Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž 2.třídy
ST Brozany nad Ohří C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horký Vladimír1980reg. muži 150 
2.Kulík Josef1959reg. muži 150 
3.Zach Ivan1960reg. muži 150 
4.Franz Jan1985reg. muži 150 
5.Klominský Jiří1959reg. muži 200N 
6.Řebíček Jan1982reg. muži 200N 
T.J. Sokol Terezín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stranka Pavel1962reg. muži 91-100 
2.Skokan Jaroslav1955reg. muži 101-120 
3.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
4.Friedrich Bohuslav1962reg. muži 121-140 
5.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
6.Kuře Pavel1971reg. muži 141-160 
7.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 141-160 
8.Martínek Karel1966reg. muži 141-160 
9.Marousek Jaroslav1953reg. muži 141-160 
10.Pěnka Zbyněk1961reg. muži 181-200 
ASK Lovosice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stein Petr1967reg. muži 71-80 
2.Skopec Petr1977reg. muži 101-120 
3.Lehký Milan1951reg. muži 101-120 
4.Mego Pavel1944reg. muži 141-160 
5.Lehký Milan ml.1979reg. muži 101-120 
6.Santo Petr1980reg. muži 141-160 
7.Hýř Lukáš1981reg. muži 161-180 
8.Jirásek Ivan1963reg. muži 161-180 
9.Filous Pavel1954reg. muži 161-180 
10.Zábranský Bohuslav2004reg. muži 181-200 
11.Oberraiter Miroslav1956nez. muži  
TTC Roudnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Václav1959reg. muži 85,5 
2.Kozel Bohumil1947reg. muži 105,5 
3.Jiránek Miroslav1959reg. muži 105,5 
4.Řezáč Josef2008reg. mži 170,5 
5.Laube Jiří1949reg. muži 190.5 
6.Došek Jiří2004reg. dci 190.5 
TTC Roudnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jaroslav1986reg. muži 110,5 
2.Šinfelt Jakub1983reg. muži 110,5 
3.Bláha František ml.1976reg. muži 130,5 
4.Nguyen Hai Van1966reg. muži 130,5cizinec 
5.Masár Martin1974reg. muži 130,5 
6.Mitro Erik1994reg. muži 150,5cizinec 
7.Čada Jakub2007reg. sži 190.5 
8.Červený Jan1994reg. muži 190.5 
9.Medáček Jaroslav1997nez.  
SK Štětí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Petr1970reg. muži 81-90 
2.Klímová Kristýna1979reg. ženy 101-120 
3.Balogová Andrea1977reg. ženy 121-140 
4.Dostálek Jiří1949reg. muži 121-140 
5.Pilař Jan1992reg. muži 121-140 
6.Hladký Vlastimil1961reg. muži 161-180 
7.Holer Ladislav1952nez. muži  
SK Štětí G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havran Michal1977reg. muži 121-140 
2.Husáková Věra1963reg. ženy 141-160 
3.Kučerák Václav1946reg. muži 141-160 
4.Gründer Antonín1953reg. muži 141-160 
5.Drtil Roman1973reg. muži 161-180 
6.Krauskopf Milan1951reg. muži 161-180 
7.Čenkovič Jaroslav1938reg. muži 161-180 
TJ Sokol Mnetěš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Václav1989reg. muži 101-120 
2.Král Pavel1993reg. muži 121-140 
3.Maťák Jiří1964reg. muži 121-140 
4.Vavro Miloš1976reg. muži 141-160 
5.Řezáč Jiří1952reg. muži 141-160 
6.Král Jaroslav1961reg. muži - 
7.Král Jaroslav ml.1990reg. muži - 
8.Benda Jaroslav1963reg. muži - 
9.Rohan Vlastimil1965reg. muži - 
TTC Litoměřice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Zdeněk1943reg. muži 101-120 
2.Vešicová Renata1976reg. muži 121-140 
3.Ponocný Lubomír1956reg. muži 141-160 
4.Jančička Petr2004reg. muži 161-180 
5.Váša Ladislav1955reg. muži 161-180 
6.Košovský Ladislav1951reg. muži 161-180 
7.Fedorovičová Petra2007reg. muži 181-200 
8.Dunda Andrej2005reg. muži 181-200 
9.Studihrad Jiří1948reg. muži 181-200 
10.Dudová Magda2007reg. muži 181-200 
11.Hrdlička Lukáš2007reg. muži 181-200 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy