Soupisky
Regionální přebor III. třídy
TJ Sokol Vysoká Srbská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Thér Milan1986reg. muži 141 
2.Macháčková Blanka1986reg. muži 141 
3.Špaček Václav1970reg. muži 161 
4.Belák Kamil1987reg. muži 161 
5.Svatoš Radek1978reg. muži 180N 
6.Thér Josef1959reg. muži 200N 
7.Teichmann Roman1975reg. muži 219N 
8.Sedláček Radek1994nez. muži  
9.Divíšek David1977nez. muži  
TJ Náchod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Majdiak Jan1992reg. muži 121-140 
2.Ptáček Petr1972reg. muži 121-140 
3.Madarász Štefan1960reg. muži 121-140 
4.Zetek Libor1959reg. muži 121-140 
5.Rojt Jan1959reg. muži 141-160 
6.Matouš Josef1971reg. muži 219N 
TJ Lokomotiva Meziměstí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži N160cizinec 
2.Bek Miroslav1949reg. muži 161-180 
3.Krejčí Jan1975reg. muži 181-200 
4.Kuchta Petr1955reg. muži N219 
5.Krejčová Kateřina2008kraj. mžy 16 
6.Čápová Ella2010kraj. nžy 8 
7.Krejčí Matěj2013nez. nži  
8.Czarnecki Jakub1996nez. muži cizinec 
TJ Jiskra Jaroměř F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osladil Václav1960reg. muži 121-140 
2.Fidra Stanislav1962reg. muži 141-160 
3.Le Tiu1961reg. muži 161-180 
4.Tichý Tomáš1989reg. muži 180N 
5.Munzar Jiří1957reg. muži 180N 
6.Valčík Lukáš2000reg. muži 180N 
7.Divecký Václav1966reg. muži 201-219 
8.Hardubejová Anna1964reg. muži 219N 
Orel jednota Bohuslavice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
2.Prušinovský Jiří1957reg. muži 141-160 
3.Němeček Vítězslav1956reg. muži 181-200 
4.Smola Jan1955reg. muži 201-219 
5.Lejsek Petr1965reg. muži 219N 
6.Franc Jan1972reg. muži nezařazen 
7.Stuchlík Zdeněk1955reg. muži nezařazen 
8.Mervart Václav1945reg. muži nezařazen 
TJ Knauf Lipí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený Petr1991reg. muži 81-90 
2.Andrejsová Markéta1976reg. muži 141-160 
3.Sokol Zdeněk1948reg. muži 161-180 
4.Šilar Karel1971reg. muži 181-200 
5.Schwarz Vít1966reg. muži 200N 
6.Leixnerová Jana1968reg. muži 201-219 
7.Hepnar Jan1957nez. muži  
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Leisek Otakar1957reg. muži N 160 
2.Joneš Miloslav1969reg. muži 161 - 180 
3.Kreuzig Robert1957reg. muži 161 - 180 
4.Novotný Michal2005reg. muži 181 - 200 
5.Macák Martin1970reg. muži N 180 
6.Holeček David2005reg. muži N 200 
7.Kozák Ondřej1998kraj. muži N 219 
8.Matuška Petr1954reg. muži N 219 
9.Steinová Klára2006kraj. dky 14 
10.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. dky 15 
11.Nápravník Ondřej2010kraj. mži 20 - 22 
12.Matuška Tomáš2012kraj. mži 28.-29.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
13.Gorol Adam2012kraj. mži 32 - 35 
14.Cejnarová Tereza2009kraj. mžy 17 - 19 
15.Škoda Jaroslav1978nez.  
16.Svoboda Jakub2001nez.  
TJ Sokol Česká Skalice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubeš Jaroslav1941reg. muži 121-140 
2.Prosa Stanislav1950reg. muži N140 
3.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
4.Bekr Milan1971reg. muži N160 
5.Špreňarová Miroslava1964reg. muži N160 
6.Hamza Daniel1990reg. muži N160 
7.Postupa Jan1977reg. muži 161-180 
8.Hrubý Bohuslav1955reg. muži 161-180 
9.Čáp Petr1964reg. muži 161-180 
TJ Sokol Jasenná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Vratislav1960reg. muži 121 - 140 
2.Duben Tomáš1972reg. muži 141 - 160 
3.Šuták Pavel1957reg. muži 141 - 160 
4.Dvořák Karel1956reg. muži 161 - 180 
5.Dubnová Alena1971reg. muži 181 - 200 
6.Karel Jiří1973reg. muži 181 - 200 
7.Sedláček Petr1974reg. muži 200N 
TJ Sokol Stěžery D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jiří1982reg. muži 61-70 
2.Rákosník Josef1934reg. muži 61-70 
3.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
4.Šanc Tomáš2008reg. muži 71-76 
5.Balcar Vojtěch2008reg. muži 71-76 
6.Suchánek Filip2006reg. muži 71-76 
7.Veldon John2008reg. muži 71-76 
8.Vít Matyáš2006reg. muži 71-76 
9.Simonová Barbora2005reg. muži N76 
10.Šimek Karel1960reg. muži neklas. 
11.Stejskal Vojtěch2007reg. muži neklas. 
12.Šanc Vojtěch1995reg. muži neklas. 
TJ Sokol Velký Dřevíč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Michal1968reg. muži 101-120 
2.Beran Pavel1975reg. muži 141-160 
3.Míšek Petr1969reg. muži 141-160 
4.Bartoš Jan1975reg. muži 219N 
5.Šubrt Arne1962reg. muži 219N 
6.Posnar Petr1976reg. muži N 
TJ Horní Kostelec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mýl Karel1953reg. muži 101-120 
2.Kuřátko Miloš1966reg. muži 121-140 
3.Semerák Pavel1952reg. muži 121-140 
4.Brát Petr1960reg. muži 141-160 
5.Ligač Jozef1957reg. muži N140.cizinec 
6.Tichý Jan1959reg. muži 141-160 
7.Liška Lukáš2006reg. muži 181-200 
8.Hrstka Milan1966reg. muži N219 
9.Šimůnek Josef1948reg. muži N219 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy