Soupisky
Regionální přebor II. třídy
TJ Sokol České Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Josef1976reg. muži 81-90. 
2.Plachta Jiří1989reg. muži 91-100. 
3.Kozák Ladislav1948reg. muži 91-100. 
4.Louda Aleš1961reg. muži N160. 
5.Borůvka Petr1978reg. muži N160. 
6.Javornický Aleš1975reg. muži 181-200. 
7.Nováček Jiří1977reg. muži 181-200. 
8.Zítko Pavel1947reg. muži 181-200. 
9.Galina Michal1982nez.  
TJ Jiskra Veba Machov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krtička Jan1964reg. muži 71-80 
2.Bernard Miloš1967reg. muži 81-90 
3.Kollert Václav1963reg. muži 91-100 
4.Trojtl Josef1979reg. muži 201-219 
5.Průša Jan1990nez. muži  
TJ Náchod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trudičová Ludmila1962reg. muži 61-70 
2.Burdych Viktor1959reg. muži N90 
3.Hoferka Dušan1949reg. muži 101-120 
4.Kuře Otakar1946reg. muži 101-120 
5.Zetek Libor1959reg. muži 121-140 
6.Majdiak Jan1992reg. muži 121-140 
7.Ptáček Petr1972reg. muži 121-140 
8.Madarász Štefan1960reg. muži 121-140 
9.Rojt Jan1959reg. muži 141-160 
10.Matouš Josef1971reg. muži 219N 
TJ Sokol Zbečník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macura Miloslav1967reg. muži 101-120 
2.Tér Libor1969reg. muži 101-120 
3.Ječmínek Miroslav1965reg. muži 121-140 
4.Kleprlík Štěpán1984reg. muži N140 
5.Sadílek Jan1967reg. muži 141-160 
6.Červený Karel1964reg. muži 181-200 
7.Sagner Jan1983reg. muži 220N 
8.Macurová Denisa2003reg. dky 220NStřídavý start z SK Dobré, z.s.
9.Friede Norbert1964reg. muži 220N 
10.Štencl Josef1949reg. muži 201-219 
Orel jednota Bohuslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubant Miroslav1952reg. muži 81-90 
2.Jakl Petr1951reg. muži 91-100 
3.Dudek Petr1977reg. muži 100N 
4.Jakl Pavel1978reg. muži 121-140 
5.Prušinovský Jiří1957reg. muži 141-160 
6.Nováček Tomáš1980reg. muži 161-180 
7.Lejsek Petr1965reg. muži 219N 
Orel jednota Bohuslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petera Milan1951reg. muži 61-70 
2.Svoboda Vít1955reg. muži 71-80 
3.Tojnar Jiří st.1970reg. muži 71-80 
4.Krupička Vladimír1961reg. muži 101-120 
5.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
6.Němeček Vítězslav1956reg. muži 181-200 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Lukáš2000reg. muži N 90 
2.Vítková Hana1984reg. muži 91 - 100 
3.Šorm Luboš st.1964reg. muži 101 - 120 
4.Němeček Miroslav1956reg. muži 121 - 140 
5.Leisek Otakar1957reg. muži N 160 
6.Joneš Miloslav1969reg. muži 161 - 180 
7.Kreuzig Robert1957reg. muži 161 - 180 
8.Macák Martin1970reg. muži N 180 
9.Kozák Ondřej1998kraj. muži N 219 
10.Novotný Michal2005reg. muži 181 - 200 
11.Holeček David2005reg. muži N 200 
12.Matuška Petr1954reg. muži N 219 
13.Steinová Klára2006kraj. dky 14 
14.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. dky 15 
15.Cejnarová Tereza2009kraj. mžy 17 - 19 
16.Nápravník Ondřej2010kraj. mži 20 - 22 
17.Matuška Tomáš2012kraj. mži 28.-29.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
18.Gorol Adam2012kraj. mži 32 - 35 
TJ Sokol Česká Skalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolátor Vladimír1957reg. muži N80 
2.Ošťádal Jaroslav1945reg. muži 101-120 
3.Měšťanová Petra1996reg. muži N120 
4.Perutek Josef1953reg. muži 121-140 
5.Hrubeš Jaroslav1941reg. muži 121-140 
6.Prosa Stanislav1950reg. muži N140 
7.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
8.Špreňarová Miroslava1964reg. muži N160 
9.Hamzová Klárka1996reg. muži N160 
10.Hamza Daniel1990reg. muži N160 
TJ Sokol Velká Jesenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Pavel1975nez. muži 101-120 
2.Kratěna Vojtěch st.1960reg. muži 101-120 
3.Dvořáček Aleš1962reg. muži 141-160 
4.Hofman Lukáš1983reg. muži 141-160 
5.Hofman Václav1954reg. muži 141-160 
6.Fanta David1996reg. muži 200N 
7.Cohorna Petr ml.1993reg. muži 181-200 
8.Cohorna Petr st.1968reg. muži 161-180 
9.Vojtas Miloš1972nez. muži 200N 
10.Zajíček Miloš1968reg. muži 181-200 
TJ Sokol Žďárky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Tomáš1980reg. muži 91-100 
2.Bartoň Stanislav1977reg. muži 101-120 
3.Špaček Václav1998reg. muži 181-200 
4.Jerman Vojtěch2001reg. muži 181-200 
5.Kanozsay Martin1995reg. muži 219N 
6.Staněk Karel1954nez. muži  
TJ Horní Kostelec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rolínek Petr1970reg. muži N70 
2.Dobiáš Lubomír1953reg. muži 81-90 
3.Škoda Jiří1959reg. muži 91-100 
4.Drapač Petr st.1964reg. muži 101-120 
5.Liška Jiří1974reg. muži 101-120 
6.Mýl Karel1953reg. muži 101-120 
7.Čápová Lenka1966reg. muži N120 
8.Rosa Zdeněk1965reg. muži 121-140 
9.Kuřátko Miloš1966reg. muži 121-140 
10.Semerák Pavel1952reg. muži 121-140 
11.Ligač Jozef1957reg. muži N140.cizinec 
12.Brát Petr1960reg. muži 141-160 
13.Tichý Jan1959reg. muži 141-160 
14.Hrstka Milan1966reg. muži N219 
TJ Jiskra Jaroměř E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrobský Petr1958reg. muži 91-100 
2.Doubek Ondřej2001reg. muži 101-120 
3.Jirásek Petr1958reg. muži 121-140 
4.Kyška Jiří1957reg. muži 121-140 
5.Osladil Václav1960reg. muži 121-140 
6.Fidra Stanislav1962reg. muži 141-160 
7.Le Tiu1961reg. muži 161-180 
8.Tichý Tomáš1989reg. muži 180N 
9.Valčík Lukáš2000reg. muži 180N 
10.Pilař Jiří1998reg. muži NEZ 
11.Pisch Petr1965reg. muži NEZ 
12.Divecký Václav1966reg. muži 201-219 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy