Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž 1.třídy
Sport team Brozany nad Ohří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Pavel ml.2000reg. muži 95 
2.Šíma Jan1957reg. muži 110 
3.Vaněk Michal1980reg. muži 130 
4.Šteker Radek1964reg. muži 130 
5.Horký Vladimír1980reg. muži 150 
6.Franz Jan1985reg. muži 150 
7.Kulík Josef1959reg. muži 150 
8.Zach Ivan1960reg. muži 150 
T.J. Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Petr1972kraj. muži 201-250 
2.Futera Vratislav1963reg. muži 61-70 
3.Hájková Jana1980reg. muži 71-80 
4.Pospíšil Petr1979reg. muži 91-100 
5.Stranka Pavel1962reg. muži 91-100 
6.Skokan Jaroslav1955reg. muži 101-120 
7.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
8.Friedrich Bohuslav1962reg. muži 121-140 
9.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
10.Kuře Pavel1971reg. muži 141-160 
11.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 141-160 
12.Martínek Karel1966reg. muži 141-160 
13.Marousek Jaroslav1953reg. muži 141-160 
14.Pěnka Zbyněk1961reg. muži 181-200 
Stolní tenis Baroni Třebívlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Zdeněk1960kraj. muži 201-250 
2.Šolar Milan1958reg. muži 51-60 
3.Šolar Ladislav1962reg. muži 71-80 
4.Krug Antonín1963reg. muži 91-100 
5.Hřebačka Daniel1988reg. muži 121-140 
6.Ježek Karel1948nez. muži  
7.Štokr Martin1965nez. muži  
TTC Roudnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225,5 
2.Bláha František1952reg. muži 25,5 
3.Čada Jaroslav1975reg. muži 65,5 
4.Plicka František1956reg. muži 75,5 
5.Dufek Jaroslav1986reg. muži 110,5 
6.Šinfelt Jakub1983reg. muži 110,5 
7.Bláha František ml.1976reg. muži 130,5 
8.Nguyen Hai Van1966reg. muži 130,5cizinec 
9.Masár Martin1974reg. muži 130,5 
10.Mitro Erik1994reg. muži 150,5cizinec 
TTC Roudnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horejsek Jakub1994reg. muži 65,5 
2.Sedláček Jiří ml.1966reg. muži 75,5 
3.Zimák Michal1951reg. muži 75,5 
4.Mejzr Radek1971reg. muži 85,5 
5.Jaroš Václav1959reg. muži 85,5 
6.Kozel Bohumil1947reg. muži 105,5 
7.Jiránek Miroslav1959reg. muži 105,5 
8.Řezáč Josef2008reg. mži 170,5 
SK Štětí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1982reg. muži 51-60 
2.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 
3.Macek Jan1957reg. muži 71-80 
4.Pilař Libor1969reg. muži 81-90 
5.Burda Petr1970reg. muži 81-90 
6.Klímová Kristýna1979reg. ženy 101-120 
7.Balogová Andrea1977reg. ženy 121-140 
8.Hladký Vlastimil1961reg. muži 161-180 
9.Drtil Roman1973reg. muži 161-180 
SK Štětí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmejkal Michal1993reg. muži 91-100 
2.Plšek Richard1978reg. muži 91-100 
3.Beran Aleš1974reg. muži 101-120 
4.Novotný Pavel1975reg. muži 121-140 
5.Pilař Jan1992reg. muži 121-140 
6.Čenkovič Jaroslav1938reg. muži 161-180 
TTC Bohušovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Tomáš1989reg. muži 41 - 50 
2.Kirchner Petr1967reg. muži 61 - 70 
3.Krejčí Miloslav1965reg. muži 81 - 90 
4.Pacl Miloslav1958reg. muži 101 - 120 
5.Ruška Drahoš1971reg. muži 121 - 140 
6.Kalina Miroslav1968reg. muži 141 - 160 
TJ Sokol Mnetěš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloub Pavel1970reg. muži 51-60 
2.Kloub Lukáš1991reg. muži 61--70 
3.Keltner František1971reg. muži 71-80 
4.Kloub Petr1966reg. muži 101--120 
5.Mareš Václav1989reg. muži 101-120 
6.Král Pavel1993reg. muži 121-140 
7.Maťák Jiří1964reg. muži 121-140 
8.Řezáč Jiří1952reg. muži 141-160 
9.Vavro Miloš1976reg. muži 141-160 
KST Kalich Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 65,5 
2.Marušinec Zdeněk1969reg. muži 85,5 
3.Kaválek Ondřej1962reg. muži 110,5 
4.Valášek Valerián1962reg. muži 150,5 
5.Svatoš Leoš1967reg. muži 150,5 
6.Kudera Jan1973nez.  
7.Cigánek Jiří1966nez.  
8.Kmoch Pavel1951nez.  
9.Nedbal Václav1947nez.  
KST Kalich Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borecký Vlastimil1955kraj. muži 201-250 
2.Bartošek Ivo1959reg. muži 65,5 
3.Zeman Vladimír1964reg. muži 85,5 
4.Friedl Rudolf1958reg. muži 95,5 
5.Kohlert Jiří1964reg. muži 95,5 
6.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 110,5 
7.Šperling Milan1958reg. muži 110,5 
8.Sekyra Jiří1949nez.  
TTC Litoměřice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petržílková Eliška2006reg. muži 51-60 
2.Drbohlav Michal2002reg. muži 91-100 
3.Vytlačil Václav1959reg. muži 101-120 
4.Krupka Martin2001reg. muži 101-120 
5.Červenka Zdeněk1943reg. muži 101-120 
6.Vešicová Renata1976reg. muži 121-140 
7.Ponocný Lubomír1956reg. muži 141-160 
8.Jančička Petr2004reg. muži 161-180 
9.Váša Ladislav1955reg. muži 161-180 
10.Košovský Ladislav1951reg. muži 161-180 
11.Fedorovičová Petra2007reg. muži 181-200 
12.Dunda Andrej2005reg. muži 181-200 
13.Studihrad Jiří1948reg. muži 181-200 
14.Dudová Magda2007reg. muži 181-200 
15.Hrdlička Lukáš2007reg. muži 181-200 
16.Zozulia Volodymyr1985nez. cizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy