 
4.Pech Jaroslav1983reg. muži 101.-150. 
5.Havlena Karel1965reg. muži 101.-150. 
6.Kazda Milan1961reg. muži 101.-150. 
7.Zelenka Pavel1974reg. muži 101.-150. 
8.Báča Karel1968reg. muži 101.-150. 
9.Baladrán František1970reg. muži 101.-150. 
10.Čermák Jiří1958reg. muži 200.N 
SK Sokol Opočnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Tomáš1986reg. muži 71.-100. 
2.Suchánek Ondřej1982reg. muži 101.-150. 
3.Hotovec Vlastimil1979reg. muži 101.-150. 
4.Ešner Zbyněk1966reg. muži 101.-150. 
5.Najbrt Jaroslav1956reg. muži 101.-150. 
6.Konvalina Miloš1971reg. muži 151.-200. 
7.Bartošík Jiří1968reg. muži 151.-200. 
8.Regimon Tomáš1996nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy