Soupisky
Regionální přebor 3. třídy
TJ Sokol Poříčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichová Barbora1978reg. muži 101-150 
2.Vlček Jan1979reg. muži 151-200 
3.Hingar Vladimír1954reg. muži 151-200 
4.Novotný Pavel1976reg. muži 151-200 
5.Vosecký Petr1972reg. muži 151-200 
6.Novák Pavel1973reg. muži N 
TJ Spartak Pečky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zach Tomáš1981reg. muži 101-150 
2.Holešovský Petr1955reg. muži 101-150 
3.Staněk Milan1966reg. muži 101-150 
4.Březina Jaroslav1963reg. muži 151-200 
5.Kozák Karel1963nez. muži  
6.Abrle Jiří1951nez. muži  
TTC Poděbrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janišš Pavel1955reg. muži 71-100 
2.Pekárek František1999reg. muži 100 N 
3.Pešek Jan Ing.1964reg. muži 100 N 
4.Veliký Miroslav1967reg. muži 100 N 
5.Gebauer Lubomír1964reg. muži 101-150 
6.Vršovský Petr1963reg. muži 151-200 
7.Mareš Jan2002reg. muži 151-200 
8.Lokes Sebastián2005reg. muži 151-200 
9.Černý Štěpán2002reg. muži 151-200 
10.Lazar Jan2005reg. muži 200-250 
11.Kolenčík Lukáš2007reg. mži 5 
12.Paroulek Karel2008reg. mži 6 
13.Sajfrt David2006reg. sži 18 
14.Hlavatý Marek2010reg. mži 18 
15.Mengr Miroslav ml.1992reg. muži nezař. 
16.Vymazal Lukáš1990reg. muži nezař. 
17.Bašta Marek1965reg. muži nezař. 
18.Gebauer Ludvík1997reg. muži nezař. 
19.Pešek Jakub1989reg. muži nezař. 
TJ Sadská F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
2.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 101 - 150 
3.Žežule Pavel1976reg. muži 151 - 200 
4.Kuřátko David2004reg. muži 151 - 200 
5.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 151 - 200 
6.Truhlář Jakub2008reg. muži 151 - 200 
7.Ezrová Hana2007reg. mži 11 
8.Kovařík Jakub2009reg. mži 12 
9.Chlupová Barbora2007reg. mži 17 
10.Trejdlová Adéla2007reg. mži 21 
11.Vydrová Michaela2008reg. mži 23 
12.Pfeifer Jan1981reg. muži nezařazen 
TJ Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miškovský Jaroslav1953reg. muži 151-200 
2.Čermák Martin1968reg. muži 151-200 
3.Řezníček Petr1959reg. muži 150N 
4.Schovanec Emil1945reg. muži 200 N 
5.Somr Oldřich1960reg. muži 200 N 
TJ Dvory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baran Jakub1996reg. muži 151-200 
2.Baran Vladimír1974reg. muži 151-200 
3.Apjar Marek1974reg. muži 151-200 
4.Blábol Vladimír1945reg. muži 200 N 
5.Břetenář Aleš1989nez. muži  
6.Kyncl Jan1976reg. muži 200N 
TJ Lokomotiva Nymburk F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
2.Nejedlý Jiří1968reg. muži 150 N 
3.Strnad Jaroslav1964reg. muži 150 N 
4.Vrba Ondřej2003reg. muži 151-200 
5.Kubiš Jakub2001reg. muži 151-200 
6.Rufer Vladislav1939reg. muži 151-200 
7.Rieger František1971reg. muži 151-200 
8.Novotný Pavel1963reg. muži 151-200 
9.Pařez Miloš1957reg. muži 200 N 
10.Parvonič Radek2006reg. sži 6 
11.Košvancová Eliška2006reg. sži 23 
12.Košvanec Patrik2008reg. mži 5 
13.Dudla Radek1966nez.  
TJ Sokol Lysá nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlena Karel1965reg. muži 101.-150. 
2.Kazda Milan1961reg. muži 101.-150. 
3.Baladrán František1970reg. muži 101.-150. 
4.Zelenka Pavel1974reg. muži 101.-150. 
5.Báča Karel1968reg. muži 101.-150. 
6.Čermák Jiří1958reg. muži 200.N 
7.Jirsa Petr1958reg. muži nez 
TJ Sokol Hořátev
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stibor Martin1968reg. muži 101.-150 
2.Hrdlička Jiří1957reg. muži 101.-150 
3.Jech Josef1953reg. muži 101.-150 
4.Friedel Jiří1958reg. muži 151.-200 
5.Kotek Josef1970reg. muži 151.-200 
6.Richter Martin1987reg. muži N 
SK Sokol Opočnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Najbrt Jaroslav1956reg. muži 101.-150. 
2.Konvalina Miloš1971reg. muži 151.-200. 
3.Bartošík Jiří1968reg. muži 151.-200. 
4.Hotovec Zdeněk st.1956nez. muži  
5.Ešner Zdeněk1982nez. muži  
6.Ešner Martin2006nez. sži Hostování z ST EUROMASTER Kolín
7.Lounek Miroslav1973nez. muži  
TJ Sokol Kostomlaty / Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kastner Luděk1967reg. muži 101-150 
2.Rucki Martin1985reg. muži 101-150 
3.Vítek Pavel1949reg. muži 151-200 
4.Matoušek Milan1960reg. muži 151-200 
5.Petráček Marek1988reg. muži 151-200 
6.Škornička Luboš1959nez. muži  
7.Tichý René1973nez. muži  
8.Vácha Petr1981nez. muži  
9.Zahradníček Roman1983nez. muži  
TTC Žehuň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 71.-100. 
2.Košnerová Alena1983reg. muži 101.-150. 
3.Soukup Tomáš1970reg. muži 101.-150. 
4.Vondruška Libor1954reg. muži 101.-150. 
5.Kocner Petr1959reg. muži 101.-150. 
6.Konvalina Josef1949reg. muži 101.-150. 
7.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 101.-150. 
8.Fiala Aleš2002reg. muži 151.-200. 
9.Král Roman st.1963reg. muži 151.-200. 
10.Konvalina Tomáš2002reg. muži 151.-200. 
11.Zapletal Miroslav1973reg. muži 151.-200. 
12.Soukup Radek1972reg. muži 200.-250. 
13.Krause Petr1985reg. muži 200.N 
14.Konvalina Štěpán2004reg. muži 250.N 
15.Soukup Lukáš2004reg. muži 250.N 
16.Jedlička Josef1961reg. muži 250.N 
17.Pivný Lukáš1983nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy