Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž 3.třídy
T.J. Sokol Terezín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
2.Kuře Pavel1971reg. muži 141-160 
3.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 141-160 
4.Martínek Karel1966reg. muži 141-160 
5.Marousek Jaroslav1953reg. muži 141-160 
6.Pěnka Zbyněk1961reg. muži 181-200 
7.Gräf Jan1933nez. muži 0 
ASK Lovosice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehký Milan ml.1979reg. muži 101-120 
2.Santo Petr1980reg. muži 141-160 
3.Jirásek Ivan1963reg. muži 161-180 
4.Hýř Lukáš1981reg. muži 161-180 
5.Filous Pavel1954reg. muži 161-180 
6.Zábranský Bohuslav2004reg. muži 181-200 
7.Dunaj Pavel1948nez. muži  
8.Peterka Milan st.1958nez. muži  
Sokol Libochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernard Jaroslav1933reg. muži 180-200 
2.Červenka Václav1952reg. muži 161-180 
3.Obr Ivan1948reg. muži 91-100 
4.Špička Štěpán2005reg. dci 181-200 
5.Štembera Matěj2008nez. mži 0 
6.Dlouhý Adam2008nez. mži 0 
7.Lahovský Vladimír1963nez. muži 0 
8.Špička Martin2009nez. mži 0 
9.Štembera Marek2010nez. nži 0 
TTC Roudnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laube Jiří1949reg. muži 190.5 
2.Došek Jiří2004reg. dci 190.5 
3.Čada Jakub2007reg. sži 190.5 
4.Červený Jan1994reg. muži 190.5 
5.Hrádek Antonín1946reg. muži nez. 
6.Čada David2001reg. muži nez. 
7.Holek Tomáš1986nez.  
8.Laube Tomáš1976nez.  
9.Janda Viktor2009nez. mži  
10.Jandová Petra1980nez. ženy  
11.Jandová Zuzana2011nez. nžy  
12.Málek Michal2004nez.  
13.Dvořák Vojtěch2006nez.  
SK Hrobce
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukáš Miroslav1969reg. muži 81 
2.Svoboda Daniel1976reg. muži 121 
3.Hála Tomáš1979reg. muži 161 
4.Lacza Pavel1959reg. muži 161 
5.Klaboch Jiří1949reg. muži 161 
6.Spurný Antonín st.1958reg. muži 181 
7.Barvínek Václav1965reg. muži 161 
SK Štětí H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilař Jan1992reg. muži 121-140 
2.Čenkovič Jaroslav1938reg. muži 161-180 
3.Hladký Vlastimil1961reg. muži 161-180 
4.Drtil Roman1973reg. muži 161-180 
5.Krauskopf Milan1951reg. muži 161-180 
6.Drtilová Sára2008nez. mžy  
7.Chaloupková Jana1978nez. ženy  
8.Taušnerová Kateřina1987nez. ženy  
9.Sirůček Petr2009nez. mži  
10.Dvořák Lukáš2007nez. sži  
11.Krčka Vojtěch2007nez. sži  
12.Novotný Pavel ml.2010nez. nži  
TTC Litoměřice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váša Ladislav1955reg. muži 161-180 
2.Košovský Ladislav1951reg. muži 161-180 
3.Fedorovičová Petra2007reg. muži 181-200 
4.Dunda Andrej2005reg. muži 181-200 
5.Studihrad Jiří1948reg. muži 181-200 
6.Dudová Magda2007reg. muži 181-200 
7.Hrdlička Lukáš2007reg. muži 181-200 
8.Roděj Vladimír1949nez.  
9.Dobeš Šimon2006nez.  
10.Petržílek Michal2011nez.  
11.Svoboda Tomáš2005nez.  
TJ Žitenice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Landa Josef1962reg. muži 81 
2.Šnajdr Jiří st.1970reg. muži 123 
3.Šnajdr Jiří2003reg. dci 135 
4.Bolech Aleš1975reg. muži 142 
5.Kulík Milan1967reg. muži 149 
6.Hák Martin1970reg. muži nez 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy